Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

radina
2. aug 2012

@deinad To je ale super, ze z dvoch vajok sa takto jedno pekne uchytilo, to musi vyst ! 😉
ja v pohodke, nejako uz stacam nadej :( dnes som 23 DC, tak uvidim, ci sa mi za par dni rozbehne mrcha alebo nie.
Inak, ked beriem utros, ten oddialuje mrchu?

kikuskina
2. aug 2012

@radina
utros mas na to aby sa krpcek lepsie uhniezdil,
drzkam palce vsetko bude v poriadku

radina
2. aug 2012

@kikuskina Aha, takze mrchu mozem ocakavat tak ako bezne chodi. dik 🙂

kikuskina
2. aug 2012

babenky chcem sa spytat,nekrvacam nespinim v pondelok mam ist na krv mozem byt tehu ci nie.keby som zacala krvacat tak to odide ale inak by som to mala mat v brusku vsak,ci co si myslite,mrcha sa tiez nedostavila aka je asi pravdebodobnost

haannka
2. aug 2012

@kikuskina ahoj a testik si si robila? ja verim ze sa v pondelok dozvies krasnu spravicku.

annastasia22
2. aug 2012

ahojte zienky pripajam sa k vasej teme, ja som 2 den po transfere som doma na PN a mi je strasne dlho, snazim sa mysliet len pozitivne ze mi to babetko vydrzi v brusku 9 mesiacikov🙂

kikuskina
2. aug 2012

@haannka

robila som si vcera 11den po KETE,ale ja na testy neverim,vysiel mi negativny,mozno to bolo skoro ja neviem.uz dva krat som sa na nich popalila tak som oparnejsia.vies ale nejde mi to potom do kopy kde by bol ten drobcek,keby nebol tam,predtyym som dvakrat krvacala a teraz nic tak preto sa pytam

kikuskina
2. aug 2012

@annastasia22

ahoj a ako sa citis odychujes 😉

annastasia22
2. aug 2012

@kikuskina ahoj oddichujem ale doli ma niak spodok tak neviem ci je to normalne ty si kolko po transfere a kde chodis?ja som v MT

kikuskina
2. aug 2012

@annastasia22
ja som 12den po Kete,tiez chodim do mt do heliku.
v pondelok idem na krvicku tak som zvedava co nam ukaze.

kikuskina
2. aug 2012

@annastasia22
aj mna boli brusko raz ano potom prestane a znova.uvidis bude dobre myslis pozitivne a to je dôlezite.krpcek sa uz urcite uhniezduje. 🙂

annastasia22
2. aug 2012

drzim ti siiiiiiilno palceky ale vies sama ake to je mysliet pozitivne sa snazim dokonca aj sa rozpravame s drobcom.zevraj to pomaha ale,na druhej strane velmi bojim a musim na to mysliet.ale verim ze sa to podari.

annastasia22
2. aug 2012

i
@annastasia22 chcem sa ta opytat beres niake lieky?lebo mne len dali cfipky na udrzanie tehotenstva

annastasia22
2. aug 2012

ako mam fungovat po transfere?viete mi niekto poradit?pretoze ja vacsinou sedim a lezim nic nerobim a voku vobec nechodim...

xxx111
2. aug 2012

@annastasia22
Ahoj. Viem ako sa obávaš o drobčeka,tiež som si to prežila.
Prvé dva dni som preležala.Po dvoch dňoch som chodila vonku na prechádzky,robila som bežné domáce práce.
Sama budeš cítiť čo a koľko budeš vládať.
Samozrejme neumývaj okná, nedvíhaj nič ťažké,nevysávaj ........,čítaj , ja som aj hačkovala, pozeraj telku
Chodila som aj do mesta, lebo to čakanie je strašné, musela som sa trochu odreagovať a hlavne nemyslieť
Veľmi ti držím palce.

annastasia22
2. aug 2012

@xxx111 dakujem velmi ma to potesilo...a ty si kolko po ET?

annastasia22
2. aug 2012

je tu niekto?mne sa neda spat pretoze som spala poobede

annamary27
3. aug 2012

@alex81 ďakujem
@nelly3 tak vkladali sme dve,ale je to ešte ťažko rozpoznateľné koľko sa ich tam drží.Beriem utroš už dlhšie zhora kvôli tomu,že ma odspodu štípal a svrbel a sem-tam som v kóme celý deň aj ked sa snažím niečo robiť,ale ked sa dá zalahnem alebo vegetím prde olympiádou v TV. 😀

annamary27
3. aug 2012

@annastasia22 ahoj,ja som po transferoch aj ležávala a šetrila sa,aj bola v robote na inventúre/nevyšlo to/ a teraz,ked to zatial vyzerá,že to vyšlo som ležala v den vkladu a potom som už normálne pomalinky fungovala varila som,prala,žehlila posediačky,sem-tam som v záhradke strihala kvety a trhala burinu a veľa som vegetila v posteli s knihami,aby mi prešiel čas.a celých 14dní ,po krvičku ,som vynechala PC.

kikuskina
3. aug 2012

@annastasia22

ja viem ake je to tazke,ja beriem utros,fraxiparine a duphaston.

jaja102
3. aug 2012

baby hrozne ma bolieva hlava,aj v noci,aj normalne mavam migreny,ale vsetci mi vraveli,ze ked budem tehu,prejdu...no zial len nie su take caste.aky liek si aspon mozem raz za cas dat?niekde som citala,ze jedine paralen,naozajn neublizi?
uz par noci som nespala...neviem,co je pre drobca väcsia zataz.ci taketo moje trapenie,ci raz,maxim.2x do tyzdna jedna tabletka ☹ ☹ ☹

kikuskina
3. aug 2012

@jaja102
ahoj aj moja svagrina to mavala a davala si ten paralen.ona migreny mala do porodu.ale mavala migreny aj pred otehotnenim.

jaja102
3. aug 2012

@kikuskina takze paralen by mal byt ok?nevadi?

kikuskina
3. aug 2012

@jaja102

no moja svagrina si ho sem tam dala,tak asi nevadi.ja idem v pondelok na krvicku bojim,bojim.

holly74
3. aug 2012

Ahojte, žienky, vidím, že je vás tu plno úspešných tehuliek 🙂 Všetkým gratulujem 🙂 Pls. nezostal vám niektorej gonal, merional alebo menopur? ďakujem.

jaja102
3. aug 2012

@kikuskina neboj,nestresuj.musi byt dobre.hlavne na to v kuse nemysli.nech malicky nema stres z tvojho stresu.viem,ze sa mi to hovori,aj ja som v podvedomi myslela len na to,ale najdi si daku zabavku,alebo bezkaj kus k vode,aspon nohy omocit,len na to nemysli stale,a ked,tak len pozitivne. 🙂 🙂 🙂 .myslim na teba a drzim palceky moc moc moc

kikuskina
3. aug 2012

@jaja102

dakujem dakujem 😉 no cas sa blizi tak ma to trosku stresuje,ale myslim pozitivko bambuliak je velmi silny 🙂

radina
3. aug 2012

Ahojte, nasla nieco o zahniezdovani blastocysty pocas ivf :
"When does blastocyst implantation actually occur after an IVF cycle - or in a normal menstrual cycle?
- Implantation occurs on day 6-10 after the egg retrieval
- Which is 1 to 5 days after a blastocyst transfer
- Which is equivalent to day 20-24 of a natural menstrual cycle (idealized 28 day cycle).

monika1202
3. aug 2012

@jaja102 ahoj, mňa tiež ako som otehotnela, tak ma začala bolievať hlava skoro každý tretí deň. Pred tým ma nebolievala, len teraz mávam tie hnusné migrény. A teraz, keď je takto teplo je to na nevydržanie. Mne doktor povedal, že paralen si môžem dať. 😉

jaja102
3. aug 2012

@monika1202 dakujem za radu,lebo uz som vazne zufala....ja mam migreny od 7rokov,zial su v nasej rodine dedicne.kym som neotehotnela,brala som silne analgetika,alebo lieky vyslovene na migrenu.to ale teraz nejde.ale chvalaBohu,aj paralen zabera,som sa bala,ze uz nebude.drzkaj sa.pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre