Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

chmurkaxy
14. sep 2012

@bique ja som už našla, že grepovy džús môžem po litroch, to jediné mi chutí a nedrazdi ma, tak pijem aj 3 litre denne 🙂 ale keď sme boli na vylete v púšti v Utahu, každý glg vody všetko len zhoršoval, aj preto som musela na pohotovosť kvôli dehydratacii... A kedy máš termín? 🙂

bique
14. sep 2012

@chmurkaxy tak ty tehotna po pusti chodis? cccc 😀 termin mam 25.3. 🙂 a ty?
....zacali sme stranu s cislom 1000 😀 😀 😀

chmurkaxy
14. sep 2012

@bique ale keby si vedela.. Chúďa náš malý.. Od rána som manželovi pilila usi, že večer bude šanca a my na túre a tak. Večer sme prišli do motela, unavení jak staré srny, manžel pozeral nejaký film a mne sa už nechcelo naňho čakať. Tak mu hovorím, že na to kašlem, ideme spať. A on vypol telku, že ok, dajme tomu 3 minúty :D ale túto verziu malému nepoviem radšej 🙂) a ešte sme sa smiali, že Paris Hilton má meno po Paríži, kde ju počali, náš malý bude Morton podľa tohto pravidla 😀

foryou25
14. sep 2012

@chmurkaxy napinanie na vracanie som mala od kedy som zistila ze ivf vyslo, a uz tyzden mi nic nebolo, este vcera som tu pisala ze nemam tehu priznaky a dnes zase nabehli aj nevolnosti, aj bolest podbruska, aj krize ma bolia, vracala som zatial len raz, no a cuch mam lepsi ako nas pes 😀

chmurkaxy
14. sep 2012

@bique už bolo naplánované, nedalo sa inak... A ty si doma či chodíš do roboty? 4.4.

chmurkaxy
14. sep 2012

@foryou25 Nooo, moc sa nestazuj, že nemáš 😀 mne tak prešli v 9.tyzdni na par dni a potom udreli v ešte väčšej sile... 🙂)) a doma už vedia všetci?

bique
14. sep 2012

@chmurkaxy ja som na rizikovom od zaciatku, ani si neviem predstavit, ze by som chodila do roboty, vsak by som nic nerobila iba spala...bez srandy...v noci som normalne prespala 9 hodin a cez den este 2x aspon po 2 hodinky...nevedla som normalne fungovat, ani doma som nic nerobila, lebo som bola ako namesacna a nic sa mi nechcelo...a ty potom ides za manzelom naspat? haha, ze 3minutove dieta 😀 vy ste aki dobri 😀 😀 😀

chmurkaxy
14. sep 2012

@bique to s tým spaním úplne chápem 🙂 aj teraz lezim 🙂)) a už je lepsie? Manžel príde pár dní po mne, potom 2 týždne doma a zase na 3 mesiace do Indie 🙂

radina
14. sep 2012

@deinad Ja som dnes volala do VZP, neda sa to, vraj maju zmluvy len so slovenskymi car. Mozno to sprisnili.
Som zvedava, ake mi vyjde to D3, DR. mi ho odporucala brat aj 2000 jednotiek. A mam sa vyhybat Acku a Ecku.
Ved dam potom vediet, co mi z tej mojej stravy vyhodnotili ...... asi ze som tlacila vela sacharidov 🙂 Snad to ale nebude len o tom , lebo vraj niektore jedla obsahuju tazke kovy atd., tak dufam, ze mi to pomoze dat dole nejake to kilecko, lebo verim, ze aj zo zlej stravy su rozne choroby ☹

ivka3901
14. sep 2012

@deinad dakujem pekne si zlatá a dúfam,že ti to vyjde mojej kolegyne vyšiel až 9 pokus tak preto chcem skúsiť šťastie v Brne hádam ešte muža zlomím 😒

lucinkacinka
15. sep 2012

Ahojte dievčatá,dufam že nevadí že sa pridám...som 6 deň po ET a už druhý deň špiním a som z toho strašne neštastná ☹((včera ma pobolievalo bruho ako pred menzesom a bola som riadne nafuknutá,je to asi zlé znamenie však?dnes som robila aj test ale nie z ranného moču ale neskvor a bol negatívny☹viete mi niekto povedat vaše skusenosti?vidím že niektoré ste uspešne tehotné,k čomu samozrejme gratulujem 🙂

foryou25
15. sep 2012

@lucinkacinka a beries nejaky progesteron? duphaston alebo utrogestan?

lucinkacinka
15. sep 2012

Ano beriem utrogestan 2x2,nieje to málo?

foryou25
15. sep 2012

@lucinkacinka asi malo ti dali, ja beriem aj duphaston a to az 4 tablety denne ten je podla mna na spinenie najlepsi, resp, ho najviac doktori predpisuju, tiez beriem utrogestan 2 tablety denne, ale tazko povedat no v kazdom centre davaju inak
a pobolievanie brucha ako pred menzesom je vraj normalne, mna takto boli od dna ET az doteraz
mala si aj predlzenu kultivaciu? na 6 den ti nemusi este vobec nic ukazat, len to spinanie, mi vrta v hlave 😒 mozno poradia ine kocky

lucinkacinka
15. sep 2012

@foryou25 Mala som PK,dali mi len ten utrogestan ale asi si začnem aspon ten dávat 3x denne ,nemalo by to uškodit nie?

jajus18
15. sep 2012

@lucinkacinka ahoj.ja som brala 3x2 a vsetko bolo ok. 😉

bique
15. sep 2012

@lucinkacinka mala som vklad na 6ty den po PK a tiez som nspinila 6ty den po ET, bolelo brusko ako na menzes, boli aj doteraz obcas a o 3 dni nato bol test slabo pozitivny 🙂 drzim palceky, este to nemusi znamenat, ze je nieco zle 😉

lucinkacinka
15. sep 2012

@bique Dakujem velmi pekne si ma moc potešila 🙂cítila si okrem toho ešte niečo?

bique
15. sep 2012

@lucinkacinka stale podbrusko, prve tyzdne som cele dni aj noci iba prespala, nevracala som, ale po kazdom jedle ma bolel zaludok...ale vsetky priznaky zacali az okolo 6tt 😉 dovtedy nic, iba ta unava stale

lisetta
15. sep 2012

ahojte dievcata mozem sa k vam pridat 😉 5.9 mi vkladali jedneho chrobacika a v utorok idem na krv a tiez som nervozna, nemala som PK tiez beriem ustros rano aj vecer

adra17
15. sep 2012

Ahojte, dievčatá, prosím, nezostal vám náhodou Menopur alebo Gonal? Súrne potrebujem... Ďakujem 😉

lucinkacinka
16. sep 2012

@lisetta Ahoj,mne tiež vkladali ale 9.9.po PK.Test si nerobila?Aj maš nejaké príznaky?ja už tretí den špiním ☹

lisetta
16. sep 2012

@lucinkacinka ahoj mne vkladali v stredu 5.9 a v piatok 7.9 com mala taky cudny pocit v podbrusku aj brucho som mala nafuknute.Testik som si robila teraz v piatok a bola tam ciarka,zo zaciatku ma boleli prsia aj dole ale teraz uz nic.. ale zatial nespinim,spinenie moze znamenat aj ze sa ti zahniezduje 😉

makovicka53
16. sep 2012

Ahojte je tu niektora baba co caka po KET? potrebovala by som vediet postup pripravy na vklad a po dakujem 🙂

lucinkacinka
16. sep 2012

Tu čiarku na teste si myslela tu druhu že tam bola?ak ano tak držím palce 🙂No ja som stále horšie a horšie dnes vysli so mna nejaké krvave hrudky takže už prestavam dufat,ale pojdem určite znovu,mám ešte 8 v mrazáku aj ked som z toho teraz velmi smutná no výsledok asi nezmením.

ina7
16. sep 2012

@lucinkacinka Nestrácaj nádej. 🙂 A to máš úplne super, že máš ešte 8 zamrazených. To aby toto v brušku malo súrodencov. 😉
Ja som sa pred pár dňami znervózňovala, že ma brucho pobolieva, teraz sa nervujem, že nič necítim. 8. deň po ET test negatívny. Skúsim 10. deň. 😒

lucinkacinka
16. sep 2012

Jáj moja s tými nervami a večným čakaním sme na tom asi rovnako,je to hrozné.Takže dnes si 8.deň?Ja som dnes 7.

lucinkacinka
16. sep 2012

@ina7 Jáj moja s tými nervami a večným čakaním sme na tom asi rovnako,je to hrozné.Takže dnes si 8.deň?Ja som dnes 7.

ina7
16. sep 2012

@lucinkacinka Ja som dnes 9. deň. Premýšľam, či zajtra testovaťalebo skúsiť vydržať aspoň do utorka. 🙂

annamary27
17. sep 2012

@makovicka53 ahoj,tak ja som brala od 1dc estrofem,na 10-14den som šla na kontrolu sliznice maternice,začala som brať potom aj utrogestan a asi na 19dc som mala vklad a o 14dní kontrola tehu z krvi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre