Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
10. nov 2011

@84matulik ..blahoželám... 😉 😀 😀 😀 ...takže dvoj-násobná radosť.. 😵

silvinnka
10. nov 2011

@84matulik jeeeeeeeej,super gratulujem!!!!ja idem na sono buduci tyzden v piatok,sice srdiecka este nebudu vidiet,ale chce docent vidiet,ci su dve alebo jedno pri tom mojom hcg 😉

katka1177
10. nov 2011

@jajka1980 aj ja ho pijem. 🙂 .... a co mas so stitnou?

jajka1980
10. nov 2011

@katka1177 tak vraj znížená funkcia štítnej žľazy. No 22.si to poriešim s lekárom.Idem na krv a vyšetrenie, či sa to zhoršilo a nasadia sa lieky, alebo je to ako pred pol rokom...Som veľmi zvedavá. Len som sa divila, prečo sa ma práve lekár z takého oddelenia pýta práve na to, či plánujem tehotenstvo...ako bolo mi to veľmi čudné..myslela som si ...teba ho...po tom 😝 ale už som pochopila...Tak 22 .11 budem múdrejšia.. 😉

annamary27
10. nov 2011

@84matulik gratulujem 😀 😀 😀 😀

84matulik
10. nov 2011

@silvinnka no naši už merajú jeden cm....sranda, že??? hih....

alibabaa
10. nov 2011

@84matulik kolko si mala pri 1 odbere krvi hcg?
jej uz 1 cm a v ktorom si tt?
ja idem zajtra rano na moje prve ET.. 🙂

jajka1980
10. nov 2011

@alibabaa držím palce... 😉

staga
10. nov 2011

@lenkalienka01 aj my do toho 2krat ideme asi v januari - takze sme dve a verim ze budeme uspesne 🙂

staga
10. nov 2011

@84matulik gratulujem, verim ze ta na buduci rok budem nasledovat 😀 , este raz gratulujem

katka1177
10. nov 2011

@jajka1980 tak prajem nech su vysledky vyborne!... drzim palceky.... prinajhorsom... lieky to vraj rychlo vyriesia.

katka1177
10. nov 2011

@84matulik ....tesiiiim.... som vravela, ze budu 2!!!

jajka1980
10. nov 2011

@katka1177 ...vdaka...snád sa nám to konečne podarí..po liečbe štitnej žľazy..A tak isto aj ja tebe a všetkým túživkám po bábätku držím palce...Nech sú tu len pozitívne správičky.. 😉

ursula5
11. nov 2011

@ela304 škoda, že to nevyšlo, ale dobre robíš že ideš hneď na KET ja už beriem lieky a mala by som mať vklad 23.-24.11. 🙂 držím palčeky 😉

ursula5
11. nov 2011

@84matulik jééééj dvojičky tak gratulujem 😉 veľa oddychuj, to preto Ti nebolo dobré a bola si moc unavená 😎 poznám to teraz hlavne musíš oddychovať 😉

linda81
11. nov 2011

@alibabaa dobre rano...dnes vela stastia zelam 🙂

linda81
11. nov 2011

@84matulik gratulujem...dufam , ze to aj u nas tak vyjde🙂

jajabajaja
11. nov 2011

@84matulik aj ja by som potrebovala este schudnut kymnezacnes seriozne priberat 😉 , tiez uz mi byva o cosi horsie ale ja som stale fajn 😉 . Drzim palce nech sa ti to cim prv trosku zrovna

jajabajaja
11. nov 2011

@84matulik Jeeeej to je uuuzasneeeee. 🙂 😉 Ake si mala dojmy, ked si ich prvykrat videla?

lenkalienka01
11. nov 2011

@84matulik gratulujem ...... dva krat 😉

deni73
11. nov 2011

@84matulik Super, gratulujem! 🙂

ela304
11. nov 2011

@ursula5 aj ja už beriem druhy den lieky a na kontrolu idem 23.11 takže tiež transfer vyjde tak nejako. No som zvedavá, prvý krát ideme na KET tak sa bojim ci to embryá vydržia. Dame vložiť 2 embryá, tak uvidíme. Budeme teda spolučakatelky. Ja sa na KET teším, lebo ja mam pocit že po IVF som vzdy na transfer mala nízku sliznicu a teraz pri liekoch bude super vysoká, čo je dôležité na úspešnosť, tak sa trosku aj na to spolieham. 🙂 🙂

ursula5
11. nov 2011

@ela304 ja idem na kontrolu 18teho a vklad by mal byť 23.-24.11.tak ja už beriem lieky 7 dní 😉 aj ja idem prvý krát na KET a čo sa týka sliznice som mala pri ET až 14mm a aj tak sa neujalo 😉 asi sa mu nechcelo, ja ešte neviem či idem vkladať 2 alebo 1, neviem sa rozhodnúť, máme zamrazené len 2.
Ako vieš že pri liekoch bude vyššia ako pri ET? to robia tie lieky až tak, no ja sa tiež obávam ako to všetko dopadne ale no čo bojujeme ďalej nič iné nám neostáva 😀

jajka1980
11. nov 2011

@ela304 a
@ursula5 držím vám obom palce...Nech sú to potom len pozitívne správičky.. 😀 😉

ursula5
11. nov 2011

@jajka1980 ďakujem a ty ideš kedy na to??? teraz oddychuješ že asi až z jari 😉

jajka1980
11. nov 2011

@ursula5 ..tak najprv musím isť na endokrinologiu dať do poriadku štitnu žľazu a tak sa dám znova na IVF. Papiere pre poisťovňu mám doma, ale až po konzultácií s dokym na endoške zašlem..Uvidím čo povie..ale dúfam, že bude všetko OK, aby som mohla isť v january na vysnívané IVF..

ursula5
11. nov 2011

@jajka1980 tak držím palce ja som mala tiež problém zo štítnou ale mala som zvýšenú činnosť ale to bolo ešte v puberte a z toho som mala dvojičky, mne to nerobilo problém otehotnieť a teraz zas sú iné problémy, no uvidím ako to všetko dopadne 😉

jajka1980
11. nov 2011

@ursula5 ja mám pre zmenu zníženu funkciu. Pri prvom vyšetrení sa ma lekár pýtal, či náhodou neplánujem tehotenstvo, lenže ja som mu nepovedala, že chcem isť na IVF...povedala som mu, že vôbec nad tým neuvažujem...ved prečo by som mu mala niečo hovoriť...ale teraz mu poviem, že som po negatívnom IVF-ku a že chcem sa ešte pokúsiť o dalšie...Uvidím, čo povie a či mi už nepredpíše lieky. To idem po pol roku a povedal, že ked sa to nezlepší, musím brať lieky...

alica311
11. nov 2011

@ursula5 Ahoj, mohla by som sa spýtať, akú veľkosť by mala mať sliznica pri ET alebo teda celkovo pri uhniezdovaní vajíčka? Nejako v tom nemám jasno 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre