Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
7. júl 2012

@gelinka75
@slavka_2012 tak ja chcem ležať jeden deň potom cestujem a ked pridem domov chcem zas ležať..dúfam,že prežijem cestu

macaduso
7. júl 2012

@boska74 no s tym zachodom je asi pravda.lebo ja ked som bola na transfere a fakt mi bolo treba straaasne na zachod ale dr povedal,ze by bolo dobre vdrzat.tak som drzala az domov a to bolo este hodinku cesty autom.tak neviem,a bolo to po obidvoch transferoch 😅

annamary27
8. júl 2012

@kuspitka to uvidím až tam prídem.

jaja101
8. júl 2012

babenky poradte....od včera večera ma bolia vaječníky,celé podbruško,včera hrozne,dnes kus menej.som uz 35DC,čiže menzes nehrozí,z čoho to môže byť?doteraz pohoda...ved vaječníky by už mali byť "mimo provoz"...ja neviem...bojim sa ☹

cora41
8. júl 2012

@jaja101 myslim, ze to telo si cele musi zvyknut na novu udalost a cele sa na to pripravuje..Myslim, ze je normalne, ked mas este bolesti, malo by to prejst..Len sa nenervac, daj si klud, vela pi a polihuj...Kedy ides na nejake vysetrenie?

timmka
8. júl 2012

@jaja101 moja nemaj strach, vajka budes citit do cca 12TT, produkuju hormon a vyzivuju, tak preto ich citis a brusko tiez boli, mna tak bolelo, ze som myslela ze pride mrcha, nemozes mat krcovite bolesti, ale ked ta pobolieva, je to ok, nemaj strach 😉

bique
8. júl 2012

@jaja101 ahoj...ja som mala vajecnik zvacseny este rok po stymulke 😠 a tiez som ho obcas citila...brucho na MS ked boli, to sa ti natahuje maternica, ten pocit si este velmi dobre pamatam 😕 takze klud, pohodicka, vsetko bude ok 😉

bique
8. júl 2012

baby, ja sa chcem opytat, ci ste niektora mala pred ET bolesti ako na menzes...citim dost podbrusko, ET ma byt zajtra....asi je to po stymulke a odbere normalne, nie? ci?

timmka
8. júl 2012

@bique mna stale bolelo pred vkladom, aj pred et a aj pred ket, neviem preco, pytala som sa dr. tak povedal, ze je to dobre 😉

bique
8. júl 2012

@timmka tak super, dik...lebo mne celu stymulku posunul o tyzden, hoci je to umelo riadene hormonmi, uz som sa splasila, ci mi nejde MS 😀

bique
8. júl 2012

@timmka teda, chcela som tym napisat, ze normalne mam cyklus 28 dnovy a dnes som uz 38DC, kvolii tomu posunu...ale oni si nas tymi umelinkami asi pekne nastavia tak, ako potrebuju, tak je to ako hovoris urcite ok 😉

timmka
8. júl 2012

@bique neboj , urcite je ok, urcite sliznica nie je pripravena na mrchu, mozeme pripisovat liekom, za to mozu oni 😉

foryou25
8. júl 2012

@bique no ja mam tiez dnes 29 DC, a v podstate akoby sa blizila ovulka, tolko mam plodneho hlienu z tej stimulky 😀

bique
8. júl 2012

haha...ano ano...sme take plodne ako ceresne na jar ked ich vcielky opeluju 😀 😀 ja to mam este stale

jaja101
8. júl 2012

@cora41 o tyzden mam ist na sono,ci bude akcia...
@timmka
@bique
dakujem Vam,uz som sa zacala báť....dala som si rano magnezium a viac polihujem.snad bude ok,ak nie,zavolam zajtra dokymu.drzte sa,pa.
timi zajtra daj vediet 🙂 .pa

bella1303
8. júl 2012

@jaja101 ahoj kedy si mala vklad ked uz o tyzden mas sono kvoli akcii? Ja mam tiez vo stvrtok termin, ale povedat, ze srdiecko este pocut nebudeme. Mala som vklad 21. Juna

kuspitka
8. júl 2012

ahojte.tak zajtra sa ozvem ,ked budem po odbere..

jaja101
8. júl 2012

ja som mala 22.júna.to už by malo byť vraj vidieť,podľa hladiny hcg.tak okolo 5tt+4 by malo byť vidieť,6tt už určite.neviem,pojdem v pondelok 16teho.

bella1303
8. júl 2012

@jaja101 aha no ja uz idem teraz vo stvrtok na prvu oficialnu tehu prehliadku;) tak uvidime ci uz bude srdiecko, ale asi este nie.

kuspitka
8. júl 2012

@bella1303
@jaja101 aj ste ležali doma po ET?koľko vám vložili?

bella1303
8. júl 2012

@kuspitka bola som na KET. Lezala som prve 3 dni a potom postupne troska prechadzka. Ale lezala som aj po ET a nepodarilo sa. Takze s tym to asi nesuvisi. Teraz som bola v psychickej pohode. Uz od dna vkladu som verila v to, ze som tehu;) a dala som si vlozit 2. Drzim palce nech sa aj vam podari

bella1303
8. júl 2012

@jaja101 ako sa citis? Mas neake priznaky?

jaja101
9. júl 2012

@bella1303 uvidíš,ak ešte nebude,tak ešte nevadí .aké príznaky myslíš?no minulý týždeň som veľa zvracala a teraz od soboty ma pobolieva to podbruško.
@kuspitka ja som po ET aj po KET prve dva dni viacmenej polihovala,som PN,ale uz chodim aj von kus,aj doma porobim...mne vkladali len jedno,lebo sme mali len jedno uz zamrazene...ale ako pise bella,tiez som teraz pri KETE viac psychicky v pohode

bella1303
9. júl 2012

@jaja101 hej tehu priznaky solm myslela 🙂 mne nic neni,len ma prsia bolia.dufam,ze je to v pohode.

jaja101
9. júl 2012

@bella1303 ale je,neboj....mna stve ta bolest podbruska...inak uz nezvraciam.mne hodne skocilo aj to Hcg a vraj vtedy zvykne byt spatne..tak neboj,vsetko je ok
😉

bella1303
9. júl 2012

@jaja101 som volala lekarovi,este stale nemaju vysledky..porazi ma.uz cakam od piatku..mam zavolat poobede.nechali ta pn?

kuspitka
9. júl 2012

AHOjte.mala som .8vajíčok,ktoré sa oplodnili

bique
9. júl 2012

@kuspitka a kedy ET? drzim palce 😉

bique
9. júl 2012

ahojte baby....takze po PK sa nam jedna bublinka uz pekne zakuskava v brusku 😀 isli sme s presvedcenim, ze dame vlozit dve, ale doki povedal, ze mame krasne embryjka, ze je velka sanca aj s jednym a kedze som uz raz dvojicky v 26tt predcasne porodila, odporuca jednoznacne iba jedno.....ostalo nam 8 mrazacikov, tak verim, ze uz ich pouzijeme iba o nejake dva roky na surodenca 😀 ach a teraz to najtazsie = cakanie na // 😎

jaja101
9. júl 2012

@bella1303 ahoj,no to je fakt na porazenie...uz aby si ich mala.ano,som na PN a asi aj ostanem,lebo mam rizikove zamestnanie,v zdravotnictve a infektolog mi neodporucil sa vratit,lebo mi hrozia infekty.pracujem ako detsky fyzioterapeut a od tych deticiek som uz kadeco pochytala,tak mam oslabenu imunitu.no rozhodnu az po 3 mesiaci.uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre