Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mircalla
26. jún 2009

no mnohe baby sa citili akoby na menzes, je to normalne
zabudni na pregnyl, si tehu

kellynka7
26. jún 2009

no v duchu potichucky dufam 🙂

mircalla
26. jún 2009

no ja chapem, ze clovek je radsej opatrny
je to tvore prve IVF?

kellynka7
26. jún 2009

ano je to 1 IVF

ybyta
26. jún 2009

no už som tu 🙂 kellynka ja som na 8 -9 deň špinila 2 dni krvacala ale čisto krče podbruško nervy plač flinta v žite sama mahul načitala so zbiňočkou 😀 😀 😝 a stale mi niečo 2 hlas vravel že nerev pokial je čiste krv.... anejde somna kade čo že možno aj keby jedno ma opustilo verim že druhe je tam ale hadam su spolu nech sa spolu hraju cesty Božie su nevyspitatelne 😉 na stranke testovanie si pozri nap.jedna testovala a nič aj na krvi bola a bola tehotna! aaj tak test jej ukazal až 14 dni po tej krvi notak vidiš neplaš pozname to za tie roky že ked nič 😵 aaky test si mala?k je len 1 hnusna čiarka fuj 😝 a ked maš aj slbu ma to tam biť mala pijavička chi chi 😀 😉

veva2711
26. jún 2009

LULOCKKA..a kolko vajicok ti ostalo???mne len tie dve???

miska212
26. jún 2009

ahojte!
vsetkym vam prajem, nech ciarocky len silneju a silneju... u mna to asi nebude... nemam ani naznak ciarky 12 den po ET ☹ ☹ ☹ iba ak by sa konal zazrak, ako pisala ybyta....

ivalak
26. jún 2009

miska zazrak sa deju tak este to nevzdavaj 🙂
veva moj manzel ma tiez taky problem ☹

mircalla
26. jún 2009

miska212, je mi to luto
nemas mrazacikov?
a sanca je, sama som bola svedcom v jednom CAR, ze babenka nemala pozitivny mocovy test a bola tehu

maahuliena
26. jún 2009

miska ☹ ale netreba sa vzdávať 😉 🙂 ja som mala 2xstopku pri IVF 😒 😒 a tiež toho bolo viacej čo máme za sebou...

Baby.. ja som si zase robila test 😲 😝

miska212
26. jún 2009

maahuliena a vysla krajsia ciarocka? 🙂

mircalla nemam ☹ z 18 vajicok sa oplodnilo len jedno jedine, tak som mu verila, ze bude bojovnik... no asi nebol 😒

maahuliena
26. jún 2009

ráno, ked som si robila, tak mm povedal, že ju neni pomaly ani vidieť.. ale teraz, že no.. už je lepšie viditeľnááá 😵 😵 ja som si ho robila preto, lebo mi je stale zle ☹ 😅

miska212
26. jún 2009

ja mam obcas pocit, ze mi je vecer horsie... nechuti mi zubna pasta, ktoru som bezne pouzivala... ale asi to boli len "fatamorgany" 😖 asi som sa prilis pozorovala.. 😒

mircalla
26. jún 2009

no super manul paradaaaa
a ako ti je zle?

maahuliena
26. jún 2009

no uvidíme ráno, ale skôr nebude silnejšia, kedže HCG sa každý druhý deň zdvojnásobuje 😅 😲 takže skôr bude silnejšia v nedelu, a ak nie tak ma picne 😅 🙄

maahuliena
26. jún 2009

a je mi zle od žalúdka a hlavne od vôní a pachov, ale to je asi skoro 😝

lulockka
26. jún 2009

VEVa nám ostalo 11 vajíčok.

ybyta
26. jún 2009

no ahoj už som tu ženy čo to misik neopovaž sa to vzdať až po krvi, ty možeš mať nizku hladinu HCG atoti zistia až s krvi neopovaž sa zufať nonono! 😠 posluchni ma 😠 každa žena ma inu hladinu HCG niektorej hned ukaže ainej až po krvi! ja som zas robila test krasna bledso ružova ale hrubšia abola som dalšie kupiť su tam 2 kusy Women secret Baby poznateeeeeeeeeeeeeeeeeee? ja som už na nervy zas jedna znama lekarnička mi vravela že ona moc tim pružkom čo sa ponaraju do moču moc neveri prosim napište vaše skusenostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 ten namačaci sa volalgravi test s98% citlivosťou pište prosim lebo ma už Picne 😝 😔 🙄 MAHULno pome čo nehlasiš 😎 😠 Zbini buvame buvame? 😔 😔 😅

ybyta
26. jún 2009

prosim napište mi na moje otazôčky posimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ☹ ☹ 😉

ybyta
26. jún 2009

no dievky kde ste všetky som vas odplašila?

zbinka
28. jún 2009

cauko babule,,,prepacte akosi nestiham,,ani citat,,,no uz som tu a dnes to napravim
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkywinky
28. jún 2009

Ahojte kocky,citam,ze vacsina ma nejake priznaky,ja som 7.den po ET a moj najvacsi priznak je,ze vlastne ziadny nemam.Na 2.den ma 3x zabolelo v podbrusku a odvtedy len sem-tam si ho zacitim.Myslite ze je stale sanca? 😕 Ta neistota je sklucujuca,este tyzden vydrzat 😖

zbinka
28. jún 2009

neboj nemysli na to a ubehne to ako voda,,,rob co ta bavi oddychuj a tes sa na babo,,,uz teraz, ono to citi a urcite uz pritebe ostane celych 9 mesiacov,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
TINKY WINKY to je pre teba,,,,jasneee

mircalla
28. jún 2009

ja by som to co mam za ziadne priznaky nepovazovala
mam 4. IVF (jedno tehotenstvo, ale potrat neskor), 2 boli neuspesne....uprimne povedane priznaky ci skor nepriznaky som mala zakazdym aj teraz uplne rovnake...caste cikanie - otazke je, ci to je utrogestan alebo tehu, unava - to iste plati, hlad - tan mavam aj pred menzesom, takze to tiez neberiem vazne, zvysena bazalna teplota bola zakazdym

takze ja nejake pseudo priznaky neberiem vazne. sme napchane vela hormonmi, ono naozaj tayko rozlisit, z coho to je

tinkywinky
28. jún 2009

Ved si vravim,je to individualne,ale obcas ma cervik pochybnosti nahloda...Vsimla som si,ze sa to tu v poslednom case roztehulkovalo,je to taka motivacia a povzbudenie pre nas vsetky 🙂

mircalla
28. jún 2009

hlavne klud
vies dva krat som si nahovarala, ze mam nejake priznaky, ze som tehu
v podstate som mala naozaj vzdy to iste
prave preto toto uz fakt neriesim a nevenujem tomu moc pozornost

tinkywinky
28. jún 2009

O to sa snazim aj ja,pretoze si nechcem vystavat vzdusne zamky...to sklamanie je potom obrovske ☹ Ja som sice len po 1.IVF, ale uz vselicim som presla,takze sa to snazim brat s nadhladom-aj ked je to narocne...

lulockka
28. jún 2009

Ahojte aj mňa stále trápi že nemám žiadne príznaky.tinkywinky mňa ako teba tiež druhý deň bolelo podbruško a od vtedy nič.je to moje prvé IVF ale je to na zbláznenie.Ktorý si deň? 🙂

tinkywinky
28. jún 2009

ahoj lulockka,som 7.den. Prve dni cakanie boli najhorsie,teraz tym,ze mi nic nieje sa snazim fungovat uplne normalne 🙂 Kedy ides na krv?

lulockka
28. jún 2009

Ahoj aj ja som 7.deň.na krv idem 6.júla.A tak ako hovoríš fungujem úplne normálne.Ja sa stále cítim ako keby som mala dostať mm.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre