Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Kati pomohli mne, tak museli pomoct aj tebe ... a kedy ide dr. na konferenciu? Tak tam asi skocim skor a my sa potom stretneme. Musim to tam mat kvoli poradni. Kati teraz pekne oddychuj, uzivaj, hladakaj brusko. 😵

ivka3901
9. okt 2012

@luc_ka v pohode presne tak potrebujeme čas,ale bojím sa,že toho mojho muža do Brna už nedostanem ☹ a už nikdy neostanem matkou ☹ roky plynú a já mám tú smolu,že mávam málo vajok a niekedy ani stimuláciou sú neni bohvie čo a tiež nie v najlepšej kvalite a ani raz som nemla KET ☹ aj ked sme už na jednej konzultácií boli u dr.štelcla bol veľmi sympatický tak sme sa ešte raz rozhodli vyskúšať tú blavu skoro sa podarilo mala som slabo pozitívny testík 🙂 ale nakoniec som dostala menzes ☹

katuska54
9. okt 2012

@luc_ka dakujem 🙂

katuska54
9. okt 2012

@alex81 ona tam uz nieje od vcera.

katuska54
9. okt 2012

@alex81 skus zavolat sestrickam,ale mne dnes hovorili ze tam nieje a na dalsi tyzden tiez. ze je v taliansku 😉 a brusko hladkam stale 🙂 a chodim poctivo naprechadzky 🙂 a mozem este pit ten cviklovy dzusik? a pijem aj ananasovy,nevadi to?

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Aha a nevies kedy tam bude? Nevadi, pripadne tam skocim za inym dr.

katuska54
9. okt 2012

@alex81 joj moja to neviem. aj som sa chcela opytat,ale ja som stresovala 😲 tolko otazok som mala a nic som sa neopytala,lebo....

alex81
9. okt 2012

@katuska54 Jasne mozes, kolko len chces. Ja som sa ho prepila, mam doma este jednu flasku a neviem ho vypit. Hehehe ... 😅

cakatelkana
9. okt 2012

@katuska54 gratulujem ti... 😀 😀 😀 aspon vam to vyslo to som rada 🙂 🙂 🙂

katuska54
9. okt 2012

@cakatelkana dakujem,ale este nemame vyhrate. a vy bojujte dalej. stoji to zato 😉 viem to z vlastnej skusenosti 😉

babatko2012
9. okt 2012

@katuska54 baby tak sem s tými dobrými radami 🙂

cakatelkana
9. okt 2012

@katuska54 ale neboj bude to vsetko dobre a ani sa nenazdas a budes sa pokne pripravovat na porod 😀 😀 ja to nevzdavam to je jasne... 😵 aj ked ma to dost vzalo musim ist do toho znova.

katuska54
9. okt 2012

@babatko2012 ja som po vklade nelezala. chodila som na prechadzky kazdy den a fungovala som normalne. iba do prace nechodim 😀 a tu som sa docitala co je dobre na uhniezdenie a tak. tak som papkala ananas,pila cviklovy dzusik a pred vkladom kazdy den cervene vinko. ale hlavne byt v klude 🙂 🙂 🙂 🙂 a nestresovat. sice to sa mne moc nedarilo uz taky 8 den po vklade. to som uz strochu stresovala 😝

alex81
9. okt 2012

@babatko2012
Suhlasim s Katkou, ja som tiez pred vkladom pila cervene vinko, priznam sa, ze aj po vklade som si odpila z pohara mojho draheho 😅 , vela som pila cviklovy dzusik, regeneruje pecen a tiez dobre na prekrvenie podla mna. Tiez som bola v klude, citila som sa velmi dobre, brala som este homeopatiu, ale to tak mesiac pred stimulkou som zacala. Ananas som neskusala, ale tiez moze byt dobry. Preco nie. Drzim palce. 😵

dafy
9. okt 2012

@katuska54 gratulujem 😵 😵 😵

haannka
9. okt 2012

@katuska54 blahoželááám...dávaj na Vás pozor 😉

lulu107
9. okt 2012

Ahojte aké ste mali hcg po ET na 10deń?a mali ste PK? ja som mala na 10 deň 506 a na 14 deň 1600, vrtá mi v hlave je také hcg pri jednom alebo dvom babatkach. Ďakujem za odpoveď

pondelok2012
10. okt 2012

@cakatelkana teraz som prišla z nočnej a idem k gyndo-ovi na krv.potom sa ozvem.nebud smutná. nádej zomiera posledná....ahoj drž sa.

lenusika
10. okt 2012

@katuska54 tak gratulujem, myslím, že pripravíme všetky baby na koníkovi na úspešný vklad..skúsenosťami..
tešímsa..ty sa nestresuješ fakt dostaneš po zadku...dúfam, že berieš kys. listovu, pridaj si vit. E

katuska54
10. okt 2012

@dafy dakujem a drzim palce aj tebe aby testik bol pozitivny 😉

katuska54
10. okt 2012

@haannka dakujem a davame na seba pozor 😉

katuska54
10. okt 2012

@lenusika uz nestersujem 😀 uz som v pohode. beriem kys.listovu uz vyse roka 🙂 a naco vitamin E ?

lenusika
10. okt 2012

@katuska54 ten mi odporučili v Brne vraj je to dobre tiež

katuska54
10. okt 2012

@lenusika ok zbehnem kupit. aj tak musim ist do centra pre recept na utros 😉

babatko2012
10. okt 2012

@alex81
@katuska54 baby ďakujem, budem na tie rady myslieť 🙂 Ešte sa chcem spýtať mali ste niektorá antibiotika počas OPU - ako prevenciu pred infekciou?

dafy
10. okt 2012

tak ja nemám dobré správy teraz som testla a nič 🙄

melisska
10. okt 2012

@dafy kolky den si po????

dafy
10. okt 2012

@melisska 2.10 bol vklad

jaja102
10. okt 2012

@dafy a mala si PK?

dafy
10. okt 2012

@jaja102 nie nemala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre