Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

agnes1978
26. okt 2008

😉 dakujem, ja mám teraz 30 rokov a pred IVF som bola 2x IUI tiez neuspesné , teraz cakám na krvné výsledky, na krv mám ist v piatok takze uvidim ci sa teraz podarilo

silviaa
26. okt 2008

cikyta - kedy si zistila, ze si tehotna ked si dostala MS?

silviaa
26. okt 2008

agnes - silne drzim palceky 🙂 😀

agnes1978
26. okt 2008

dakujem silviaa 😉

kejla
26. okt 2008

cykytka, az mi rozum postal 😠 😠 Im sa lahko hovoria taketo veci, ved v postate - ziaden mrazacik pre nich znamena dalsie IVF=dalsie peniaze. ALe je to fakt sila. Teraz ti to malinke vynahradilo 🙂

Silvi-ano, vacsinou je to v CAR ako na beziacom pase.Mne o OHSS nepovedali ani slovo, ale vazne - ani ze existuje. A do prepustacej spryvy po ET mi napisali vetu: Pacientka poucena o riziku OHSS.Ja som mala len 12 vajok a z toho 7 embr&jok, tak mi to asi velmi nehrozilo, ale mohli sa aspon zmienit 😉

A na Ferticent som pocula len dobre veci. Ja som povodne chcela ist tam, ale mam poistovnu Apollo a s tou nemaju zmluvu.Terau som poistovnu zmenila, tak v pripade neuspechu pojdem na 2.IVF asi tam.Aj ked vo Feriku vraj baby mavaju menej vajok a skoro ziadne mrazaciky. Tak toto ma zneistuje, lebo ja som aj na dlhy protokol reagovala pomerne slabo.

kejla
26. okt 2008

AHoooj Agnes, ako sa citis?

agnes1978
26. okt 2008

ahoj kejla, citim sa dobre, prsia ma boli a trosilinku sa aj zvacsili , ale to moze byt aj od liekov co uzivam. vcera som mala chute na kysle, mandarinky , pomaranc.......mozno ze to iba psychyka robi.... v piatok to uvidime

kejla
26. okt 2008

to su dobre znamenia 😉 tesim sa 😵

silviaa
26. okt 2008

kejla - malo vajok? to neviem. ale hlavne maju malo embryjok lebo pouzivaju predlzenu kultivaciu, teda nechaju embryjka sa delit az do 5.dna, a teda zostanu ti len tie ktore maju sancu prezit, teda sa budu delit aj dalej. vies je zbytocne mat vela zamrazenych ked akonahle ti ich vlozia tak .... radsej len jedno a poriadne...

agnes1978
26. okt 2008

a ty ako sa citis?

ja este tieto "príznaky" neberiem za 100%-né

kejla
26. okt 2008

ja necitim nic 😒 vobec ziadnu zmenu

agnes1978
26. okt 2008

kolko dni si po ET? kolko ti vlozili?

kejla
26. okt 2008

vlozili mi 2 morulky v piatok..Takze dnes je od piatku 2.den

agnes1978
26. okt 2008

ja som bola na ET v stredu, vlozili mi 2, po predlzenej kultivácii+ lepidlo

kejla
26. okt 2008

vlozili ti uz blastocyty? Lebo aj mne povedali,ze po PK a vkladali mi na 4. den,teda morulky.Blastocyty su az na 5-6 den.

To lepidlo vyzera dobre.Mas aj mrazacikov?

agnes1978
26. okt 2008

uz to boli pravdepodobne blastocysty pretoze ober+oplodnenie bolo v piatok a ET som mala v stredu. ci mi ostali na mrazenie to mi povie doki az v piatok

kejla
26. okt 2008

Ano, to uz boli urcite blastocyty 😵 Vklad si mala na 5.den, to mas veeelmi super, lebo blastocyty su veeelmi silne 😵 Ja mam zajtra zavolat, ci mame mrazacikov, lebo mrazit sa daju blastocyty, moruly nie.Tak im drzim palce 😵

cikyta
26. okt 2008

Silvia,ja som dostala menštruáciu na 11den po ET v 1 IVF.
No a v 2 IVF som otehotnela a žiadna menštruácia sa tým pádom nekonala. 🙂

agnes1978
26. okt 2008

tak teraz uz aj ja som veeeeelmi zvedavá ako som dopadla 😉

kejla
26. okt 2008

v piatok daj hned vediet 😉 Planujes aj testovat, alebo nie?

agnes1978
26. okt 2008

nie , testovat nebudem, uz som toho tolko natestovala za tých 11 rokov ze uz nebudem , pockám ne verdikt dokiho od doktora 😀

kejla
26. okt 2008

😉 mas pravdu 😉 Ani ja asi neplanujem testovat 😉

agnes1978
26. okt 2008

ja na 2. IVF som isla s rozhodnutím, ze zivot mi ponuka sancu skusit bábo, tak to skusim

silviaa
26. okt 2008

agnes- pekne si to napisala, veru vsetky mame sancu, ja to budem skusat az sa to raz MUSI podarit 🙂

agnes1978
26. okt 2008

dakujem silviaa , ved ked zivot ponuka sancu , treba ju vyuzit ... no nie???

silviaa
26. okt 2008

mas pravdu 😀

dicinka1
26. okt 2008

ja by som nevydrzala netestovat..ved ste videli 😀

ixi
26. okt 2008

dici ty si testovala uz 5 den?

dicinka1
26. okt 2008

no hej..ja som bola nedockava 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

ixi
26. okt 2008

ta ty si 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre