Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
8. máj 2009

U nás robia predĺženú kultiváciu, ale musíš mať aspoň 4 embryjká, inak pod 4 to nerobia. Poznám babu, čo mala PK 6 embryjok, prišla na transfér a nič jej nevložili, lebo všetko zlyhalo. ☹

ixi
8. máj 2009

ja codim do splnu a tu to aj robia ale baby co si piseme tak ani jena nemala PK?

violoncielka
8. máj 2009

Vsak Mimka? raz to musi vyjst.....dufam v to,ja si seba ako nemamu ani neviem predstavit 😠 😎 😵

ixi
8. máj 2009

a da sa aj tak ze polovicu si das pk a polovicu nie?

violoncielka
8. máj 2009

majte sa krasne babky,odpajam sa 🙂

mimka30
8. máj 2009

Ja som mala teraz PK. Pri prvom som nemala.

Ixi- ja som rozmýšlala, že adoptujeme na začiatok, a že potom sa zadarí, lebo poznám baby čo adoptovali a potom mali vlastné. Ale rozmýšlali sme s mangelom, že čo z toho, keď ti budú núkať len z Luníku 9 😠 😠 😠
A takého ja nemusím, čo keď vyrastie tak nás okradne a vykašle sa na nás. 😠

ixi
8. máj 2009

ahoj violi 😵 😵 😵

mimka30
8. máj 2009

Violoncielka- pa, pa. Nech sa ti darí.

ixi
8. máj 2009

mimka to nejde tak richlo musis si dat ziadost a tam uvedies ze ci chces biele ake stare ci jedno ci dievca....a potom ides do poradovnika samozrejme psycho testy a tak a cakas ...aj 3 roky sa moze stat

ixi
8. máj 2009

ja som rozmyslala nad pestunskou starostlivostou

mimka30
8. máj 2009

Myslím, že sa dá. Len pri PK nám zo 16 prežilo len pár. Ale to už embyologička odporučí, či sa to oplatí, alebo nie. Pri prvom ivf sme mali 9 oplodnených, a len 3 prežili, tak 2 mi hneď vložili, lebo nechceli riskovať, že zlyhajú pri PK. Ale ani PK nie je stopercent isté. Od nás z centra boli baby, čo im vložili dve blastulky sto-bunkové a neostali tehu. Takže všetko je o šťastí.

mimka30
8. máj 2009

To tak dlho Ixi. 😒 😒 😒 No keď zistia, že máme hypotéku tak nám to hneď zatrhnú. 😒

ixi
8. máj 2009

ja viem ale ked mi oplodnili 16 tak tych 8 by som dala na 😉 pk

ixi
8. máj 2009

skus popozerat na teme adopcia...

mimka30
8. máj 2009

Ixi treba risknúť určite. 😉 Nám sa aj niektoré pekne delily, len nejako pomaly a neboli moc kvalitné. Preto nám ostatné nemrazili.

Idem trocha ľahnúť. Potom zas prídem nakuknúť.

ixi
8. máj 2009

a nakolko sme neni zobraty tak nam by nedali vobec

mimka30
8. máj 2009

Pozriem. Dík. 😉

ixi
8. máj 2009

ok papa

mimka30
8. máj 2009

Veď to že oni budú zisťovať ešte aj také hovadiny, že nech sa nečudujú, že sú plné domovy detičiek.

corinne
8. máj 2009

Mimka ☹ co narobime,v pondelok sa to rozluskne,len ten vikend bude nekonecny.Ja som chodila na akupunkturu,zacala som tesne pred zaciatkom stimulacie a velmi mi to pomohlo hlavne po psychickej stranke 🙂 3 tyzdnovu stimulaciu som zvladla lavou zadnou,aj na OPU a ET som isla kludnejsia.Je pravda kazda sme ina, kazdej vyhovuje nieco ine,treba skusit.Ja sa snazim zamestnat,stale nieco robit,a ked sa mi nedari idem aspon po obchodoch,medzi ludi,to cakanie je dlhe ☹

mimka30
8. máj 2009

Corinne, ja som sa na to vôbec nesústredila. Ani ma nenapadlo, že môžem byť tehu. Zrazu doki zavolá, že som tehu a ráno je po všetkom. ☹ To bol zlý sen, jednoducho. ☹

kiara15
8. máj 2009

mimika neboj bude to ok 🙂

mimka30
8. máj 2009

Kiara neverím moja. Ďakujem ti za podporu, ale fakt mám normálny menzes. To bábenko sa nemalo ako udržať, keď som tak krvácala. Povedz, čo za figu sa deje??? ☹ ☹ ☹

kiara15
8. máj 2009

neviem ja som uz vyplakala svoje oci ale som si povedala ze ideme do toho zas vyskusame to a ked nic potom sa kaslem na to budeme si uzivat 🙂 no ale tebe vkladali dve mozno to jedno zlyhalo?vsak uvidis ☹

kacarina
8. máj 2009

mimka, drz sa, myslim na teba, v pondelok sa ozvi, ak budes mat chut ... nechcem ti zbytocne nadeje navravat, ja by som to tiez nechcela, ale este stale su teoreticke moznosti, ze sa udialo nieco ine ... v kazdom pripade budes mat v pondelok jasno a podla toho uvidis, ako dalej... drz sa zlatko..

mimka30
8. máj 2009

Baby ja neverím, že sa to podarilo. Len som sklamaná, že sa to tak skoro skončilo. ☹ ☹ ☹
Už nevládzem ani plakať. ☹ Neviem kedy nájdem odvahu na ďalšie ivf. Ale po takomto sklamaní tak skoro určite nie. ☹

mima11
8. máj 2009

Mimuška! ☹
Mne sa sen rozplynul behom cca 3-4 hodín! ☹
Mrzí ma to všetko, dnes mi to prišlo veľmi ľúto, trošku padli slzičky! Ten boj je veľmi ťažký!
Mimuška, ja som bola na to zle cca 3 dni, bolo mi neskutočne, plakala som behom dňa, no neviem koľko krát.
Človek naberie nejako odvahu a znovu začne veriť, že sa to podarí a neberie aj silu, ísť do nových bojov! Teraz sa už na to všetko pozerám inak, že to tak malo asi byť.
Mimka, vybojujeme to!

corinne
8. máj 2009

Mimka30,ja som to nemyslela tak,ze sa na to sustredujes,ja som napisala svoje pocity,lebo to nie je lahke ani pre jednu z nas,cakat a nevies na com si.Ja som len 4 den po ET a mozno o 6-7 dni budem panikarit 🙂 apod.A bavili ste sa tu o akupunkture tak som napisal svoj nazor.Ked sa ta to dotklo tak prepac,nie vzdy vyzneju napisane slova tak ako to myslime.

kiara15
8. máj 2009

mimka30 neboj najdes silu bojovat ja som si to tiez hovorila ale vidis som rozhodnuta bojovat 🙂 a ty este nestracaj nadej ved si mala dve 😉

och
8. máj 2009

mimka30 zlaticko to mi je luto 😢
a mozno miminka neboli v poriadku tak odisli do miminkovskeho neba 😉 tam im bude lepsie ako na zemi kde by to mali tazke 😔 neboj tvoje stasticko na teba trpezlivo caka a ja verim ze je hned za rohom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre