Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivec16
23. mar 2014

@smoulinka13 to je 13. Den po ket? Nejak to uz ubehne, ked najdes // na testiku uz to bude ubiehat trosku lepsie ;)

smoulinka13
23. mar 2014

@ivec16 ano 13. den, mala som ist az piatok na 14. den ale vtedy robim od rana a stvrtok od 12.hod tak nechcem tolko vymeskavat v robotke 🙂

ivec16
23. mar 2014

@smoulinka13 jasne aspon budes skor vediet na com si... ;) ja som bola na 11. Den a to bez PK... Zajtra idem znovu ;)

smoulinka13
23. mar 2014

@ivec16 hm u vas sa akosi skor chodi 🙂) podla mna by kludne som mohla aj na 11. den ist, naco to predlzovat...

ivec16
23. mar 2014

@smoulinka13 jj ja som mala ist na 12. Den ale to bola sobota... Myslim, ze by bolo lepsie keby aj na slovensku skor posielaju, dost to pomoze psychike...

smoulinka13
23. mar 2014

@ivec16 presne tak..ja som minule mala ist pondelok na 14. den ale kedze uz stvrtok mi dosla mms tak som isla aj tak skor, uz piatok....

katika31
24. mar 2014

Ahojte spolucakatelky...
Chcem sa opytat..je toto duch alebo uz som nacisto oslepla?pripadne si domyslam?....som dnes 7den po et...test som si robila teraz...cize nie z ranneho mocu...
Dakujem za odpovede...

katika31
24. mar 2014
zuzzi08
24. mar 2014

@katika31 ešte fotečku poprosíme 🙂

zuzzi08
24. mar 2014

@katika31 ja tam ducha vidím 😀

katika31
24. mar 2014

@zuzzi08 juuuj...to by bolo uplne perfektne... 😉)) sa bojiiiim.... rano testnem z ranneho...lebo ja uz som dnes bola v tom,ze isto dostanem menzes zajtra...bolest podbruska a krizov rovnako ako na MS...len mi bolo dost divne,ze este nemam ani jednu vyrazku na brade...vzdy pred mavam...a potim sa vtedy ako prasiatko a vcul nic....

katika31
24. mar 2014

Robieva mamatest falosne pozitivne testy?

mayama
24. mar 2014

Ahojte tak dnes som bola na krvi, výsledky budu až po obede, ale na sone - gestačny vačok, takže je to iste, konečne budeme mať babetko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivec16
24. mar 2014

@mayama juj silnooooo drziiiiim palce nech je vsetko v poriadku az do stastneho konca 🙂...

ivec16
24. mar 2014

@katika31 ja tam tiez vidim.. ja som mala na 7 den podobneho, mozno aj o trosku slapsieho... na 9 den uz bol pekne vidiet 🙂

ivec16
24. mar 2014

@katika31 kolko embryjok si mala vlozenych?

katika31
24. mar 2014

@ivec16 ja len 1...expandovanu blastocystu po 6dnovej PK..je to moje 1.ivf..takze je to len taky pokus..ja by som sa asi bala dat si viac embryjok...
A ty? Ktore ivf a kolko vlozenych?a kedy si bola?

ivec16
24. mar 2014

@katika31 my mame dve vlozene ale bez PK, po 48 hodinach... odporucili nam dve, je to nase prve IVF. zatial to vypada dobre... uvidime ako to pojde dalej... bola som 10.3 na vklad... krvicka pozitivna... a riesim to vo francuzsku (ziadny pokus 🙂 teraz bude, a potom pojdeme po surodenca a hotovo) 🙂

bubeatka
24. mar 2014

Ahojte, ja som absolvovala ivf 3krát, vždy je to náročné a vždy to má iný priebeh,,na tretí pokus som mala vložené 2 embr,,,,,,,s toho jedno sa prijalo.Ešte som bola na transfery zmrazených ale nevyšlo to. Mám 10 ročného syna ,ktorý mi robí radost a nikdy som to neolutovala napriek rečiam a ,,,,,,,,,,,,,,,
Držím všetkým palce a prajem zažit tú radost ked to bude úspešne...........vydržte, stojí to za to....

bubeatka
24. mar 2014

Ja si už na tieto skratky nepamatám,,,,,,, 🙂 predsa len to bolo 10 rokov do zadu.................

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16
@katika31 Jeej, baby, gratulujem Vam velmi velmi 🙂 Nam tiez vyslo hned prve ivf, sny sa niekedy predsa len plnia 🙂
My sme teraz na ceste za surodencom, minuly mesiac nam to bohuzial nevyslo, ale vcera sme boli na dalsom vklade, tak dufam, ze tentokrat to dobojujeme do konca 😵

ivec16
24. mar 2014

@zu_zi drzim palce... ja dufam, ze teraz bude miminko (mohli by byt aj dve 🙂 a potom pojdeme pre toho surodenca jedneho co mame odlozeneho a do dalsieho IVF by som sa uz potom nepustala... uz potom len co nam Pan Boh nadeli... ale clovek mieni Pan Boh meni.. uvidime ako bude... ale takto si to predstavujem, ze by to stacilo 🙂

katika31
24. mar 2014

@ivec16 vo francuzsku??? To je parada...ja som mala 11.3.len odber...potom 17.3. vklad a teraz sa bojiiiim...zajtra skusim testnut z ranneho mocu...dnes som testovala z doobednajsieho.

ivec16
24. mar 2014

@katika31 co ja viem ci parada, mam to najblizsie ;)

ivec16
24. mar 2014

@katika31 coho bojis, ved to vypada nadejne... 🙂

stastenka42
24. mar 2014

@katika31 takeho som mala aj ja 6 DPO ,tak super neboj..

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16 no, ja som to mala tiez tak naplanovane ;) Ze budu styria drobci behat po dome 😀 Ale este stale verim, ze budu minimalne dvaja... Aj ked, najstastnejsia by som bola, keby sa podarilo aj toto KET a dva roky to posledne, co nam ostalo... Ostava nam iba verit 🙂 A kde vo FR zijes?

katika31
24. mar 2014

@zu_zi
@stastenka42
@ivec16
No bojim lebo este nie je nic jasne...ani vyhrate..ale verim ze to bude ok

ivec16
24. mar 2014

@katika31 tak to bojim aj ja... To uz asi nejak patri k tomu, od prveho okamihu co o nom vieme sa o neho bojime a neprejde to ani po porode...;)
@zu_zi v hlavnom meste ;) vraj najromantickejsie, ak si od tialto do zivota ponesieme deticky budeme s laskou spominat cely zivot 🙂

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16 jej, sladky Pariz 🙂 Ako dlho tam uz zijete? Mm je francuz?

@katika31 Ved jasne, ja stale vravim, tesit sa treba, ale velmi potichucky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre