Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
21. feb 2012

@camelco Ahoj..mám sa fajn..Dnes ..respektívne teraz mi volali zo SPLN-u, že došla schválená žiadosť..takže budúci týždeň sa máme dostaviť...tešííím sa.. 😀 😀
A ty sa ako máš,? čo bábätko? Všetko v poriadku?? 😉 😵

jajka1980
21. feb 2012

@camelco Tak dúfam..ved by bolo na čase..nie? ešte som nikdy nezažila, aby sa na teste objavil aspoň duch.. 😝

camelco
21. feb 2012

@jajka1980 veď ani ja ☹ 😒 ............ teším sa s tebou, si viem predstaviť ako teraz podskakuješ a škeríš sa 😀 😀 😀 😀

jajka1980
21. feb 2012

@camelco Tak to máš pravdu s tým poskakovaním a škerením.. 😀 😀 😀 😀
Tak už len veriť..a pustiť sa do toho..
A čo ty? Ako sa má bábätko v brušku? Všetko v poriadku?

camelco
21. feb 2012

@jajka1980 kuk IP

jajka1980
21. feb 2012

@camelco 😉 Stalo sa.. 😵

84matulik
21. feb 2012

@jajka1980 no vidíš, super, teším sa s tebou🙂))) krása.....dnes ti volali, alebo ????

jajka1980
21. feb 2012

@84matulik Ano dnes mi volala sestrička z centa..žiadosť schválená 😀 😀 😀 😀 😀 , takže ešte aj mrcha mi vychádza perfektne, akurát v čase, kedy už nepríde, lebo ju zastavia.. Takže budúci týždeň ideme do centra a začne liečba - príprava..
Už sa tešíme..a nejak veríme, že sa to tento krát podarí.. 😀

mirkakn1
21. feb 2012

@camelco ja som 12 den po ET a uz ani to nevnimam, stvrtok pojdem na krv, tam uvidime, lebo testy mi vysli negativne a ty si ktory? testovala si?
😵

depa
21. feb 2012

@camelco ty k akemu dokymu chodiš a ako si dopadla ja chodim k hermanovi do KE inač som z revucej uvidime ako vyjde kontrola v pondelok a podla toho mi povie kedy mi bude robit vklad uf aby bol tento rok lepši vlanajši bol ten nahroznejši rok dufam že tento sa budem smiat a budem štastna.

84matulik
21. feb 2012

@jajka1980 no jasne, že sa to podarí🙂))) super....budem držkať palčeky....neboj 😉 Inak ako, čo robíš????

jajka1980
21. feb 2012

Tak aj ja nejak verím, že sa to tento krát podarí..
Teraz som prišla z obchodu..bola som si kúpiť podložku s ventiláciou pod noťas a nový obrus do kuchyne..
A teraz ideme premiestňovať izbu a robiť poriadky..takže mám čo robiť..aspoň sa nenudím...a nemyslím na nič..čo bude. 😉 A ty čo robiš?

ursula5
21. feb 2012

@jajka1980 tak super, že máte žiadosť schválenú, tak príjemný boj 😉

jajka1980
21. feb 2012

@ursula5 Vdaka..urobím čokoľvek pre vysnívaný sen..dokonca aj ležať budem..kašlem na celí svet, ako by som to mala znova pokašľať...vydržíím.. 😉

jajka1980
21. feb 2012

@ursula5 A vy sa ako dnes máte? (ty a bábo) 😵

ursula5
21. feb 2012

@jajka1980 presne moja musíš vydržať, šetriť sa a nechať sa obskakovať 🙂
Dnes sa máme celkom fajn, trošku ma pobolieva hlava, ale bábätko asi dobre neviem čo tam robí ešte ho necítim ale bruško rastie 🙂 Tak by som aj podriemala, ale v práci sa to moc nedá 🙂

jajka1980
21. feb 2012

@ursula5 Je dobre, že sa máte fajn..a hlava? Tá boli aj mňa..už 3.deň..So spánkom nemám taký problém..práve naopak..nechce sa mi spať. Spať chodím vždy okolo 01:30 a aj to sa ešte takú hodku prevraciam na posteli pokiaľ zaspím a vstávam o 07:00. 😝 .Neviem či nemá už ten čaj nejaké účinky.. 😀 😀 😀
Len dúfam, že fakt pomôže..že to nieje len obyčajný čaj,ale má účinky ako sa píše..
A polovička? Tak tá ma bude obskakovať..to už viem..sám hovorí, že mi nedovolí vstať z postele..dokonca sa smeje, že ani na toaletu ma nepustí, ale vyreže do postele dieru na potreby.. 😀 😀 😀 😀
Dobre že vie variť..aspoň ma na určitý čas zaskočí..a aj okolo zvierat to zvládne všetko sám..
Musí to byť krásne, ked už rastie bruško..Nedávaš postupne veľkosť bruška na net k svojím fotografiam?
😉

katla
21. feb 2012

@jajka1980
@ursula5 Ahojte dievcata. Chcem sa opytat ci je to lezanie take dolezite? Ja som po prvom IVF lezala a nic. Teraz o mesiac pojdem na KET a asi 5 dni po vklade chceme ist na dovolenku do talianska. Tak neviem ci ist alebo nie. Je to cca 900km. Ale tam je pohoda, klud, super vzduch. By som lezala, prechadzala sa, sla na svah pozriet manzela ako lyzuje, sla na veceru,.... Taka dovolenkova pohoda, ale nie cely den v posteli, tak neviem. Dopriat telu to na co sa tesi alebo ostat doma? Jajka a aky caj pijes, ked sa mozem opytat? Dakujem

jajka1980
21. feb 2012

@katla Ahoj..Tak u každej je to individuálne. Niektorej vyhovuje ak leží, inej zasa pohyb ako pred vkladom..Takže je to na tebe .. Záleží ako sa budeš cítiť.. 😉
Pijem čaj objednaný z netu..pije sa pred IVF..vraj pomáha k lepšiemu zahniezdeniu už oplodneného vajíčka v maternici. Nájdeš ho na www.otehotnenie.sk
Je to čaj čisto z rôznych byliniek a celkom fajn.. 😵

rheasil
21. feb 2012

@jajka1980 bohuzial nie Hermam gyncare KE mi dnes povedal ze male odchadza, takze zajtra idem ku svojej gyn a uvidime. Povedal mi ze ani na kyretaz nemusim.
Takze tak ☹ a najhorsie je ze mam uz 39 a poistovna mi uz nehradi nic.
Takze musim nejak pozhanat lieky. Neviem ak by niekto z Vas vedel potrebovala by som zohnat bud PUREGON 600 - 4 balicky ALEBO GONAL 450 5 balicky ALEBO FOSTIMO HP 40 a. a Cetrotide 0,25mg 4 am.dakujem

katla
21. feb 2012

@jajka1980 Dakujem za rady. Uvidim ako sa budem citit a podla toho sa zariadim. Sak telo si same vyziada co chce 🙂 Ano, ten caj poznam. Uz som si o nom studovala. Ja som si teraz v lekarni kupila taku tehotensku zmes, tak 2x denne pijem ten. Vraj by mal aj maternicu posilnit. Tak dufam, ze vsetko bude ako ma. Uvidime.

jajka1980
21. feb 2012

@rheasil Je mi to veľmi ľúto.. ☹

jajka1980
21. feb 2012

@katla Presne ako píšeš..telo si vyžiada same, čo chce a je to aj na psychike.
Ten čaj z lekárne piješ 2x denne a dávaš k nemu niečo? Lebo ja čo pijem..pije sa 1 dcl. čaj + lyžičky oliv.oleja pred jedlom a -+.dcl čaj + lyžička medu hodinu po jedle..
Snád nám tie čajíky pomôžu dostať sa k vytúženému bábätku..
Držím palce... 😉

jajka1980
21. feb 2012

@rheasil Skús prejsť na stránku MK: O rodine a deťoch ..tam prejdi na neplodnosť ..a vyber položku: MáM NEMáM LIEKY NA IVF..
Snád ti tam niektoré babenky pomôžu
Držím palce. 😉

katla
21. feb 2012

@jajka1980 Pijem len ten caj, nic k nemu. Je to zmes asi 7. byliniek. Neviem presne z hlavy ake. Ale okrem toho som si v lekarni kupila aj biomineral D6 / Biokomplex. Je to zmes 12. tkanivovych soli. Manzel od nich bral iny druh, ked mal problem so spermiogramom a zlepsilo sa mu. Teda neviem ci to bolo na 100% tym, ale tak vitaminmi hadam nic nepokazim 🙂
Ak chces, tak tu o nich najdes nejake info http://www.biomineral.sk/produkty/biokomplex/
Nepisu sa tam sice nic o neplodnosti, podpore, ... ale vraj je to zmes, ktora pomoha celkovo.

rheasil
21. feb 2012

@jajka1980 dakujem

jajka1980
21. feb 2012

@rheasil NZ( nieje zač) Ked už neviem inak pomôcť, aspoň takto..
No držím palce,..snád sa nájde nejaká dobrá dušička, ktorá ti pomôže zohnať aspoň čo- to.. 😉

katla
21. feb 2012

@rheasil Juj to mi je naozaj moc luto. Drzim palce do dalsieho boja. Za lieky si skus pozriet tu: https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/mam-nemam-lieky-na-ivf/

depa
21. feb 2012

@jajka1980 moja pozerala som ten čajik len som čitala že to je treba mesačna kura ale mne už bude pravdepodobne začiatkom marce robit vklad a tak neviem či si ho mam objednat alebo nie prosim ta porad mi

jajka1980
21. feb 2012

@katla Vdaka za info a stánku. Rada si pozriem..a s vitamínmi sa určite nič nepokazí..Snád budú mať tie čajíky nejaké účinky..Ja pijem ten čaj vyše mesiaca..tuším mesiac a 12 dní..Tak dúfam, že zaúčinkuje..až na ten olej..je to masaker..(hlavne ráno..) 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre