Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
11. aug 2012

@radina
@deinad baby mojžišová je fakt dobrá,som fyzioterapeut,a môzem ju len odporučiť,ale pozor,musí to s vami cvičiť zaškolený terapeut,lebo je to cely komplex,čiže od vyšetrenia,cez manuálne uvoľňovanie terapeutom,až po samotné cviky.až potom má význam.ja som ju cvicila 3 mes.pred KET som zacala a chvala Bohu sa podarilo,aj napriek sliznici len 6,5mm pri transfere.či tomu ozaj pomohla mojžiška sa už asi nedozviem,ale ak sa cvičí poriadne,malá panva sa prekrvuje a orgány ako maternica sú lepšie živené.

ursula5
11. aug 2012

@jajka1980 tak moja sa ozývam najskôr ako to len išlo 🙂 maličký sa narodil 6.8.2012 o 4.45 hod, 3440g a 52 cm po dosť dlhom a namáhavom pôrode, ale už som na to aj zabudla taký je rozkošný, že to stálo za to 😀
Prikladám foto 😉

slavka_2012
11. aug 2012

@ursula5 Srdecne blahozelaaaaam 🙂 je nadhernyyyy,prajem vela zdravicka ...drzte sa 😀

alex81
11. aug 2012

@ursula5 Prekrasny je, obrovska GRATULACIA, nech sa vam dari a ste obaja zdravucki 😵

susumusu
11. aug 2012

@jaja102 a pomohlo ti to?

susumusu
11. aug 2012

@jaja102 super idem do toho, zacnem cvicit mojzisovu, uz som sa objednala do rehabilitacneho centra v TN kde ma to naucia, uz sa nemozem dockat ake budu vysledky.

melisska
11. aug 2012

@ursula5 blahozelam, je nadherny 🙂 😵 😵 😵

ursula5
11. aug 2012

@slavka_2012
@alex81
@melisska ďakujeme 😉

annamary27
11. aug 2012

@ursula5 ježiši aký je krásnučký,už som aj myslela na Teba,že čo je s Vami,len mi úplne vypadla tvoja prezývka na MK.GRATULUJEM. 😵 😵 😵 😵 😵

jaja102
11. aug 2012

@susumusu opytaj sa ich na kurz.ja neviem,ci mi to pomohlo,ale urcite mi to neublizilo 😉 😉

jaja102
11. aug 2012

@ursula5 gratulujem,krasnučký je 🙂

kikuskina
11. aug 2012

@ursula5
gratulujem krasne babatko

katka1177
11. aug 2012

@ursula5 gratulujem .... nadherny je! Vela zdravicka Vam prajem.

radina
11. aug 2012

@deinad mne moja dr. povedala, ze tisic eur, tak som sa potesila , ze to nakoniec nie je tolko 🙂

radina
11. aug 2012

@jaja102 jej, super diky za info. mozu to cvicit aj chlapi? citala som , ze to moze pomoct aj na spermiogram. Rozmyslame, ze na to s muzom pojdeme obaja. A urcite len k certifikovanej osobke, resp. fyzioterapeutke 🙂

bique
11. aug 2012

@susumusu ja pravidelne cvicim aj ked som nechcela otehu a bylinky som neuzivala ziadne....nechala som to na prirodu...my mame problem s vajickovodmi, jeden vajecnik nemam vobec, inak je vsetko ok, takze s uhniezdenim problem nebol, pri KET je asi predsa len nizsia sanca, aspon u nas...niekomu zasa naopak vychadza KET a nie ET...pred touto stymulkou aj pocas nej aj po prenose som jedla vela stiplaveho a cili....ale to ja dost aj normalne papam, lebo mam velmi rada stiplave....drzim silno palceky 😉

bique
11. aug 2012

@ursula5 blahozelam, vela zdravicke obidvom 😀 tesim sa s Vami 🙂

bique
11. aug 2012

ahojte 😀 dnes podla uzv 7+3tt, mame 11,7mm, srdiecko nam krasne bije a v brusku je jedno krasne bambulko 😀 kontrola o 3 tyzdne 🙂 veeelmi sa tesiiiiiime @susumusu...a spomenula som si, ze s muzom sme fajnsmekri na vinko, tak som pila cervene vinko, kazdy vecer aj 3dcl...samoska, iba do transferu 😀

melisska
11. aug 2012

@bique blahozelaaaaaaaaam este raz 🙄 😵 😵 😵

melisska
11. aug 2012

@jaja102 len smola, ze u nas v okoli to nik neprecvicuje, mam doma knihu

susumusu
11. aug 2012

@bique a myslis ze to stiplave moze pomoct? ...ja moc nemusim take veci, pretoze potom to prekryva ostatne chute. ale ak to pomaha tak aj cilly som ochotna jest :D.

susumusu
11. aug 2012

@bique gratulujem a dik za radu...to ja vinko tiez mozem ;) ale pocas stimulky som sa mu vyhybala ..bo som myslela ze lieky (hormony) a alkohol nejdu moc dokopy. tak neviem uz som myslela ze viac urobit nemozem, ale vidim ze ano,.....asi trosku zmenim resp.doplnim do jedalnicka cilli, zacnem viac cvicit, i ked aj predtym som cvicila ale len tak 1 az 2 x do tyz. podla toho kolko bolo casu a uvidime. co presne si cvicila? ja som to striedala zumba, pilates, bodypump, a behanie. a cvicila si aj pocas stimulky? ja nie, mne povedali ze sa nemam fyz.namahat?

jaja102
11. aug 2012

@radina ano,cvicia to tak isto aj muži. mozte cvicievať spolu.po vysetreni by ti mal fyzioterapeut podľa toho,čo zistil dať cviky.je však možné,že Vám ich dá rovnaké.držím palčeky.pa

jaja102
11. aug 2012

@melisska tak to skus aspon tak,alebo mrkni dačo na nete 😉

ursula5
11. aug 2012

@katka1177
@bique Tebe moja gratulujem a držím palčeky, drž sa nech fazuľka pekne rastie 😉
@kikuskina
@annamary27
@jaja102 ďakujeme tety 😀

annamary27
11. aug 2012

@bique gratulujem 🙂))) a už si aj natieraš bruško?ja hej,každý večer s klasickou starou niveou,zatiaľ. 😀

jajka1980
11. aug 2012

@ursula5 Ahojky moja..Vááááu..krásne miminko..srdečne blahoželááám..naozaj sa veľmi teším...Je nádherný...no tfuj tfuj...teraz nech len pekne rastie a priberá.. 🙂 🙂 🙂 😵
No krása..veľmi si ma potešila...
GRATULUJEM... No čas ti pekne rýchlo zbehol...
Ale som šťastná...a vami..
Tak sa držte..a prajem veľa veľa zdravia- to je najhlavnejšie.. 😵 😉

bique
12. aug 2012

@susumusu ahoj 🙂 nie, pocas stymulky som uz ani ja necvicila, predsa len sliznica od tych hormonov je dost prekrvena...a tiez tak, 3-4x do tyzdna...pilates, body styling, posilka, vela prechadzok vonku so psikom, bycikel ... vinko som si dala aj pri hormonoch aj vecer pred aj po opu, prve 3 dni po transfere este po 1dcl cerveneho po obede, ved to este babulko aj tak nie je na krvny obeh napojene a prekrvuje to paradne 😀 potom som uz vinko uplne vysadila 😀 a pri tych hormonoch, vsak nevypijes 3l, len 2-3dcl 😀 myslim, ze to nemoze uskodit, iba na zdravie, a obsahuje veeeela prospesnych latok pre organizmus 😀 dokonca som citala, ze vie aj odvratit otravu jedlom 😀 no povedz 😀 😀 😀 no a o tom chilli som citala aj tu na MK, baby si dokonca kupuju v lekarni kapsuly kajanskeho korenia, tym, ktore to tak v jedle nemusia...no a vraj to pomaha...stiplave celkovo prekrvuje vsetky sliznice v tele, tak asi na tom nieco pravdy bude 😉 ja sa k stiplavemu nutit nemusim, lebo ako som uz pisala, ja to luuubim 😀

bique
12. aug 2012

@annamary27 ja sa natieram po kazdom sprchovani, lebo mam dost suchu pokozku a na brusko som si pred 2 tyzdnami kupila Eucerin olej proti striam original pre tehulky 😉 natieranie pomaha, ja som pri dvojkach mala v pase 108 cm a nemam na bruchu ani jednu prasklinku 😀 na prsiach z vonkajsej strany sa mi nejake male urobili, ale to mi narastli z vecera do rana asi v 16tt a tak to svrbelo, ze som myslela, ze si diery vyskrabem 😀 po roku ich uz skoro ale nevidiet..teraz mam prsia naliate od zaciatku, tak pomaly sa uz aj zvacsuju, tak hadam to nebude tentoraz taka hroza 😀

ursula5
12. aug 2012

@jajka1980 ďakujeme moc 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre