Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vanushka
16. mar 2014

@smoulinka13 ok, super. tak nech bude jedno 🙂 len aby bolo - drzim palce 🙂 🙂 🙂

smoulinka13
16. mar 2014

@vanushka dakujeeeem 🙂)

1maminka82
16. mar 2014

@sherny u mňa to bol prvý vklad a tiež som si povedala že tie stresy v robote tomu určite nepomôžu,prvý týždeň som dokoncaležala 🙂 a vlastne aj ďalší, lebo už sa objavil OHSS, po tých liekoch, to už som tušila že som tehotná 🙂.My sme to s mužom zvládalikrok po krôčiku,vždy sme sa sústredili na najbližší krok a snažili sme sa pozitívne na to myslieť... a vyšlo to nakoniec.Dlhá a strastiplná 4 ročná cesta... Neboj, tentoraz to vyjde 🙂

sherny
16. mar 2014

@1maminka82 no my sa v tom motáme už 6 rokov, ☹ ☹ a tiež stále veríme 🙂 🙂 máme za sebou aj 4 x IUI, ale ani to sa nepodarilo ☹ ...ale je super, že Vám to vyšlo na prvý krát, čo je dosť vzácne...my sme si aj genetiku po prvom neúspešnom dali urobiť a všetko je v poriadku, tak len treba veriť a dúfať, že je to všetko len otázka času...ja mám endo tak v tom je náš naj problém ☹

mayama
17. mar 2014

@mayama dnes ráno o pol 6 slabulinky duch, ale da sa vidieť voľným okom, nemusim isť do svetla. Skusim to ešte raz ale o dva dni, to je vraj najlepšie, zbytočne si kupovať testy na každý den a stresovať, treba tomunechať čas kym sa HCG nezvyší, ved je 8 den po ET, tak je skoro. Ale mam nádej. 😉

mayama
17. mar 2014

@mayama dnes ráno o pol 6 slabulinky duch, ale da sa vidieť voľným okom, nemusim isť do svetla. Skusim to ešte raz ale o dva dni, to je vraj najlepšie, zbytočne si kupovať testy na každý den a stresovať, treba tomunechať čas kym sa HCG nezvýši. Držkam palce, i ty sa mi ozvi ak sa otestuješ. ppapappa

mayama
17. mar 2014

to čo ma byť?????Sama sebe píšem, mne švitori, idem si dať kávu,...........

ivec16
17. mar 2014

@mayama odpovedala si sama sebe 🙂 ale ja sa ti ozvem, ak budem testovat (manzel zakazal 🙂... Najneskor v piatok budem vediet...

ivec16
17. mar 2014

@mayama to neva, aj ja tu obcas trpim takou schizou :D

ivec16
17. mar 2014

@sherny zvlastne ze ked mas endosku, ze ta posielaju tolko na IUI. Dnes uz rovno posielaju na IVF pri endoske. Ja mam tiez a rovno nas na IVF. Citala som ze pri endometrioze je velmi mala uspesnost IUI (kedysi posielali vsetky aj na IUI) ale zistilo sa, ze je to viac menej neucinne, tak dnes uz posielaju rovno na IVF

mayama
17. mar 2014

@ivec16 neviem prečo som sama sebe odpovedala, no už mi hrabe v kocke

ivec16
17. mar 2014

@mayama v pohode aj mne sa to stava ;)

1maminka82
17. mar 2014

@sherny Ano,mali sme šťastie, hned prvý pokus vyšiel, u nás bol najväčší problém asi psychika,prvé spočiatku bezproblémové tehotenstvo skončilo veeeeľmi zle v 24 tt.Potom minipotrat v 6.tt,potom neschopnosť otehotnieť bez zjavnej príčiny,kým sme sa odhodlali na umelé opl.prešiel dlhý čas... Každopádne treba silno pozitívne sa naladiť a pôjde to,skôr či neskôr 🙂

chorucka
17. mar 2014

@smoulinka13 vlozili iba jedno lebo som stihla ale aj tak by som si dala len jedno 🙂

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka aj ja si dam jedno tiez mi hovorili zs som moc chuda na dve

chorucka
17. mar 2014

@smoulinka13 ozaj a kedy mas vklad? lebo dnes si 19dc Ja som mala na 19dc vklad Alebo to je podla toho ake dlhe mas cykly ?

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka hej podla cyklu ja mavam cca 35 dnove a vklad mam piatok to je 23 dc

chorucka
17. mar 2014

@smoulinka13 tak to ti tie cykly závidím ja ako kedy 24-26dc Tak budem na teba mysliet Mne robila KET Starovecka uz druhý krat a raz Krajkovič No hadam do tretice sa zadarilo skusim sobotu ci bude aspon duch Ja som maniacka na testovanie 😀

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka no dlhe cyklu nie su nic moc tiez, mne et robil krajko uvidim kto bude teraz, inac ti aj povedali ze preco sa nezadarilo? Ci to sa nevie? Ja som maniacka do testov tiez segra mi uz kupila dopredu 30 testov haha

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka a kolko vazis ak sa mozem opytat? Mne sa nezda ze som moc chuda a dve nechcu mi dat

chorucka
17. mar 2014

@smoulinka13 nie nepovedali a mna to nenapadlo mozno az sa nam nebude viac krat dariť tak potom zacnu hladat príčinu Este mam 2 nanuky 😉 Ja mam 52kg a 165cm 😀

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka ja mam 54 kg a 165 cm takze skoro tak isto xixi

chorucka
17. mar 2014

@smoulinka13 tak to sme sa nasli 😀 to sa chistas testovat 2x za den tolko testov ja mam iba 4ks a najradsej by som uz dnes testovala ale msim aspon do soboty vydržať 😀

smoulinka13
17. mar 2014

@chorucka to mi segra kupila v anglicku 30 testov za 3 libry no nekup to 🙂)

basha070
17. mar 2014

Baby moja kamoska vynosila prirodzene dvojicky a mala 45 kil. Tak co by sa to nedalo. Akurat je to rizikove.

basha070
17. mar 2014

@sherny ahoj aj mu sme sa snazili 4 roky, 3x IUI neuspesne,nakoniec sme sa dali na IVF, mala som sa aj injekcii aj odberu ale zvladla som to. A uz nam bije ♡. Drzim moc palce,nech aj tebe vyjde IVF na 1.krat!

ivec16
17. mar 2014

@mayama no maam taky pocit, ze ja tam mam tiez ducha.... skusim v stredu rano druhy

lucinda17
17. mar 2014

@basha070 ak sa mozem opytat tak kedy si mala vklad???mala si aj PK??dakujem

ivanuli
17. mar 2014

Ahojte babulky, tak ja sa k vam idem pridat 🙂 Som deviaty den po transfere (vkladali mi dvojdnove embryjka), na krv idem v piatok, ale samozrejme, ze to neviem vydrzat a uz dnes som testovala. 🙂 Zatial tam nieje nic vyrazne, no chcem sa spytat, ked mate ducha na teste, on sa vam tam objavi hned alebo cakate tych 5 - 10 minut a az potom ho vidite? 🙂
Inak, vsetkym drzim palce, dufam ze nam to vyjde 😉

sherny
17. mar 2014

@basha070 ahoj..super gratulujem 🙂 no my sme momentalne v procese 3ivf..a snazime sa 6 rokov a tiez mame za sebou 4 iui..ale ani raz som nebola stastna tehulka...ani raz som nepocitila tu radost z dvoch ciarok na tehu teste ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre