Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

netilka
6. mar 2011

@lenca.b zahniezdovanie? az 8. den? vkladali mi jednu blastocystu na 5. den od OPU

lenca.b
6. mar 2011

no ja teda neviem no ☹ vies ja som na tom podobne tiez sa v tom nevyznam co je mozne a co nie ale treba verit a dufat za mam zajtra krvny test po 14 dnoch a testy si zo mna robia srandu 😠
kolke IVF to mas? aj ti nieco zostalo na mrazenie?

frogiina
6. mar 2011

@netilka no...zahniezdovanie to uz asi nebude...ale podla toho, co tu baby pisali, tak v termine kedy ti vychadza menzes moze byt slabe krvacanie. nemas nahoudou teraz termin? alebo napriklad aj ivica tento tyzden pisala, ze dostala silny vytok hnedasty a isla na kontrolu a mala pekne vysoke HCG....asi sa zbytocne nestresuj. alebo si urob testik. o takomto case by uz mal nieco ukazat. hlavu hore a optimizmus 😵

netilka
6. mar 2011

@lenca.b 1. IVF, mam jedno zamrazene
@frogiina dikes, dufam, ze to bolo len jednorazove, s menzesom neviem ako to je, lebo ja som ho dostala vzdy az po liekoch. A ty si si dnes robila test?

lenca.b
6. mar 2011

netilka naozaj to nemusi nic zle znamenat ved netreba to hned vzdavat ... a ak myslis ze ci som si ja robila test tak ano ale okrem uplne ze slabeho ducha tam nic nie je ☹ uvidime co zajtra krv

ivica7793
6. mar 2011

@lenca.b super...aspoň duch, ja som nemala ani toho 😉 a uvidíš, že zajtra krv dopadne dobre...potom daj určite vedieť..

frogiina
6. mar 2011

@netilka ja som robila dnes rano. som 8. den po ET a bola slaba ciarka...ale radsej sa este netesim...ale lepsie ako nic 😉 . spravim zase zajtra rano a v utorok uz idem na krv

lenca.b
6. mar 2011

ivica7793 urcite dam vediet a stale dufam nakolko mam stale zvysenu telesnu teplotu vraj ked neklesa je dobre no uvidime ci je to pravda ...dnes som mala mat mrchu zatial tu nie je tak snad teda to bude ok....hoci ma pobolieva podbrusko tak ako na mrchu

depa
6. mar 2011

Čaute baby ja idem vo štvrtok druhy krat na prenos dufem že to už to vyjde chodite niektora do KE k Hermanovi

frogiina
6. mar 2011

@lenca.b ja to mam presne tak isto 🙂 . stale zvysena teplota a brucho ma boli fakt riadne...presne ako pri kramoch..

lenca.b
6. mar 2011

frogiina a beres aj utros? niekde som citala ze aj on vraj dviha teplotku hoci neivem ci az tolko ze mam 37.3 telesnu teplotu mam na mysli 🙂

frogiina
6. mar 2011

@lenca.b no jasne...beriem utros - 3xdenne. ja mam tiez tak 37,2 teplotku. mohlo by to byt asi aj z tych liekov...aj to bolenie brucha....ktovie 😒

netilka
6. mar 2011

@frogiina test akej znacky a citlivosti si si robila? ja akosi nemam na to odvahu....

lenca.b
6. mar 2011

netilka no robila som si viac znaciek napr mamatest 10 citlivost ten je asi najhorsi najobicajnejsie pepino vychadzalo najlepsie mam aj v albumceku sfotene ale asi tym testom dajako ani neverim ... frogiina ale ja som pri prvom KET toto nemala teplotku som mala len dva dni tak fakt netusim

frogiina
6. mar 2011

@netilka robila som mamatest s citlivostou 10. tiez som bola v strese 😀 ...ale beriem to tak, ze ak nic nebude, tak radsej sa na to pripravim postupne ako ked mi to maju vysolit po teste z krvi...ale kazdy to samozrejme citi inak. niekto nechce vediet...

netilka
6. mar 2011

@frogiina mam doma len s citlivostou 25, tak si zajtra musim kupit citlivejsi
ano, mas pravdu, je lepsie byt pripraveny....ako potom riadny sok 😲

valkat
6. mar 2011

Ahoj holky,tak já mám dobojováno,včera krev a hcq 1,1..takže nic,půjdu na další testy a pak zase do boje..... ☹

lenca.b
6. mar 2011

valkat to je smutne skoda ale neboj nic sa nekonci treba ist dalej ...hlavku hore

renattka24
6. mar 2011

@monca303 Tak vidis ze Ti to potvrdila aj sstricka,aspon vidis ze to nie je len tak.Pekne bud doma a oddychuj. 😀
@luly3 Ani ja som ju este nedostala a lezie mi to na nervy 😠 Prvy krat v zivote chcem strasne rychlo dostat mrchu a ona proste nechodi......
@tuzba Jeee aj to je mozne?Dat si vyvolat mrchu?pockam tento tyzden a ked nie skusim aj ja zavolat doktorke....takze uz beries aj lieky,ze?Len si daj dve zmrlinky vlozit a urcite sa to teraz podari....budem Ti drzat paste...takze teraz tak za 20 dni pojdes asi na ET?Budes prva a dufam ze mi s Luly ta budeme coskoro nasledovat 😀 😀

luly3
7. mar 2011

ahojte 😉 @valkat je mi lúto ale niečo sa tam moselo diať ked HCG si mala 1,1 nie????

@renattka24 mnooo kde máš tu mrchu hm?????ja som dostala včera tak od dnes
pichám 😀 takže som sa pripojila k tuzbe 😉 a už čakáme na teba
@frogiina potichúčky gratulujem k // aj ked slabučkej ale je a teraz bude pekne silnieť 😉
dúfam že sa ktebe čoskoro pripojíme 😀 😀 😀 všetky

ame
7. mar 2011

Baby, ahojte, je mozne, aby mi test na 9 den po ET ukazoval stale jednu ciarku? Je mozne, ze este nezachytil HCG? Je citlivosti 20.....ci mam este pockat....ma to znervoznuje. 😠 (a nesmejte sa, teraz citam na skatulke, ze je mesiac po zaruke....asi kupim novy)

luly3
7. mar 2011

@ame máš test s vysokou citlivostou kúp si čo zachytáva HCG 10 😉
20 ti neukáže na 9 deň //

ame
7. mar 2011

@luly3 dikes, asi tak aj urobim 😉 testy 20 a 25-ky asi ukazuju, ale ovela, ovela neskor

luly3
7. mar 2011

@ame hej 😉 veľa štastíčka 🙂 🙂 🙂

monca303
7. mar 2011

@ame ten test bol určite zlý, držím palce nech máš // a aj by som už chcela testnúť, ale je skoro, toto nepoznanie ma ničí 😀

ame
7. mar 2011

@luly3
@monca303 baby, dakujem, uz som volala manzelovi, nech mi kupi mamatest citlivost 10....aj mna toto cakanie nici a deprimuje. Kolky den po ET si?

monca303
7. mar 2011

@ame vo štvrtok som bola na ET, takže 5? ak sa ráta aj deň ET.

ame
7. mar 2011

@monca303 den ET sa nerata...aj planujes doma testovat? Ja som to najprv v plane nemala, ale chodim ako tiger v klietke, tak nech viem, na com som....ako potom zosokovat u dr.

monca303
7. mar 2011

@ame určite si test urobím doma, možno už v štvrtok , piatok, zo mňa je už schizofrenik, raz sa teším,prihováram sa bublinkám, potom som smutná, plačem, že to nevyšlo a tak sa to opakuje celé dni 😀 keby som mala aspoň nejaký príznak, ale nič 😒

ame
7. mar 2011

@monca303 ako keby som videla seba 😀 a sme stale doma, tak nad tym len premyslame.... ani ja nemam ziadne priznaky, nanestastie, vcera som si nasla na papieri trochu krvi, tak som sa vylakala.....ale uz to necham tak, ako bude, tak bude, uz to neovplyvnime, urobili sme pre to vsetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre