Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sysula11
15. júl 2011

@ivanka7799ahoj dobre to dopadlo som tehu... a ty ako sa mas?

michellita
15. júl 2011

Ahojte, myslite si ze po transefere by bolo blbe naplanovat dovolenku? Vychadza to niekedy na koniec augusta a v septembri uz makam riadne v robote,tak neviem. Treba asi cakat na test a potom podla toho sa zariadit? trochu od veci otazka,ale citam ze po transefere si vacsina z vas berie PN.To Vam byva tak zle,alebo akoze ´´nic´´ nerobite lebo nechcete..dakujem pekne..

deinad
15. júl 2011

@jane1 ahojky, dakujem pekne, chodim do prace, akurat dnes mam dovolenku na relax, zas to nemozem v praci prehanat 🙂, 25.7 idem na krv a UZ, testovat asi nebudem, naposledy som sa vytesovala z 3 pozitivnych testov a nedopadlo to, takze vydrzim. Celkom rychlo to ubieha pomaly tyzden za mnou tak ten druhy tiez rychlo ujde.
Prajem Ti krasne tehulkovanie, verim, ze sa coskoro pripojim aj ja 😉

deinad
15. júl 2011

@michellita ahoj, vies ono je to velmi idnvidualne, ja som po tranferoch raz pracovala, inokedy brala dovolenku a inokedy zas PN. nie je to o tom, ze sa zle citis, skor o tom, ze chces byt opatrna, viac oddychovat a menej sa stresovat. niektore znas uz podstupili transfer viackrat, takze chceme urobit to najlepsie, aby to zakazdym vyslo. Moj nazor je, ze dovolenka ano, ale nie zahranicie, ak sa to podari, v co kazda dufa, tak prvy trimester zvladnut v pohode a v zdravi je najdolezitejsi,...nikto nechce nic zle zbytocne privolavat, ale moze sa stat cokolvek a lepsie je mat po ruke lekarov...takze tak moj nazor, drzim paste 🙂

sysula11
15. júl 2011

@lea101 myslim ze by si ju radsej nemala pit... ja tiez pijavala som hodne bylinkove cajiky ale teraz a hl. po ET som ich prest...ala pit a pijem iba caj pre tehotne... a skus si na nete vyhladat ake bylinky mozu tehotne a tak drzim palceky...

lea101
15. júl 2011

@jane1
@sysula11 ďakujem krásne , a gratulujem Vám obom ...musí to byt krásny pocit. 🙂 😉

ivanka7799
15. júl 2011

@sysula11 Ahoj, tak to je super, gratulujem. Ja som na tom biedne, bola som dnes a kontrole a výsledok je negatívny, takže tak ☹

sysula11
15. júl 2011

@ivanka7799 hm....no to neva sak to treba skusat dalej drzim palceky....

susi0303
15. júl 2011

@lululka555 moja velmi ti drzim palceky.....a ak sa mozem spytat co sa ti stalo v prvom tehotenstve v 10tt?....mala si velke problemy?vies aj dovod?

susi0303
15. júl 2011

@jane1 ja sa snazim pit mliecko dvakrat denne lebo ja jogurty nemam rada.....ale syry papam....a ovocie ani nevravim....broskyne,hlavne melon a nektarinky...........ja uz kavu akosi nemozem....smrdi mi.....ja tiez v noci chodim na wc a potom nemozem dlho zaspat

susi0303
15. júl 2011

@sysula11 ajojik.....gratulujem...tesim sa spolu s tebou......vitaj medzi tehulkami.....hej dalsu utz ta bude cakat....v ktorom si tyzdni?

zuzu100
16. júl 2011

Ahojte, dnes je 3. den po ET - to čakanie´je strašné 😒

milejra
16. júl 2011

@jane1 genetiku mame za sebou, nic nezistili, neviem co dalej, mame 2 mesiace prestavku, neviem ci do toho este pojdem, ci adopcia... nech sa ti dari jane, a babeno krasne rastie!

sysula11
16. júl 2011

@susi0303ahoj aj ja sa tesim tebou tiez aby nam to islo vsetko dobre ...a v pondelok to bude 2tt ja som este na zaciatku a to spinenie mam tak raz denne je to slabucke a verim ze to vsetko pojde pekne a dobre tak sa drzte aj vy....

mahagonka
16. júl 2011

@zuzu100 ahoj tiež som 3den po vklade-BA iscere a to čakanie....myšlienky mi chodia kade-tade

zuzu100
16. júl 2011

@mahagonka MT - Iscare

mahagonka
16. júl 2011

@zuzu100 držim ti palce 🙂

sisulkal
17. júl 2011

ahojte i ja se pridavam ja byla vcera na ET 🙂 ale necitim se nejak moc dobre 😒 stezovala jsem si vcera u dokrora ze mam takovy pocit jako by jsem byla opuchnuta ze spodu...tak mne prohledl nic nerekl a vlozil mne embryjko.moc mu verim ze se ujme ale mam trosku strach jak to dopadne ☹ bolest trva uz od stimulace a ne a ne prejit.je to bolest v podbrusko tak jako pred cyklem.tak se chci se zeptat jestli nektera z vas ma takovy problem jako ja jsem s toho moc smutna dekuji za odpoved.

zuzu100
18. júl 2011

5. deň po ET, od rána trošku cítim podbruško 😒

mahagonka
18. júl 2011

@zuzu100 ahoj ja takisto mam bolesti v podbrušku..ked som nemala -zase som rozmýšlala prečo nemam ,prečo mi nič nieje ateraz zase ked mam tak sa bojim prečo mam 😒 .Samé hluposti ale to čakanie a neistota... prsia mam pocit že nie sú ani MOJE-velké a bolia,stále som nafúknuta a unavena a to som doma na PN-

sysula11
18. júl 2011

@sisulkal ahoj aj ja som mala bolesti vpodbrusku som po 2 teste HCG a som tehu,verim
ze nam to dobre dopadne to je normalne kazda z nas to citi inac...je to maternica pracuje.....drzim ti palceky....

deinad
18. júl 2011

@milejra ahoj moja, to je mi luto, ale nevesaj hlavu vobec, naopak treba bojovat dalej 🙂, mne nevysiel ET a ani 3KET, teraz som 7 den po 4.KET a stale cakam na ten velky zazrak, drzim Ti paste, raz to vyjde, uvidis 😉

sisulkal
18. júl 2011

@sysula11 ahoj dekuji za povzbuzeni 🙂 ale mam trosku obavy a strach ale verim ze to ted vyjde mela jsem krasne embryjko a zostalo jen jedno tak mu moc verim.jsem v klide nic nedelam a uzivam si volna jen ta bolest mne znervoznuje ale verim ze to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

jane1
19. júl 2011

@susi0303 ahoj Susi, dnes som videla nasho puncika 🙂 ma uz 3,42 cm a prvy screening - šijove prejasnenie v poriadku 😵 😵
som neuveritelne stastna, v piatok nas totiz pokladik vystrasil, mala som rano na papieri dosť silne špinenie ☹ tu beznadej, paniku a zdesenie neprajem nikomu. no natastie som bojovala s panikou celkom dobre a potom ked som uz sedela v cakarni u lekara, akosi som citila, ze mimco je ok.
no zastupujuci lekar ma nevysetril !!! takze vlastne az dnes sme sa presvedcili, ze vsetko je v poriadku. to spinenie mi tak do 2 hodin celkom preslo, inak by sme utekali este na pohotovost, ale nastastie...
mna uz zacal prepadavat hlad ovela castejsie ako doposial, ci vecer o 10h, ci rano o 3, 4 😀
Babaulky cakatelky., drzim silno prstiky!!!

gabi.k
19. júl 2011

@sisulkal urcite ano 🙂 mamina mu veri, tak neboj vyjde to 🙂

susi0303
19. júl 2011

@jane1 ajojik moja.....fuj ale si ma nalakala.......som strasne rada ze je vsetko v poriadku....si ma riadne vylakala.....a nepovedal ti preco si mala to spinenie?.....si sa dako namahala?...tak maly pucik uz ma dost cm......len tak dalej....a ako ti je?...u mna prebieha zatial vsetko ok.....sem tam pichnutie v podbrusku a rano zle ale nevraciam.....dufam ze mam vsetko ok....ja idem ku svojej lekarke v pondelok....som velmi zvedava ci je vsetko v poriadku

jane1
19. júl 2011

@susi0303 mojik, aj mne odlahlo, aj kd, ako som pisala, nejako som citila ze je malicka ok.
mna sem tam pobolieva podbrusko, ale mam pocit ze uz menej ako doposial, alebo si to len neuvedomujem? 😀
akurat som castejsie hladna, rychlo mi travi. inac nist
ci som sa namahala, tazko povedat. je pravda ze sme vecer pred tym boli v optime a akurat im vypadla elektrina a vysliapali sme po eskalatoroch tam a nazad a dost dlho nas nechali stat pred kinom v dusnote, lebo koli tej elektrine sa meskalo, a miesto aby zahlasili, bude pauza 20 min, tsk sme tam stali ako puci, lebo nikto nevedel, kedy nas uz budu pustat dnu :(
no ale ci to mohlo byt az take unavne,neviem. to mozno bola len nejaka zilka, ved aj vkladam ten utros, mozno aj pritom nejako, neviem. mne aj napadlo ci nejaka cisticka nemohla prasknut, aj sa mi vidi ze som nejaku malu pri stimulacii mala.
neviem, neriesim 😵 aspon som si vtedy povedala, ze nasadim na najblizsie tyzdne nsozj obsolutny kludovy rezim, ziadna namaha 😵
na pondelok drzim palceky, bude to oks, tesim sa na tvoju spravu 😵

anjelicek26
19. júl 2011

@jane1 - vysetrovat zospodu a hrabat sa na krcku je moda hlavne slovenskych gynekologov, ono to neni prave vhodne a ak spinis, moze tym viac uskodit ako pomoct. Lekar dobre robil, ver mi. A drzim palceky s drobuliatkom 😉

susi0303
20. júl 2011

@jane1 to je super moja ze mas pocit ze je malicka gulocka v porriadku.....uz sa ti pomaly blizi koniec trimestru.....kedy mas ist teraz az na utz?....bola si teraz v utorok a ides kedy...ja uz sa neviem dockat toho utz....dni idu strasne pomaly.....aj tebe lekar zakazal slnenie sa a ist do teplych termaloch?....mne to zakazal este lekar v Martine z heliku....ale pre bobceka urobim vsetko

marcela1992
20. júl 2011

ahojte baby.25.maja som potratila a potom som mala presne na cas menstruaciu.dnes by som mala dostat uz druhu ale stale nic.vcera som mala len jednorazove hnede spinenie.nebol tam ani naznak krvy,bolo to uplne hnede.no a od vcera nic.neviem ci je to ok...neviem ci sa mam objednat k lekarovi alebo co...nechcem zbytocne stresovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre