Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
2. nov 2008

caute ..rara..na tu krv aj tak chod... 😉

janula13
2. nov 2008

lari, chod na tu krv!!!kamoska tiez zacala krvacat, testy negativne a krv pozitivna!!za to nic nedas, jedine ze ta paradne prekvapia, aj to je mozne...

larita112
2. nov 2008

lari na tú krv choď aj tak... prosíííím - ja tu budem čakať aj na tvoje aj na kejline výsledky... cmuky
držím palčeky aj keď krvácaš... možno... 😉 veď vieš

kejla
2. nov 2008

Ahoj kocky,

aj ja na vas zajtra myslim- Laritka, Lara, kiezby sme sa vsetky tesili 🙂 Ja to u seba nadejne nevidim, nemam ziaden priznak.Dnes na mna ten Utros dolahol, aj som si poplakala a nadobudla predmrchovsky pocit.Taaak sa zajtra drzme 😉

janula13
2. nov 2008

kejla, drzim paceky 😀

dicinka1
3. nov 2008

baby..tak ako ste dopadli?lara...kejla..a ine?

dior
3. nov 2008

caute cakatelky 🙂 , mam taky problem - nepouzivam utros,ale crinone-nepouziva to niektora?

kejla
3. nov 2008

Ahooj kocky, dakujem za palce, ale test bude az zajtra ☹ Samozrejme, ak ho nepredbehne mrcha. Skoncili sme totiz na dialnici v 2,5 hodinovej zapche (2 havarky), kt. v BA pokracovala (do CAR by to trvalo este +1 hodinu), takze by som na krv prisla namiesto do 8:30, az o 10:00. Tak sme ich tam nechceli vytocit a v BA sa otocili a isli naspat.

Tak vas chcem poprosit o palce na zjtra 😵 😵 Veeelmi mi pomahaju, naozaj vam za ne velmi dakujem 😵 😵

Laritka, Lara, velmi na vas dnes myslim a palce uz mam modre od drzania, dajte vediet, ako ste dopadli 😉 Verim v pozitivne spravy 😵

kejla
3. nov 2008

Dior, ja mam Utros 😉

larita112
3. nov 2008

Kejla no teda ty vieš napínať, že do zajtra 😀 tak budem musieť ešte o deň dlhšie držať palčeky...
no a ja už "len" hodinu - no bude to celá večnosť...

babulka123
3. nov 2008

uz len 57 min.... hehehe

kejla
3. nov 2008

Laritka, silnooooo drzim palce 😵

larita112
3. nov 2008

kejla moja, už netreba 😢 😢 😢 povedali mi to, čo som nechcela počuť 😔

cikyta
3. nov 2008

Laritka,je mi to tak lúto,aj ked ťa nepoznám,ale vidím ti v pase,kolko sa už trápiš moja 😔
(Máš ešte mrazáčikov?)

kejla
3. nov 2008

☹ ☹ ☹ je mi to veeelmi luto ☹ ☹ ☹ Velmi som verila ☹ ☹ Drz sa laritka

larita112
3. nov 2008

Ďakujem babulky... mám ešte mrazáčikov, ale už ani nevládzem veriť ☹ a stále odznova... ja viem, že keď padneš, treba vstať a s úsmevom ísť ďalej... ale do kedy sa to tak dá vydržať... neviem. Ale zajtra bude lepšie.
Cmuky
Kejla, na teba budem zajtra celý deň myslieť a držať palčeky 😉
A lara ? 😕

iveb
3. nov 2008

larita112- viem presne čo cítiš , ja mám tiež negatívny test z dnešného odberu krvi . Men ešte ostali dvaja mrazáčikovia , ale už tento rok na to nebudem mať síl

larita112
3. nov 2008

iveb to sme zase dopadli 😔 takže ideme znovu naberať nové sily... 😒 😉 nuž bude to ťažké zase a znovu
držkaj sa

lara75
3. nov 2008

Ahojte baby, teraz som prišla domov, ale ste ma vôbec nepotešili 😠 -
larita, veľmi ma to mrzí, čítam v tvojom pase, že už máš dačo za sebou, práve preto je to nespravodlivé, ale vieš, čo ťa nezabije......máš mrazáčikov, takže skúsime to znova, pozri ja mám už 33 a nemyslím si, že je neskoro!
kejla, tak aspoň ty nám ukáž, že si silná bojovníčka 😉
ináč, ja som išla ráno na krv, ale iba aby som mala dôkaz, že fakt nie som tehu a ......fakt nie som tehu!
dior - ja som mala CRINONE, je to maximálna pohoda, iba večer si "šupneš" hore jednu dávku, čistota maximálna, nemusíš 3x denne utroš pracne pchať do pošvy, žiadne hygienické tortúry, je to ideálny progesteron, len asi doplatok je vyšší (ja som ho dostala so zľavou, lebo expiroval v októbri, tak firma pár krabíc posunula do lekárne blízkej ku CAR a informovala lekárov o akcií. (za 298., Sk doplatok, ináč je to oveľa vyšší)

janula13
3. nov 2008

Laritka, tak budeme drzat palceky zase, ked sa odhodlas na dalsi pokus, mrzi ma to, mala som taky dobry pocit, asi nie som dobra vestica, ale na buduce sa polepsim a verim ze uz budes pozitivna.tak nech to preboli, ty vela vydrzis, tak sa nedaj, stoji to za to, ale to aj sama vies.myslim na teba 😉

dicinka1
3. nov 2008

baby,drzim vam palce..snad to vyjde v ketku,nie?strasne som dnes na vas myslela..velmi vam drzkam palceky...
kejla,tesim sa na zajtra...aspon ty nas potes.. 😉

larita112
3. nov 2008

dicinka, ďakujem za palčeky... za chvíľu to prebolí a zase pôjdeme na to 😉

kejla
4. nov 2008

Ahoj kocky,

dakujem za palce, ale zial - pridavam sa do teamu negativnych vysledkov. ☹ Nemam ani mrazaciky, tak ma na buduci rok caka dalsie IVF-ko. Snad dopadne lepsie.

Mimochodom - ja som chytila dost silny zapal hrdla, tak mozno mi aj to dopomohlo ☹

dicinka1
4. nov 2008

kejla,je mi to luto...naozaj..myslela som si,ze nam tu hodis pozitivnu spravicku...ze sa budem tesit... 😢

larita112
4. nov 2008

kejla, aj mne je to ľúto... do toho nášho teamu si sa teda naozaj nemusela pridávať 😒 my nie sme na tej správnej strane... drž sa, nejako to zvládneme - zase

dicinka1
5. nov 2008

LARITA..TERAZ JE ZLA VLNA..MNE SA TO MIN. ROKU TIEZ V OKTOBRI NEPODARILO..PRETO SOM NECHCELA zase ist v oktobri...ale skor...skuste v ine rocne obdobie,alebo v iny mesiac.. 😵

poleva
5. nov 2008

ahojte mozme ist na inseminaciu aj ked ma manzel dobry spermiogram ?
ale ma problemy s prostatou, poradite ?

kejla
5. nov 2008

Dakujem kocky 😉

Poleva, podla mna zavisi LEN od spermiorramu. Ak ho ma dobry, urcite by som inseminaciu skusila.

dicinka1
5. nov 2008

ak ty nemas nieco s vajecnikmi..a manzel nema zly spg..tak by som sla aj ja...prostata podla mna nebrani v pocatiu ako takemu.,..tak skus inseminaciu...menej ta zatazi..aj tvoje telo..

cikyta
5. nov 2008

Poleva,práveže ked máte dobrý SPG tak inseminácia je vrelo vítaná! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre