Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jerry23
24. sep 2011

@ursula5 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...coraz viac sa neviem dockat...uz nech je pondelok....aj vy sa drzte...

katy2
24. sep 2011

Ahojte 🙂
vsetkym drzim silno palce 😵 😵 😵 😵 nech sa drobcekovia krasne uchytia a nepustia celych 9 mesiacov 😵 😵 😵 Ja som uz v tejto teme cakala 2x 😉 Nech vam prinesie stastie 🙂

jajka1980
24. sep 2011

Ahojte ...som tu nová...čítam vaše články 2.deň...veľmi ma zaujali.No nemala som odvahu sa registrovať. Som z KE a v stredu mi robili ivf....Chcem sa opýtať, či je normálne, že mám od zákroku bolesti v podbrušku ako pred mrchou..niesu intentívne, ale sem tam prídu...ahojte

ursula5
24. sep 2011

@jerry23 tak to Ti verím ja sa neviem dočkať už teraz a 10.10. idem na krv až to je strašná doba ale hádam to prejde rýchlo tento týždeň pooddychujem a potom pôjdem aj do prácičky výplaty porobiť a potom už to prejde rýchlo 😉

ursula5
24. sep 2011

@jajka1980 ahoj vitaj a v akom štádiu si??? už čakáš na výsledok transferu??? určite je normálne že bolí v podbrušku, každý to prežíva ináč 🙂 držím palce

adlerka
24. sep 2011

Ahojte, aj ja som tu nová, mne robili KET 16.9., lebo nemožem absolvovat ET keďže by som mala hyperstimulák.Teraz som čakatelka. Na buduci piatok idem na krv. Dnes ma začalo boliet brucho ako pred mrchou.Také mám kŕče, dufam ,že nedostanem.doktror povedal, že po liekoch ,čo beriem ,by som nemala dostat.Včera som to nevydržala a robila si test, no žiadne // tam neboli, tam ma chytila panika.Ale už to prešlo. Drahý ma upokojuje, že mám vydržat do testov z krvy.Tak si ešte dávam takú malilinkú šancu.

jajka1980
24. sep 2011

ahoj ursula5...tak ja mam už vložené 2 embryjka.... už len čakáme či to bude pozitívne

jerry23
24. sep 2011

@ursula5 len pekne oddychuj....ja som dnes zacala znovu spinit....juj preco nedaju 10 dni kontrolu po ET, ako v BA...takto sa ani nepohnem do pondelka,ze co to je...ci je vsetko ok...

ursula5
24. sep 2011

@jajka1980 tak Ti držím palčeky nech sa pekne zabývajú obe 😉

ursula5
24. sep 2011

@jerry23 no to ma mrzí aj mne sa to zdá dlho až 15 dní (mne vychádza tak) no ale čo narobíme musíme vydržať, uvedom si že je jedno kedy je kontrola aj po tých 10 dňoch sa môže stať kadečo 🙂
pekne oddychuj možno to špinenie je dobré znamenie, ja sa dnes len ponevieram sem tam ma pichne v podbrušku ale najradšej by som zaspala a prebrala sa až za 10 dní a mala už výsledok že sa krásne zahniezdilo 😀

jajka1980
24. sep 2011

@ursula5
Dakujem....velmi by sme si to priali

jerry23
24. sep 2011

@ursula5 verim, ze ti to vyjde-.....volala som aj Krajkovi a povedal, ze to je ok...ze len dufat,aby sa to nespustilo a uvidime sa v pondelok

zuzana2981
24. sep 2011

Ahoj dievcata, prosim vas, vie mi niektora poradit, ako sa rataju tehotenske tyzdne po ket? 25.8. som mala ket, poslednu menstruaciu som mala 5.8. velmi dakujem

gwenni
24. sep 2011

@zuzana2981 týždne sa rátajú pri KET tak isto ako keď normálne otehotnieš veď ti KET robili na toľký deň ako bolo embrijko zamrazené nie??
Aspoň mne to tak rátali keď som bola tehotná s Maxíkom...

gwenni
24. sep 2011

@adlerka ja nechcem ti dávať zbytočné nádeje keďže som už tento pocit ktorý ty práve prežívaš prežila už niekoľko krát....chcem ti len dodať trochu sily ....nebudem ti tu písať že ešte je možno priskoro na robenie testu aj keď aj to je možné je to všetko veľmi ťažké vyjde nevyjde, som tehotná alebo nie som....je to v každom prípade o nervy každá jedna by chcela počuť len tie dobré správy ale nie každá má to šťastie ....no treba byť silný a rátať bohužiaľ aj s tou horšou možnosťou treba sa nejako obrniť proti bolesti ja som vždy radšej čakala až do kontroly nikdy som si test nerobila Krajkovič si vždy robil so mňa srandu že či som to naozaj vydržala a nechcel mi veriť že som si ten test nerobila ....ale ja som ho naozaj nerobila
šťastie sme mali vždy na druhý pokus prvé vkladanie bolo vždy neúspešné ale druhé vkladanie mi volala nie pani koordinátorka ale rovno doktorka Gáťova že som tehu a že mám prísť o týždeň na kontrolu ...no bohužiaľ som takto dva krát potratila ....mám za sebou 5 tehotenstiev v podstate a dieťatko tu stále nieje aspoň nie tak že by som sa ho mohla dotknúť...
Prvé dva razy som otehotnela prirodzene ale po dvojročnom snažení a oba razy som potratila...potom to už prirodzene nešlo ...dva krát IUI bezúspešne ...dva krát sa nám podarilo otehotnieť s KET druhé tehotestvo som potratila jeden deň jedno embrijko druhý deň druhé :( :( ......po tomto potrate som si povedala že nech mám potratiť ešte aj 10 krát tak aj tak budem bojovať nikdy som ničomu tak veľmi neverila ako tomu že ja raz to dieťatko porodím.....áno splnilo sa mi piate tehotenstvo sa nám podarilo udržať ...bolo to niečo nádherné Max sa narodil v 39tt sekciou ....o tom čo nasledovalo už rozpisovať nejdem....môj synček po 6dňoch zomrel :(

zuzana2981
24. sep 2011

@gwenni dakujem, takze to mam byt teraz v 7 tt?

gwenni
24. sep 2011

@zuzana2981 tak asi hej :D :D :D

zuzana2981
24. sep 2011

hm, aj tak tomu nechapem ☹. lebo mam len gestacny vak s nejakym zltkom, doktorka povedala, ze sa mohlo neskorsie uhniezdit, takze som mudrejsia neni ☹

gwenni
24. sep 2011

@zuzana2981 neboj malinké to dobehne aj mne njaprv hovorili na neviem už v koľkom týždni keď sma boli že je Maxík týždeň pozadu a nakoniec sme boli pred pôrodom dva tt dopredu a keď sa narodil tak sme boli tak akurát 3050 g a 50cm 🙂

ursula5
24. sep 2011

@gwenni ťažko sa niečo píše na Tvoj príspevok, ja len že sa drž a bojuj!!! Raz to prinesie svoje ovocie a budeš šťastná, posielam Ti veľa síl 🙂

gwenni
24. sep 2011

ja som vás tu chcela svojim spôsobom podporiť ja tiež tak ako vy čakám teraz na stredu či bude volať pani doktorka alebo mi zase zavolá pani koordinátorka že to zase nevyšlo....no nevadí ak zavolá tak už teraz viem že budem bojovať ďalej veď možno to vyjde zase iba na druhý krát...aj keď by som si už tak neskutočne želala aby bola zase nádej v brušku aby tá bolesť zo straty môjho milovaného synčeka bola menšia ....aby sa mi vrátil v zdravom telíčku ....

gwenni
24. sep 2011

@ursula5 a ďakujem samozrejme z celého srdca 🙂 🙂

zuzana2981
24. sep 2011

@gwenni dakujem, dufam, ze mas pravdu a vsetko bude ok. prajem ti, aby si co najskor nasla stastie, po ktorom vsetky tak velmi tuzime

timona
25. sep 2011

Dnes som 5. deň po ET, spravila som tehu test a negatívny :(((, ja viem ze je este skoro, ale ja si myslim, že aspon jemna druha ciara by tam mala byt...

pici
25. sep 2011

@timona ale kdeze, ani 10ty nemusi byt..

ursula5
25. sep 2011

@timona moja a čo sa tak ponáhľaš, nezabúdaj že na šťastíčko sa dlhšie čaká 😉 takže nevešaj hlavu a pekne si hladkaj bruško 🙂

liam
25. sep 2011

@timona ahoj timona..ja som tak isto 5 den po ET... chcela by som sa ta spytat ake mas pocity.. boli ta nieco ,alebo je to naopak? dakujem za odpoved 🙂

silviami
25. sep 2011

@timona ahoj, ja som dnes 4. deň a robím si test každý deň, prvý deň boli dve čiarky veľmi silné, postupne to slabne, čakám, že dnes už nebude nič a potom to začne stúpať, 5. deň je ešte skoro, čo som si načítala, tak tých 10 dní pre pregnyle a pod. je to skreslené, keď som to dobre pochopila, tak v centre robia krv 10. a 14 deň lebo sledujú, či hcg stúpa, ešte aj na 10. deň to môže byť dôsledok injekcie, závisí to od mnohých faktorov. Tak nezúfaj a ver si, prajem dve čiarky

mirka321
25. sep 2011

@ursula5 ďakujem
transfer mi robil Krajkovič 😉
dúfam, že o dva týždne tam pôjdem ako tehuľka 😉

timona
25. sep 2011

@liam ja necitim nic vynimocne, popravde povedane, pred ET som sa citila byt viac tehotna ako teraz 🙂), trosku ma bolia prsia, ale aj tie menej ako pocas stimulky...inak necitim nic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre