Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
19. sep 2012

@jaja102 Bože,už som aj počítať zabudla,šak ked sme starší,tak rodím skôr ako som mala predtým 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
19. sep 2012

@melisska tfuj-tfuj-tfuj,popľúvam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
19. sep 2012

@annamary27 😀 Dakujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

annamary27
19. sep 2012

@bique o termíne pôrodu sme sa s dr.Čunderlíkom nebavili,k mojej gyn ideme 26.9.,tak to poriešime asi tam a dovtedy jej prídu aj moje výsledky z Ba.

lucinkacinka
19. sep 2012

ahoj ano bola som dostala som lieky a mám príst znovu v utorok lebo je vraaj skoro a krv nebola uplne negatívna ešte, tak to mám preistotu ešte brat ☹

lisetta
19. sep 2012

@lucinkacinka no vidis ze este je nadej netreba mysliet na to najhorsie 😉 a beries aj ustros?ja tiez idem v utorok na druhu krv ako rastie hcg

lucinkacinka
19. sep 2012

Beriem aj utrogestan a dal mi aj duphaston,mohol mi ho dat hned.uvidíš hcg u teba bude už pekne vysoké 🙂kam chodíš do centra?

lucinkacinka
19. sep 2012

@lisetta Beriem aj utrogestan a dal mi aj duphaston,mohol mi ho dat hned.uvidíš hcg u teba bude už pekne vysoké kam chodíš do centra?

lisetta
19. sep 2012

@lucinkacinka ja zijem vo svajciarsku

alex81
19. sep 2012

@melisska tfuj tfuj tfuj aj ja popluvam 😵 😀 😵 a posielam tehu virusiky

radina
19. sep 2012

@deinad Inak, ideme aj my na konzultaciu do Brna, lebo v oktobri ficime do prahy na tu imunologiu , tak na ceste spat sa stavime v Brne, uz mi dali aj termin, aspon usetrim cestu tam aj spat. 🙂

melisska
20. sep 2012

@alex81 dakujem 😀 😀 😀 😵 😵 😵

ina7
20. sep 2012

Kočky, bola som včera na krvi, lebo špinenie prešlo to mrchy a bolo to negatívne. 2. IVF neúspešné. Vysadila som utrogestan a snažím sa nejako spamätať. Nebudem chodiť na MK nejaký čas. 😢
Baby čo čakáte, lucinka, lisetta, aj ostatné, držím palce nech vám to vyjde.

melisska
20. sep 2012

@ina7 je mi to velmi luto, zazila som to x-krat ☹ , ale aj preto viem, ze to preboli a pojdes dalej, nevzdas sa, a este k tomu budes ovela silnejsia 😉 drzim palceky

cuculik1
20. sep 2012

@ina7 je mi to luto, urcite to velmi boli, tiez poznam z osobnej skusenosti.....a to s tym konikom a oddychom ti dobre padne, potom to cloveka obcas depta, ked vidi a cita o tehulkach......

lisetta
20. sep 2012

@melisska drzim palce aby si si nasla dlhe kolajnice 😉

melisska
20. sep 2012

@lisetta dakujem 😵 😵 😵 ak si dobre pamatam, ty si si uz nasla 😀 si tehulka vsak? 😵 😵 😵

lisetta
20. sep 2012

@melisska hej ale idem iste v utorok zase na krv ako stupa hcg tak sa este neradujem lebo uz mam za sebou 3 mimom tak az ked uvidim ze je na spravnom mieste tak az potom budem kludnejsia 😉

melisska
20. sep 2012

@lisetta dobre, pockame s tebou 😉 ja som mala 4x mimo, ale prirodzene nie po umelom...

lisetta
20. sep 2012

@melisska ja 2 pri umelom a raz prirodzene 😒 a ty mas ist kedy na krv

melisska
20. sep 2012

@lisetta 1.10. 😉

annamary27
20. sep 2012

@lisetta držím palce,aby bolo všetko v poriadku 😉

b.bardyova
20. sep 2012

@melisska Jej aj ja idem 1.10 na krv :D

jaja102
21. sep 2012

babenky pozrela som prve stranky tejto dikusie.vznikla v roku 2008 a vsetky baby,vážne všetky,čo ju začínali,sú už po väčšine aj dvojnásobnými maminami.ale aspon jedno majú VŠETKY.čiže baby,všetky hlavy hore,lebo pre každú z nás tam hore držia jedného anjelika a čakajú na vhodnú príležitosť,aby nám ho poslali do náručia...pekný slniečkový deň všetkým.

annamary27
21. sep 2012

@jaja102 ja som sem prvýkrát prišla v júni 2010,kým som sa doskákala až tam kde som teraz,len treba vydržať 😀 😀

melisska
21. sep 2012

@jaja102 no moja okrem mna, ja som s umelym zacala v roku 2007

dafy
21. sep 2012

@melisska ahoj melisska v ktorom centre si bola teraz??ostala si v splne??? 🙂

lucia2505
21. sep 2012

Ahojte baby chcem sa spýtať...mám už doma lieky na ivf...musím si k tomu dokúpiť to pero?? alebo môžem to pichať aj klasickými injekčnymi striekačkami? Poprípade koľko to pero stojí?? ďakujem za odpoveď 🙂

melisska
21. sep 2012

@dafy ahoj 😀 nie, uz od juna chodim do Brna, reprofit 😉

holly74
21. sep 2012

@melisska ja som sem prvýkrát prispela v auguste 2010, po prvom Et, odvtedy ich bolo ďalších 6 a tiež furt nič...IVF vraj pomôže 95% párom...tak niekde je aj tých 5%... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre