Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kejla
30. okt 2008

Ahoj Silvi , tu sooom 😎

dicinka1
30. okt 2008

kejla...tak akooooooooooooooooooooooooo

kejla
30. okt 2008

Aale Dici ☹ Rano som sa zobudila a opat som to citila ako PMS, takze tak...Nemam inak ziaden priznak.

A ty ako?

janula13
30. okt 2008

babulky, drzim vsetky palceky co idu v pondelok na krv 😀
kejla, neboooj, ja som mala ukazkovy PMS, akovzdy, brucho bolelo a vsetko ine co mavam, stale som cakala ze sa to spusti a teraz uz grckam ako diva z tehu 😀 Ja si myslim, ze tie dve //tam budu, tak sa nedaj prehovarat 😀 A ak nie hned tak zajtra ci pozajtra, ja som mala 2dni pred testom z krvi negativny, ale brala som to tak, ze co uz, treba s tym ratat, ale kedze som mala doma este testy, testla som den pred krvou a boli tam//skoro som z noh padla 😉 Taaakze..neboj sa, PMS je v pohode, to musi byt....

kejla
30. okt 2008

janulka, si veelmi zlata, dakujem 😵 😵 Povzbudila si ma 😵 A ak sa mozem opytat, kolko dni po ET si sa citila ako na mrsku?Drzim palce, nech babatko pekne rastie. 😵

silviaa
30. okt 2008

mne je dnes nejako divno.. ☹ ...vcera som zjedla v cinskej restike a dala si jarne rolky..od vtedy mi je spatne

silviaa
30. okt 2008

jaaaj babulky vy sa mate, uz v pondelok budete vediet ci ste tehulky, ja idem az vo stvrtok.. 😅

kejla
30. okt 2008

hmm, ak ti to predtym chutilo, tak je to dobre znamenie 😵 Budes pred vikendom testovat?

silviaa
30. okt 2008

kejla - neviem sa rozhodnut, bojim sa toho 😖 a ty?

silviaa
30. okt 2008

ahoj dicinka1 - ako sa mas?

kejla
30. okt 2008

silvi, to budem 10.den po ET a to by uz mal ukazat aj domaci test 😉

kejla
30. okt 2008

Aj ja sa toho bojim ☹ A bojim sa, ze testovanie predbehne mrcha ☹

silviaa
30. okt 2008

kejla, ja bude v nedelu 10 den po KET, najprv sa ale musim odhodla ist do lekarne...som ale trupka chichi..

kejla
30. okt 2008

Ja mam doma par testou po zaruke 😅 Lebo ked som kupila test, do rana prisla mrska a uz nebolo co testovat. Tak sa aj bojim opat nejaky kupit, nech ju neprivolam 😎

silviaa
30. okt 2008

dicinka1, vie tvoje okolie ze si tehulka? kedy si to prvykrat povedala rodicom?

silviaa
30. okt 2008

kejla, neboj sa, to ze si kupis tehotensky test urcite neznamena, ze musi prist mrcha...ona pride alebo nepride 😔 . mas nejake priznaky?

kejla
30. okt 2008

Ved ja viem Silvia 😀 Ja to myslim s rezervou 😀 A priznaky nemam ziadne - preto ani nemam chut testovat. Predvcerom a dnes som mala pocit ako na mrchu, tak som si dnes aj poplakala. Z toho Utrosu som nejaka precitlivela 😅

silviaa
30. okt 2008

kejla, drzim ti silno palce aby neprisla 🙂 ja som dnes popri zehleni pozerala Ordinaciu v ruzovej zahrade, tam jedna rodila, tak som plaka ako blazon...

kejla
30. okt 2008

TaDakujem Silvia, aj ja ti drzim palce 😉 Tak Utros vplyva aj na teba,ze? 😀

silviaa
30. okt 2008

velmi, stale by som spala..alebo placem..

kejla
30. okt 2008

aj ja 😀

larita112
30. okt 2008

ahojte babulky, zase ste sa tu dnes pekne povzbudili 😉 tuším ste si aj poplakali a pospinkali - no ako ja 😉

kejla
30. okt 2008

Laritka, dnes to bolo asi vo vzduchu 😀

lara75
31. okt 2008

ahojte baby, mám zlú správu, test dnes ráno negat., už čakám mrchu, som 34. DC a 10 dní po KET. Dúfam, že aspoň vy budete úspešnejšie.....ja pôjdem do Prahy na vyšetrenie 😖

dicinka1
31. okt 2008

lara,nechcem ti davat falosne nadeje..ale niektore mali negativne testiky z mocu..a krv mali pozitivnu..je tu kopu takych bab..este to nevzdavaj...nic nie je este stratene...nekrvacala si,vsak?hcg do mocu sa dostava neskor,ako do krvy...

lara75
31. okt 2008

dík dici, ešte nekrvácam, len mám taký pocit, že sa to rozbehne každú chvíľu......ak nebude mrcha do pondelka, tak na test predsa pôjdem.

ixi
31. okt 2008

lara ahoj ja som dnes ties robila test a bol negativny

dicinka1
31. okt 2008

ty chod aj tak....vies ake su tu pripady?nepamatam si uz mena...ale jednej sa tu stalo,ze aj krvacala...aj testy mala negativne..a krv bola predsa len pozitivna...a doma to uz oplakavala..a ani netusila..ze babo sa pekne vyvija...

lara..nesud to z testu z mocu...krv je najdolezitejsia..vydrz..verim,ze to dokazes..nevzdavaj sa mojaaaaaa

lara75
31. okt 2008

ixi, ľutujem, ale ty ešte nie si 10 dní po KET, alebo ano? Nerobila si to veľmi skoro?

ixi
31. okt 2008

ja som 8 dni po et

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre