Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
21. feb 2012

@depa Tak to neviem, lebo ho odporúčajú piť 2-3 mesiace. No účinky má tuším po pití 4 týždňoch..Takže neviem..

katla
21. feb 2012

@jajka1980 Ja som pred prvym IVF pila len alchemilku, ale tato pani v lekarni mi povedala, ze to je asi nepostacujuce, preto mi dala tuto zmes. A je to chutne, takze sa nestazujem. Teraz ho pijem uz tyzden, ale tiez este min mesiac budem, lebo KET skor nebudem mat. Tak verim, ze nase tela budu silne a mali drobcekovia sa zakusnu a nepustia 9 mesiacov. Drzim palce vsetkym nam tu 🙂

rheasil
21. feb 2012

@katla dakujem..

depa
21. feb 2012

@katla a aku zmes čajikov piješ vyskušam aj ja len neviem či to pomože alebo ešte najlepšie opytat sa dokyho či v lekarni...

jajka1980
21. feb 2012

@katla Tak to dúfam aj ja...Ja do stimulky hádam dopijem druhé balenie čaju..jedno som dopila..to je na mesiac a druhý načala..tak snád to zaberie..a mimča sa tak zahryznú, že nebudú chcieť isť von.. 😀 😀

katla
21. feb 2012

@depa Juj neviem presne co to obsahuje, ale pozriem doma a zajtra Ti napisem. To uz som kupila ako namiesanu sypanu zmes v lekarni. Si z BA? Odporucim Ti tu lekaren - http://www.vickywall.sk/ (kusok od Polusu). Tak som kupovala aj tie vitaminy k tomu. Maju super vyber vsetkeho mozneho. Dokonca minule som si tam kupila bylinne kvapky na posilnenie cinnosti vajecnikov. Tie som brala pred IVF.

boska74
21. feb 2012

@jaja101 ahoj, prepac ze pisem, precitala som si co si si zazila v heliose, ja tam tiez chodim, v minulosti som mala mimo maj jeden vajcovod odstraneny, a druhy mi ostal len kypet. Pls mozes mi povedat o ktoreho lekara islo? V heliose su momen.dvaja gatova a krajkovic dakujem

depa
21. feb 2012

@katla moja nie som z BA ale z revucej no budem rada ked mi napišeš...a moja vitaminy ake berieš ..

katla
21. feb 2012

@depa Ja beriem kyselinu listovu, vitamin E, 1x denne si dam sumivy multivitamin (ale to ja beriem uz dlhodobo, nie len teraz kvoli tomuto) a v tej lekerni kde caj som si kupila este biomineral D6 / Biokomplex - http://www.biomineral.sk/produkty/biokomplex/

camelco
21. feb 2012

@depa ja chodím k Pinterovi do ferticenta v BA, a určite bude tento rok plodný, veď je rok DRAKA podľa čínskeho kalendára 😀

camelco
21. feb 2012

@rheasil ☹ a je to už na 100% potvrdené? ............ skús sa tiež pridať do skupiny slovenky v reprofite BRno, to centrum má veľmi dobre referencie, a niektoré baby kt. to poisťovňa už neprepláca idu tam a tiež zháňajú lieky na tej stránke mám nemám lieky ........... moja držkaj sa

jajka1980
21. feb 2012

@camelco Dúfam, že máš pravdu..s tým rokom draka..no aj ja som počula, že rok 2012 čiže tento rok je plodný..Tak už len písať pozitívne výsledky.. 😉 😀

rheasil
21. feb 2012

@camelco no zajtra idem ku svojej gyn. na sono a to uz bude definitivne si myslim, uz s tym nepocitam....hmh, no neviem do Brna by to bolo obtiazne aj kvoli manzelovi je zivnostnik,taha skoro kazdy den niekedy aj 12 dni v kuse, to by bol problem chodit tak daleko az z Kosic. Uvidime...dakujem 🙂

camelco
21. feb 2012

@jajka1980 určite je to pravda, my len tomu musíme veriť

pufa
21. feb 2012

@camelco Ahoj 🙂 ako sa citis? Uz sa nam to zase o den priblizilo. Ja akurat citim nejake pocity v maternici, take meravenie alebo pnutie tak hadam sa tam nieco hybe 🙂

camelco
21. feb 2012

@pufa ja už som dnes volala do centra, idem zajtra na krv, lebo som začala špiniť 😒 ............ verím však že je to uhniezďovanie

mirkakn1
21. feb 2012

@rheasil ahoj, tak ako? dozvedela si sa nieco dneska? 😵

mirkakn1
21. feb 2012

@rheasil to je mi velmi luto, teraz som citala, nemam slov, som z toho velmi smutna ☹

mirkakn1
21. feb 2012

@camelco urcite je to zahniezdovanie, musis tomu verit a netestovala si? ja som nespinila vobec, tak neviem, ale u teba je urcite to, ze bublinka sa zachytava, ver mi, drzim prsty zajtra 😉

camelco
21. feb 2012

@mirkakn1 ďakujem 😉

rheasil
21. feb 2012

@mirkakn1 dakujem... 😔

mirkakn1
21. feb 2012

@rheasil

bique
21. feb 2012

@jajka1980 jupiki jupiiiiii....drzim palce...a davas mi nadej, ze nebudu mat dovolenku zaciatkom marca, ked mas prist buduci tyzden 😀 😀 😀

bique
21. feb 2012

@jajka1980 prerabky v domacnosti su to najlepsie na liecenie duse 😀 mam to vyskusane 😀 😀 😀 drzim palceky mojo...ty na ET a ja na KET pojdeme podla vsetkeho v rovnakom case 😀 😀 😀 a potom budeme spolu haluzit na // a potom cele tehotenstvo...9 mesacne 😀 haluzenie bude spolocne 😀 😀 😀 😝 😅 😕 😠 😀 😀 😀

bique
21. feb 2012

@katla moja...ako to ty citis 😉 z mojej skusenosti: po ET som vobec nelezala, jasne ze som nerobila rekordy, ale take normalne fungovanie to bolo...aj som navarila, aj vyprala, aj so psami chodila na dlhe prechadzky a podarilo sa...chytili sa na prvy krat obidve co vlozili...skoncilo to vsak predcasnym porodom...dalej nebudem pisat...2 syncekov mam medzi anjelikmi ☹ teraz vo februari sme mali KET, lezala som, nic nerobila a nepomohlo to ☹ nechytilo sa nam ☹ takze ideme v marci zasa do boja...moj nazor: psychicky byt v pohode, sice sa nenamahat, ale robit to, co ta tesi...aby hlavne dusicka a srdiecko boli na spravnom mieste...mysli pozitivne, nic viac nemozes teraz urobit, ani to ovplyvnit 😉

bique
21. feb 2012

@jajka1980 a budeme spolu haluzit v SPLNe...lebo aj ja tam mam svoje zamrazene snehuliaciky 😉

jajka1980
21. feb 2012

@camelco áno..veriť..a myslieť pozitívne..prepáč, že píšem tak neskoro, no piekla som palacinky.. 😀 😀 😀

jajka1980
21. feb 2012

@bique Tak asi nebudú mať dovolenku...ty ideš začiatkom marca na IVF, ET...?
Ja idem do SPLN-u v pondelok..dokonca mi sestrička povedala, že ktorý- koľvek deň budúci týždeň..je to na mne..no ja chcem ísť hned v pondelok.. 😉

jajka1980
21. feb 2012

@bique 😉 Tak teraz si ma zabila..ale v dobrom..Samozrejme, že budeme spolu písať o všetkom..ako budeme prežívať 9 mesiace...pôrod...a všetko 😀 😀 😀 😀
To prerábanie je celkom v pohode..Prichádzam na rôzne myšlienky..a tým pádom ked sa viac človek hýbe..kilá idu dole.. 😀 😀 😀 😀 😀

bique
21. feb 2012

@jajka1980 ja idem na dalsie KET, este mame 7 eskimacikov...cakam teraz na MS, okolo 8.3. by som mala ist na prvy UZV a potom stimulka az do KET, len sestricka hovorila, ze nech si zavolam, ci tam bude doki, ale podla vsetkeho bude 😀 ak pojde vsetko ok, vklad by sme mali mat okolo 20teho... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre