Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tanikaheja
23. feb 2012

Ahojte koceny,tak uz sme po porode 7 tyzdnov 🙂 mame krasnu dcerku merala 50 cm a 3560g rodili sme sice cisarskym rezom,ale uz sme ok. rodili sme v Ruzinove bola som velmi spokojna s persdonalom aj sp, Dr. Drábekom s Gyn Fivu. Este raz všetkým držim palčeky nezufajte babenky ja mam uz dve deti a obe mam umelym oplodnením a verim že este jedno postupim,všetko bude dobre treba verit a stane sa tak ako sa ma stat.
Vela štastia všetkým.

mirkakn1
23. feb 2012

@jajka1980
@bique dakujem dievcata, tak dufam, ze vy budete mat viac stastia, urcite, verim vto silno, ja som sice teraz sklamana. ale my, zeny, sme silne a vsetko zvladneme, nezabudneme, ale prezijeme a ideme dalej ☹ , drzte sa a cakam pozitivne spravicky. bique tebe v marci a jajka tebe teraz drzim prsty 😵

jajka1980
23. feb 2012

@tanikaheja Ahoj..tak gratulujem.. 😀 😀 😀 😵 😵 😵
Krásna správička po nejakom čase..
Takže musíme len veriť, že sa to každej podarí..
Musí to byť krásne mať doma tak malinké bábätko.. 🙂
Pekne si to užívaj..my budeme tiež... 😵

jajka1980
23. feb 2012

@mirkakn1 Ahoj..vdaka za palce..budú potrebné 😀
Ty hlavu hore..viem, že je to ťažké..no raz sa to podarí každej z nás..a tomu verím.. 😉
A presne ako píšeš: my ženy sme silné osobnosti..všetky prekážky prekonáme.

bique
23. feb 2012

@jajka1980 ahoj...a ty sa ako citis? uz si testikovala?

jajka1980
23. feb 2012

@bique Tak ja ešte len idem do SPLN-u..a začnem brať lieky a pichať injekcie..ešte mám všetko pred sebou..

jajka1980
23. feb 2012

@bique Ako ty..
😀

bique
23. feb 2012

@jajka1980 joj do rici...ja som si ta teraz na rychlo pomylila...sorrkac 😀 😀

bique
23. feb 2012

@jajka1980 hihi...uz som celkom v obraze 😀 ides v pondelok... 😀

annamary27
24. feb 2012

@camelco kde si?

jajka1980
24. feb 2012

@bique Pohodička...ja som 2 mesiace začala na schválenie žiadosti..no už je konečne schválená, takže v pondelok ideme do SPLN-u..Som zvedavá, aké lieky a injekcie predpíše Dr..
Mimochodom..mýliť sa je ľudské.. 😀 😀 😀 😀
Aj ja mám už miš-maš..z toho, kto je ako na tom.. 😀
Ale verím, že nám to výjde..všetkým z MK.. 😉 😵

jajka1980
24. feb 2012

@camelco Ahoj..tak ako sa cítiš? Všetko v poriadku? 😵

jajka1980
24. feb 2012

@ursula5 Ahoj moja..ako sa máte ty a bábätko? Všetko v poriadku? 😵

ursula5
24. feb 2012

@jajka1980 áno všetko v poriadku 🙂 pracujem o sto šesť 😉 drobčeka ešte necítim ale dnes končíme 16 tt tak už sa to približuje 🙂

jajka1980
24. feb 2012

@ursula5 Tak to je fajn...Onedlho ho ucítiš..počkaj, ked ti nedá ani zriemnúť..čo tak bude kopkať.. 😀 😀 😀

ursula5
24. feb 2012

@jajka1980 tak moja horšie to nebude ako pri dvojičkách, ale už sa na to teším za chvíľu už budeme v polovičke 😉 budem driemať keď sa bude dať 🙂

jajka1980
24. feb 2012

@ursula5 Tak to máš pravdu...a čas ti pekne ubieha..Tak sa šetri a dávaj na seba a bábätko pozor.... 😉

camelco
24. feb 2012

@mirkakn1 😢 😢 😢 😢 to je mi strašne ľúto, že to nevyšlo, máme to my ťažké ☹
@tanikaheja blahoželám, hlavne nech ste zdravučký 🙂
@annamary27 snažím sa dočítať čo ste popísali, od stredy som mala straaaaaaaaaaašnu migrénu, všetko už nechávam na prírodu, dnes už je to aj s červenou, no uvidíme ešte v pondelok po krvi 😒

camelco
24. feb 2012

zajtra ešte skúsim ocikať test ................ ale 😨 🙄

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco ak mas uz normalne kramy, zavolaj do centra. Ak beres utrogestan, asi ti ho budu kazat vysadit

camelco
24. feb 2012

@kamilkanr už som volala, ráno ☹

kamilkanr
24. feb 2012

@camelco ☹ 😒 😖 😢

mirkakn1
24. feb 2012

@camelco a co, azda to ani tebe nevyslo? ☹ to je mi luto, skus este zajtra, ja este kramy nemam, tak neviem, na com som, takze na krv uz ani nejdes?

mirkakn1
24. feb 2012

@camelco ☹ ☹ ☹ ☹

brita
24. feb 2012

@camelco Urcite si daj spravit krvny test, aj ked krvacas. Je tam sice mala pravdepodobnost, ale boli dievcata, co krvacali a boli napriek tomu tehotne. Ja osobne som nikdy nevysadila lieky skor, nez som mala vysledky z krvi, nech sa dialo cokolovek.

camelco
24. feb 2012

@mirkakn1 na krv idem v pondelok
@brita doky mi povedal, aby som vysadila utoš, nech sa ti darí, aj tvojim zajačikom 😉

bique
24. feb 2012

@camelco ahoj, je mi luto, ze sa ti to takto vyvija ☹ ale s vysadenim by som fakt pockala po krvi, lebo je dost pripadov tehotenstiev s krvacanim aj v prvych 3 mesiacoch...a utros tehu udrziava...pri umelom hlavne...ak ho vysadis a nahodou si aj tehotna, babo ti odide...mne moj doki zas povedal, ze do krvi v ziadnom pripade nevysadzovat 😉 este aj rano pred odberom som brala

camelco
24. feb 2012

@bique šak ja si to tiež tak pamätám z 1.ivf, tak neviem prečo, rozmýšľam, že ho zapijem, veď sa dá brať aj tak

bique
24. feb 2012

@camelco ked ho zapijes, tak ma viac vedlajsich ucinkov...vacsinou ho zapijaju tie, co maju nejaku reakciu v posve, napr. svrbenie alebo velmi sucho...tak neviem 😒

mirkakn1
25. feb 2012

@camelco tak drzim prsty, este to nevzdavaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre