Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
8. feb 2012

@bique Vdaka..budem držať všetkých 20 😀 😀 😀

bique
8. feb 2012

@jajka1980 a ty tiez cakas, ci uz si po? prepac, uz si mi mozno pisala, ale ja som v strese 😠 tak som uz zabudla 😕

jajka1980
8. feb 2012

@bique Tak ja čakám, ale na odpoved z poisťovni ..Ideme na 2 IVF.
Prvé nám v septembri žiaľ nevyšlo. ☹ Tak sa snád teraz podarí.

jajka1980
8. feb 2012

@bique a to že si v strese..chápem.Je to normálne.. Toto je tvoje prvé IVF ? či?

bique
8. feb 2012

@jajka1980 podari sa, neboj, iba treba verit 😉 aj ja verim do poslednej chvile...a ked nevyjde, ideme hned na dalsie, bez prestavky...ja som po prvom IVF, to bolo v septembri 2010, vkladali nam 2, obidve sa chytili..vsetko bolo ukazkove, ale v 25tt mi zacala odtekat voda a po tyzdni v nemocnici som predcasne porodila 2 chlapcekov..po 3 dnoch na neonatologii nam vsak odleteli do nebicka 😢 mali sme 14 snehuliakov, tak po roku sme sa opat odhodlali...rozmrazili 7, 2 sa nam vyvijali dobre dalej, jedno slabsie, jedno velmi pekne...takze KET bolo 26.1. , vlozili sme len jedno, z dvojiciek mam po tom co sa stalo panicky strach ☹ to jedno bolo velmi pekne, tak dufam, ze zabojovalo...este mame 7 snehuliakov, takze ak by nic, ideme bez prestavky na dalsie KETko 😉

bique
8. feb 2012

@jajka1980 ja sa utesujem tym, ze aj HCG je nizsie, kedze nam vkladali iba jedno 🙂

alibabaa
8. feb 2012

@bique a ty si teraz kolky den? uz si testovala? som tu dlho nebola tak mi vela uniklo 😕

ursula5
8. feb 2012

@jajka1980 nie snáď sa podarí!!! isto sa podarí 😉

mona32
8. feb 2012

@bique noo, to nie, ale ajtak nemam lieky takze zajtra zavolam a sa spytam ze ci mi mohli urobit este raz. A ty si tiez po KET?...a kolko dni?

bique
8. feb 2012

@alibabaa ja som dnes 13ty, vcera bol neg...zajtra idem na krvicku

bique
8. feb 2012

@mona32 ja som dnes 13ty, tiez po KET...zajtra krvicka...a kolko tebe vkladali?

bique
8. feb 2012

@alibabaa ale stale nemam MS, vobec som nespinila ani nic...len podbrusko ma boli a sem tam aj bedrove klby citim..vkladali nam iba jedno..ale vraj su aj baby, ktore mali moc neg a krv pozit, tak stale mam nadej a dufam...a verim 🙂

ursula5
8. feb 2012

@mona32
@bique
baby trpezlivosť 😉 a ak to nevyjde tak bojujte ďalej. 😀 držím palce

jajka1980
8. feb 2012

@bique Držím palce..teraz ti to vyjde..neboj..len mysli pozitívne 😉
Tých dvojičiek je mi strašne ľúto.. ☹

mona32
8. feb 2012

@bique ja tiez 13-ty den, ale mne kazali ist na krv po 11 dnoch...2 mrazácikov

jajka1980
8. feb 2012

@ursula5 Vdaka..aj my sa snažíme tomu veriť..Tak ..dúfame,. Nejak sme sa po nepodarenom prvom IVF naštartovali a urobím čokoľvek,. Budem len a len oddychovať..ako ty.. 😉

alibabaa
8. feb 2012

@bique raz to vyjde to vieme vsetky.. ale drzim ti päste aby ti to vyslo cim skor zasluzite si to 🙂

mona32
8. feb 2012

@ursula5 ano mas pravdu, ale ja som sa uz tak vzila do toho 🙂 ...prvy krat sa nam nepodarilo, takze dufam ze tento raz sa podari 🙂

bique
8. feb 2012

@mona32 jaj, tak to preto tak nizke hcg 😉 mne kazali prist az na 14ty...mozno zalezi od toho aj kolko dnove vkladali...cize ani ty by si nemala este pozitivny test z mocu na 12ty den...a ani na 13ty, lebo hodnota sa zdvojnasobuje cca kazde 2-3 dni...a objednali ta na uzv?

bique
8. feb 2012

@mona32 a mna asi na 14ty preto, lebo nam vkladali iba jedno

jajka1980
8. feb 2012

@ursula5 Ty vieš vždy dvihnúť náladu a podporiť! Si tu taký anjelik. 😀 .Inak ako ty? A maličke?? Všetko v poriadku? 😉

ysarion
8. feb 2012

@bique drzim paste zajtra... nech mozes mat dalsie starosti a stres pred prvym uzv ako ja 🙂

ysarion
8. feb 2012

@bique aky test robis? mne rapitest ukazoval slabo pri hcg 420! skus mamatest...

mona32
8. feb 2012

@bique nie...ja som mala mrazene embrijka 🙂 kedze moja gynekologicka mi potvrdila tehotenstvo, doktor ( ja chodim de KE ku doktorovi Hermanovi no GYNCARE) mi povedal ze ku nemu mam ist o 4 tyzdne...beriem nadalej Duphaston a Estrimax 3x1 denne....a moja gynekologicka mi povedala ze staci ked pojdem potom ku nej....a ty kedy pojdes na krv, zajtra?

camelco
8. feb 2012

@bique známa má 2 deti a zakaždým keď si robila testy boli negatívne, až krv jej vyšla pozitívna

camelco
8. feb 2012

@bique držím palce aby bola krvička pozitívna

camelco
8. feb 2012

takže ja mám OPU v piatok, uvidíme aká bude úroda 😉

jajka1980
8. feb 2012

@camelco Tak držím palce, aby bola úroda bohatá.. 😉 😀

bique
8. feb 2012

@ysarion ahoj...vcera som robila mamatest, ale tiez nic...ja som tam sice videla nejaky tien, ale to uz asi preto, ze som chcela vidiet, lebo mm povedal, ze je tam urcite nejaka druha /, ale ze musi byt imaginarna, lebo on tam absolutne nic nevidi, a to s tym testom chodil hore dolu, pod svetlo, ku oknu asi 10 minut 🙂 😉

bique
8. feb 2012

@mona32 ja idem zajtra,,,ja chodim do SPLNu ku Hredzakovi..,,tam zoberu krv, potom v 6-7tt este ultrazvuk na potvrdenie srdiecka a kolko babatok je v brusku...neboj, dobre to dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre