Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

drobec123
11. máj 2009

mimka, co znamena provlem v chromozomoch ? to je geneticka chyba alebo ?

lara75
11. máj 2009

mimka 😔 skús teda tú genetiku, prípadne imunológiu 😔
mib - je mi to ľúto, skús sa opýtať na imunológiu. Poradiť viem iba z vlastnej skúsenosti. Mám za sebou 4IUI, 1ET, 3 KET a nikdy sa nepodarilo, alebo bolo iba podozrenie na biochemické tehotenstvo. V novembri sme boli na imunológii v Prahe a predpísali mi na základe výsledkov prednison, čo beriem od febuára. Možno aj kvôli potlačenej imunite sa mi ten posledný KET podaril. Prednison beriem stále asi do 3 mesiaca. Takže treba skúsiť všetky možné vyšetrenia, aj keď sú niekedy finančne náročné. Máš ešte mrazáčikov, uvidíš podarí sa ti to. 😉
kacarinka - som rada, že je všetko ok, relaxuj a nič nerob 😉

mimka30
11. máj 2009

Hej Drobec, genetika. Aspoň tak povedal doki.

jarka_lv
11. máj 2009

Mib ☹ mojinko nesmut mas mrazacikov to je velka vyhra 🙂 horsie by bolo keby si musela absolvovat vsetko od zaciatku, neboj raz to vyjde určite 😉 ja ti držím z celeho srdiečka palce a prajem Ti to aby si bola raz v živote štastná ....
Mimka, Ixi - držkajte sa aj vy, ste este mladučké este nič nie je stratené, odvahu a chuť do dalšieho boja.

mimka30
11. máj 2009

Jarka dík.
Zajtra mám 31, tak super darček k narodkám 😠

jarka_lv
11. máj 2009

My to máme tiež ťažké, mám zlé dozrievanie vajok 😢 , vždy sa nám vyskytuje na emryjách turnerov syndróm čo je spôsobené chýbajúcim chromozómom X, čo spôsobuje potraty...ja som ich mala 2x ..A už aj vek tam hrá svoju úlohu ..o mesiac mám 39 ...takže baby hlavu hore!!!!! 😉

mimka30
11. máj 2009

Jarka ja som mala teraz 31 vajok pri odbere a všetko skoro nekvalitné. Oplodnilo sa nám len 16 a do ET ostalo len pár takých na vloženie. Nemáme nič na zmrazenie.
Jarka ja ti tiež prajem, nech sa ti to vydarí. 😉 No ja určite pôjdem tiež na genetiku. Čo nám iné zostáva. 😔

mima11
11. máj 2009

Mimka, Ixi, je mi to veľmi ľúto. ☹

Ja som bola dnes na konzultácii, a čaká nás genetika a odber krvi na zrážanlivosť. Dr. hneď ako uvidel, že bolo potvrdené tehu z krvi, tak hneď na krv (zrážanlivosť) a genetiku, hoci povedal, že nepredpokladá, že by to bolo niečo z genetiky. A potom pôjdeme do ďalšieho boja. Tak uvidíme!

mima11
11. máj 2009

Mimuška, nevadí, že si mala 31 vajíčok, je veľmi dôležité či boli zrelé. Ak neboli, tak Ti ani všetky možno neoplodňovali. Preto si možno mala oplodnených len 16. Nie všetky vajká sú zrelé, tak možno preto nebolo toľko embryjok.

mib
11. máj 2009

mimka .... ☹ ☹ ☹ .... mala som malu dusicku, ze snad sa drobcek udrzal. 😢 co je toto za negativnu vlnu co sa privalila 😕 ... ved kocky to tak krasne minuly tyzden nastartovali .... 😠

jarka, ty si zlaticko. ... ale ved ty vies, ze treba cakat do jesene. 😉 ... inak ... vies ze si mi dala chrobaka do hlavy? ale drahy by ma asi zaskrtil, ak by sa dozvedel, ake metody mi chodia po rozume. 😀

kocky, vsetky ste uzasne. vdaka tej velkej podpore od vas su tie sklamania ovela znesitelnejsie. zistim ake su moznosti co sa tyka imuno a genetiky. nase vajka sa pekne oplodnovali a embrijka celkom slusne vyvijali, takze mame 4 mrazacikov. ... ale radsej pockam este mesiac navyse, ak je sanca, ze problem sa vyriesi potlacenim imunity. vdaka za vsetky rady .... je toho tolko, ze clovek fakt nevie, co si nastudovat alebo na co sa opytat.

kacarina
11. máj 2009

babule, ja nechapem svet, poobede som sa vratila od dr., ze je vsetko ok a teraz zo mna asi vsetko vyletelo ☹ ... takze ani druhy pokus sa nezdaril 😢

mimka30
11. máj 2009

Kacarina čo sa stalo??? 😕 😕 😕 Dokelu- dúfam, že nič zlé 😕 😕 😕

ixi
11. máj 2009

mimka tak to mi je luto ☹ kacarina to nemyslis vazne ☹

mimka30
11. máj 2009

Ixi to je hrozné čo sa s nami robí. 😔 😔 😕

ixi
11. máj 2009

ja uz tomu nerozumiem 😢

ixi
11. máj 2009

mimka a co ti povedal nato doki?

mimka30
11. máj 2009

Ja tiež Ixi. Tak sa to pekne začínalo, všetky sme mali pozitívne testy a takto sa to skončilo 😔 😔 😔

Kacarinka- choď k lekárovi na pohotovosť, ešte nič nie je stratené

mimka30
11. máj 2009

Že som tehotná bola, ale zrejme samovoľný potrat, zrejme chromozómy. Musíme sa objednať na genetiku na Kramáre, nech nám urobia vyšetrenia, či je všetko v poriadku. Doktor hovoril, že zrejme bude problém v genetike, že to spôsobilo potrat. 😔

ixi
11. máj 2009

a dal ti dajake odporucanie? ides aj na hematologiu? a plati sa zato?

ixi
11. máj 2009

mimka drz sa mojko dufam ze aspon ta genetika dopadne dobre

violoncielka
11. máj 2009

mne dr dnes povedala,ze jedine vysetrenie,ktore podla nej ma zmysel je hysteroskopia.....imuno,ze vraj nie je potrebne,lebo sa vytvorili krasne embryjka...takze 22.5 idem na toto vysetrenie....ktorym sa zisti ci v maternici nie siu nejake nedostatky...Na sono to nie je az tak dobre vidiet...
Takze toto mi poradila moja dr.

mimka30
11. máj 2009

Neviem Ixi. Zajtra tam chcem zavolať a dám vedieť, čo mi povedali. Dúfam, že sa tam neplatí. Chcem sa opýtať, či potrebujem aj odporúčanie alebo nie. Doktor mi povedal, že mi dá papiere, že gravidita bola potvrdená, ale že sa to žial takto skončilo 😔
Chcem si dať urobiť všetky vyšetrenia. Asi aj hematologiu a imunologiu.
Aj ty sa držkaj Ixi. Som na teba myslela 😔

ixi
11. máj 2009

violi a ako sa robi toto vysetrenie?

ixi
11. máj 2009

mimka drz sa aj ty 😉 a daj vediet

gabica
11. máj 2009

Kacarina - co sa stalo?

kacarina
11. máj 2009

ahojte, no podla toho, co sa zo mna uz vylialo za posledne 2 hodiny, je uz po tom, no co uz ... nerozumiem tomu, na obed OK a poobede prisli krce a zacala som liat ... akurat odchadzam do nemocnice, snad si ma tam nenechaju, ved vyzera, ze sa to same vycisti ... som strasne nahnevana ... dali sme sa na pekelny boj 😠

kacarina
11. máj 2009

a tak velmi zelam vsetkym, kto sa na to da, aby to dotiahli do uspesneho konca ... lebo len my vieme, co prezivame ... drzte sa, drzim palce vsetkym

mimka30
11. máj 2009

Kačarinka drž sa moja. Len rýchlo do nemocnice choď. 😖

Toto isté som žiaľ mala aj ja... 😔 😔 😔

Kačarinka ja dúfam, že tebe sa to podarí mojko. 😔

kiara15
11. máj 2009

kacarinka moja drz sa prepac ze som tu ale som vam tu vsetkym drzala palce ked mne sa to nepodarilo ☹

mimka ahoj tak som ti fandila moja ☹

mimka30
11. máj 2009

Kiara vidíš mojko ako sme tu dopadli. 😔 😔 😔 Ty sa ako cítiš? Už si v pohode? 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre