Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cakatelkana
4. okt 2012

@tinka9075
@katuska54
@pondelok2012 tak ako baby? uz mate test za sebou? dnes mame 9 den tak test by uz mohol nieco ukazat... 😀 😀

dafy
4. okt 2012

@marhulka88 tak držím palce 🙂 ja som 3deň...ano obe sme si dali vložiť 😵 a aké máš pocity??

pondelok2012
4. okt 2012

@alex81 jéééééj jak ti závidíííííííííím. veľa šťastia

marhulka88
4. okt 2012

@dafy dakujem aj vam drzime palceky...no pocity mam rozne...ale ja som bola tehu aj po minulom kete ale bolo to len biochemicke tehu takze som mala aj test pozitiv aj v puse kovovo aj citlivost na pachy...a nakoniec nic z toho takze ja uz na priznaky nejak nedavam 🙂 u vas bolo nejake ketko uspesne ci nie?

pondelok2012
4. okt 2012

@cakatelkana mne včera nič neukázalo tak druhé len nedeľu ráno testujem

pondelok2012
4. okt 2012

@marhulka88 aký odstup je medzi 1 a 2 ket-kom

bibi24
4. okt 2012

@aris2 to je sranda, aj ja mam buduci stvrtok, ja budem 6tt + 1 🙂

marhulka88
4. okt 2012

@pondelok2012 no ja som sa odhodlala az po roku ale myslim ze je to tak ze ked sa vobec neuchyti tak v dalsom cykle mozes ist znova a ked je nejake to tehu tak potom sa dodrziava 600nedelie

dafy
4. okt 2012

@marhulka88 a čo znamená biochemické tehu??? 😨

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dafy
4. okt 2012

@marhulka88 už som si to zistila čo to je 😒 no zbohom ani som netušila že aj také niečo može byť 😕

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka9075
4. okt 2012

@cakatelkana ja netestujem asi až v pondelok sa bojím aby zase nebolo sklamanie 🙂 🙂

cakatelkana
4. okt 2012

@pondelok2012 tak to je mozno aj skoro testovat. niekomu sa ukaze neskor tak vydrz a v pondelok mas // . ved preto sa bojim aj ja testnut.

cakatelkana
4. okt 2012

@aris2 no neviem nemam odvahu testovat... 🙂 ale nemam doma ani testik nastastie. keby som mala asi uz testujem. no bojim sa sklamania... 😀 a ty sa ako citis? vsetko OK?

cakatelkana
4. okt 2012

@tinka9075 ved to aj ja sa bojim. ja asi nebudem testovat vobec. necham to na utorok na krv... 😀 takto som zatial rozhodnuta. 🙂 tak potom daj vediet v pondelok co ti vyslo ale urcite //

tinka9075
4. okt 2012

@cakatelkana ved to že možno nenájdem odvahu ani testovat a pôjdem až na krv a uvidím čo z toho bude 🙂 🙂

cakatelkana
4. okt 2012

@tinka9075 a ako sa citis? mas nieco nove? (nejaky priznak )

tinka9075
4. okt 2012

@cakatelkana zatial nič len tak sa mi nejak hlava točí ale inak všetko po starom 🙂 🙂

bibi24
4. okt 2012

@aris2 A nie si nahodou teraz 5tt+3? 🙂

dafy
4. okt 2012

dievčatá tie ktoré ste po KET..máte nejaké príznaky?? bolenie podbruška alebo niečo iné? 😀 alebo vobec nič necítite?? 🙂

jaja102
4. okt 2012

@lilith3 cvicila som 3mesiace pravidelne,ale len prve tri cviky,seriu som si zvysovala,az po 30.musis to ale cvičit správne,je dobré cvičiť pod dohľadom školeného fyzioterapeuta.po vklade som necvičila,len druhy cvik asi od 4tt,ked ma zacali boliet kríže,aj to som si ho upravila,tak,aby som mohla(ja som fyzioterapeut,tak som si to vedela aj sama)a teraz od 4 mesiaca cvičím znova,ale zase len vybrané cviky.nie všetko.

jaja102
4. okt 2012

@ria191 nie,nemam.repovy,z cervenej repy-obsahuje vysoké množstvo prírodnej kyseliny listovej,vyborne detoxikuje,prečistuje pečen,čo sa síce dá aj liekmi,alebo zeleným čajom,ale to je v tehotenstve zakázané,tiež pomáha tvorbe červených krviniek a obsahuje vysoké množstvo železa,ktoré ako tehotné,či snažilky strácame.podporuje plodnosť a zdravý vývoj plodu🙂.

alex81
4. okt 2012

@pondelok2012 Dakujeeeeeem ... aj tebe veeeeeeela stasticka zelam 😵 😵 😵

katuska54
4. okt 2012

@cakatelkana
@tinka9075
@pondelok2012 baby ja som netestovala a nema ani odvahu. dnes som sa pytala priatela,ci mam kupit test a on mi zakazal. ze sa budem zbyytocne stresovat. asi ma v niecom pravdu 😝 takze ja to budem vediet az v utorok po krvicke 😉 bud budem stastna alebo budem revat 😢 😢 😢 😢
ale ked budete testovat,sem s testikmi 😲 😀 som zvedava 😀

alex81
4. okt 2012

@katuska54 Cau Kati, uz som spat, vsetko dopadlo na jednotku. Dr. bola nadsena ake dokonale dieta mam v brusku 😵 tak som sa strasne tesila.

katuska54
4. okt 2012

@alex81 ja sa tak strasne tesim s tebou 😀 a co to bude? este sa neukazalo v celej krase maminke? ja sa tu teraz jedujem s dvoma babami 😀

katuska54
4. okt 2012

@alex81 strasne ma boli brucho ako keby mala prist kazdu chvilu ms 😠 😠 😠 zajtra (ne)mam termin 😠 takze uvidim ci pride hnusoba jedna 😠 😠 😠 😠 😠 😠

deni5
4. okt 2012

@katuska54 Netestujte,lebo budete nervózne ako ja.Včera duch na teste a dnes mi je z toho až na vracanie a začala ma aj hlava bolieť. 😒

radina
4. okt 2012

@dafy Ahoj, ja som dnes 4 den po ket, jedine co citim, je bolenie laveho vajka, dnes az tak, ze mi to vystrelovalo cez krize az do polky zadku 😖 ..... ja som este k tomu chytila aj chripku 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre