Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

summer_103
9. apr 2013

@katulienocka11 no s tou psychikou plne suhlasim 😝 😝 😝 Bola som na prasky z toho neg. testu tak uz radsej netestujem a cakam s tebou na krv.

rusalka22
9. apr 2013

Dievcata, ja pri prvom ET som tiez spinila na zaciatku a potom asi v 8tt a vsetko bolo uplne ok doma mam krasnu dcerku 🙂

summer_103
9. apr 2013

@katulienocka11 Som na nervy, cely cas na to myslim, tazko sa od toho odputava. Ja som mala bolesti od 4 do 8 dna po ET a potom prestali. Teraz zase citim pobolievanie ako pred ms... Snazim sa mysliet pozitivne, ale ten neg. test ma uplne odrovnal.

cuculik1
9. apr 2013

@karkana 2ivf. Ale zatial nic neoslavujem. Ja som nikdy nemala problem otehu. Ale udrzat to. 4 potraty mam za sebou, tri za minuly rok....dlha cesta pred nami ale raz sa to podarit musi.

katulienocka11
9. apr 2013

@rusalka22 🙂 tak hadam to bude ok aj u mna....teraz ma uuuuplne jemnucko pobolieva brusko, a uuuuplne minimalne spinim, ale bojim sa ze sa to rozbehne.... :(

katulienocka11
9. apr 2013

@summer_103 ved prave, ze sa od toho tazko odputava, prvych 5 dni boli sviatky tak so bola doma, 1 den som si vzala volno a to bola katastrofa, pratala som sa do prace, nech aspon trosku mam myslienky inde, ale aj tak mi zabludia myslienky co sa tam dole deje a ci nieco...toto je to najtazsie z celeho procesu....mna ten test tiez odrovnal...ale musime byt pozitivne , ved aj slniecko svieti konecne !!! 😀

katulienocka11
9. apr 2013

@cuculik1 to je mi strasne strasne luto....podari sa, musi !!!!

loriana
9. apr 2013

@katulienocka11 daj vedieť 🙂))

katulienocka11
9. apr 2013

@loriana urcite dam 🙂

jassminx
10. apr 2013

@cuculik1 dnes som veľmi zvedavá na tvoje krásne stúpajúce HCG 😉

cuculik1
10. apr 2013

@jassminx akurat mi manzel volal lebo ja ani odvahu zavolat nemam. Hodnota dnes 1223. Zdvojnasobilo sa za 40 hodin. Normalne neverim a stale sa bojim tej mojej imunity aby baby naublizila.

bella1303
10. apr 2013

@katulienocka11 ahoj ja som sprestavkami spinila do 3 mesiaca a teraz mam doma 7 tyzdnove synceka ;) drzim palce

jassminx
10. apr 2013

@cuculik1 neboj sa už toľko. Ver, že teraz prišiel tvoj čas, kedy si aj ty donosíš krásne a zdravé bábatko. Nemôžeš byť predsa stále v obavách a neistote. Veľmi vám držím palce 🙂

gombicka
10. apr 2013

@katulienocka11
@summer_103
baby, ja som 5D po transfere, zacina mi z toho hrabat. Zacali ma pobolievat krize a tiez slabucke krce. Nechcem mysliet na najhorsie, ale asi sa z toho zblaznit. Oficialne mam pracovat z domu, no vobec mi neda sa sustredit...:(

gombicka
10. apr 2013

no dokonca mi aj sibe..ani pocitat neviem,...este len den 4 po transfere....ako to ja vydrzim 2 tyzdne???
Baby, ako ste to zvladali? Na jednej strane je dobre byt doma, no rozmyslam, ze asi tiez pojdem do prace...

katulienocka11
10. apr 2013

@gombicka je to napor na psychiku ....ja som nespavala, stale som sa budila na to ze som nervna ci vsetko prebieha tak ako ma....povedat Ti nemysli na to nema zmysel....ja som isla do prace, tam ako tak som sa pozabudla a pracovala som 😲 chcela by som byt flegmatik....ja idem zajtra na krv, ale nevidim to ruzovo, 10. den som si spravila test a bol snehobiely, odvtedy som sa neodvazila spravit ani jeden, a ked som zacala 12. den spinit, tak som sa zacala zmierovat s tym ze je koniec, a aj som sa konecne vyspala....neboj sa , este mas len 4. den, kamoska psychologicka mi poradila aby som sa zamestnala niecim ako planovanie dovolenky alebo nieco podobne aby som si zamestnala mysel, tak skus....velmi drzim palce a neboj sa vsetko dobre dopadne!!!! 🙂

rusalka22
10. apr 2013

@katulienocka11 Ja si myslím ze je vsetko ok, miminko sa zavrtava a pri tom je normalne ze spinis a pobolieva brusko. Ked som absolvovala prvy krat ET tak som si myslela ze je uz po vsetkom... Bolo mi strasne ako pred chripkov a myslela som ze mam zapal mechura a ked som zacala spinit bola som hotova... A nakoniec to vsetko bolo tak ako ma byt 🙂 Teraz som po KET chceme surodenca pre dcerku tak si to zazivame znova.. Som druhy den po a necitim este nic...

katulienocka11
11. apr 2013

@rusalka22 tak velmi velmi drzim palce 🙂 ja sa pomalicky zmierujem s tym ze je po vsetkom, sem tam si po placem , a je to tazke.....rano som bola na krvi a o 13. hod mi maju volat, ale myslim si ze nic nove mi nepovedia....rano som si spravila test, je 14. den a ani naznak druhej /, takze je to jasne......tak znova o 3 mesiace .... 😖

rusalka22
11. apr 2013

@katulienocka11 Dufam moc ze este mas sancu... ak nahodou nie, tak sa pojde dalej... Viem ze sa mi to lahko hovori teraz ale kazda sme si tym presli :( Ja mam 30 rokov a v 22 asi 2 mesiace pred svadbou mi diagnostikovali predcasnu menopauzu.. Bola som zrutena.. Ziadna sanca mat svoje dieta... Jedina sanca bola darovane vajicka...avsak cakacia doba na darkynu v mojom centre bola cca 5 rokov :( v ostatných centrách situacia podobna... Po dvoch rokoch cakania sme sa v poradovniku posunuli o dve miesta a vtedy som si myslela ze to uz nevydrzim... Avsak mala som obrovske stastie a absolutnou nahodou som stretla babu co bola ochotna ist so mnou do centra darovat vajicka a tým pádom ma posunula na 1.miesto v rebricku 🙂 Moj pribeh je strasne dlhy len ta mozno trosku povzbudi ze 3 mesiace su nic 🙂 Prvý krát som síce potratila ale zostali mi 4 mrazacikovia a o mesiac som sla na KET a to uz vyslo... spinka v postielke 🙂 Strasne moc ti prajem aby si mala dost sil (ak to aj teraz nevyslo) ist dalej .... nabuduce to na 100% vyjde !

katulienocka11
11. apr 2013

@rusalka22 Strasne Ti dakujem za povzbudzujuce slova. Toto su slova do bitky !!! a nevzdavat sa !!!! ...teraz je to moc cerstve a smutne pre mna, ale ja to prekonam a vrhnem sa do dalsieho kroku 🙂
Obdivujem Tvoje odhodlanie, a pevne nervy... a hlavne sa tesim s Tebou, ze to vsetko dobre dopadlo !!!
Este raz dakujem. !!!

gombicka
11. apr 2013

@katulienocka11
@rusalka22
zienky, ja mam 33, pokusame sa uz 6 rokov, a vo vztahu sme spolu uz 15. Po tolkych rokoch by to uz vazne chcelo babo. Hoc manzel je strasne zlaty, vzdy ma podpori, no 15 rokov iba sami dvaja to je uz strasne dlho...:(

sally2401
11. apr 2013

@gombicka to ste teda tiež dlho spolu, my sme spolu 20 rokov teda bude tento rok v auguste, a minulý rok po 19 rokoch sme sa zobrali, a o dieťa sa snažíme intenzívne 12 rokov a stále nič, 8 umelých, v nedeľu ma čaká prvé KET bohužial iba jeden mrazáčiť aj to je úspech, do teraz ani jedno zamrazené. Manžel ma tiež podporuje a povedal že budeme skúšať do kedy budem chcieť ja sama.

katulienocka11
11. apr 2013

Takze je to potvrdene, teraz mi volali ze NIC...uz sa mi aj menzes rozbehol....ideme dalej!!! vsetky drzim palce a velmi !!!!!!

gombicka
11. apr 2013

@sally2401 aj my budeme mat nase vyrocie (15ste) v auguste 🙂 ja nemam tiez ziadne mrazaciky...ani z prveho, ani z druheho...:(

gombicka
11. apr 2013

@katulienocka11 to mi je strasne luuuto. Ale super, ze nachadzas v sebe silu ist dalej. Musis byt teraz velmi silna.

lafia
11. apr 2013

@sally2401 Ufff, to je fakt dosť. Prvé KETko? Držím palce 😉 Nech vám už konečne vyjde!

rusalka22
11. apr 2013

@katulienocka11 na budúce to isto vyjde !!!!

rusalka22
11. apr 2013

Dievčatá nevzdávajte sa :( ja viem že je to veľmi ťažké ale raz to musí dobre dopadnúť ! Ja dnes tretí den po KET a necítim nič.. a to som si myslela že pri druhom bábu už stresovať nebudem 😖

rusalka22
11. apr 2013

@gombicka ako sa dnes citis? kedy si chces spravit test?

jajka1980
11. apr 2013

@cuculik1 Ahoj ..Krásne ti stúpa HCG..len tak dalej..klop-klop...Držím moc moc palce, aby si to tento krát dotiahla do úspešného konca...
Tento krát sa to podarí..neboj sa..len si ver a mysli len a len pozitívne,, 😉
A malinké nech pekne rastie a silneje v brušku.. 🙂
Krásna správička..konečne niečo pozitívne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre