Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

eviq
12. jún 2012

@cora41 ty len vobec nezufaj...! to je zakazane...povedal doktor, ze mas zufat? nepovedal! takze pekne lezime a cakame...sliznica je dobra a predsa jedno z dvoch ma lepsiu kvalitu...a to este vobec neznamena, ze to druhe je na 100% zle.... drž sa a ÚSMEV 🙂

alibabaa
12. jún 2012

@bella1303 no mna boli uz 2 dni ☹ v piatok 🙂 a ty?

bella1303
12. jún 2012

@alibabaa ja idem len v pondelok na kontrolu aka je sliznica. A potom asi bud. Piatok. Je to tvoje prve Ketko?

jomini
12. jún 2012

@bella1303 ja mam 1mg, po punkcii sm brala 2x2 a to som dost drobucka, ale v GF je to bezna davka.

alibabaa
12. jún 2012

@cora41 zlaticko mysli pozitiiiivne. vsetko bude dobre. ok? ja som v stadiu, ze sa bojim kolko sa podari dobre rozmrazit.. mame 3 snehuliacikov, tak som tak trosku nesvoja. ale veriiim a to je najdolezitejsie. pekne oddychuj, .. a citala som , ze cervene vinko prekrvuje maternicu a je tak vyssia sanca ze sa babatienka uchytia. tak pekne si vecer cucni decko vinka a papaj chilli pokial ti to chuti. tiez prekrvuje maternicu a nezabudni ze cierne spodne pradlo je negativne. tak neobliekat najblizsich 10 dni jasneee???

alibabaa
12. jún 2012

@bella1303 ano prve ket.. ja som bola na kontrole v piatok to bol 10dc. od dnes utros a v piatok sa ide na to 🙂

bella1303
12. jún 2012

Ja idem na kontrolu az 16 den. Aka ma byt sliznica maternice, nevies?

bella1303
12. jún 2012

@jomini ja chodim do iscaru.no hadam vedia co je najlepsie;)

sofia17
12. jún 2012

ahojte babenky, tak dnes na 10 den po ET som skusila testnut Mamatestom a vysla mi tam straaaaaaaasne slaaaaaaaaaba ciarocka, normalne mi to pripadalo ze mam vidiny, no manzel ju tam tiez vidi, ale je naozaj velmi slabulinka. Tak straaaaaaaaaaaaaasne dufam ze z toho nieco bude. Dost ma boli brucho ako ked mam dostat mrchu (ta by mi normalne mala príst zajtra) a na oplatku prsia ma vôbec nebolia. Myslite ze je to v pohode?

cora41
12. jún 2012

@eviq si poklad🙂 vdaka za podporu 🙂 Uz som tu dnes precitala asi vsetko ohladne horsej kvality...Takze teraz uz iba uvidim...Lezim - ako si mi prikazala 😀 a vymyslam pre moje dve bambulicky mena- aspon nech som nachystana, ked to pride, nie? 😀 A ty si na tom ako moja?

cora41
12. jún 2012

@alibabaa si poklad 🙂 jasne, vsetko vykonam..mozem ale pohar vinka pri estrimaxe a pri duphastone??

v555
12. jún 2012

@sofia17 je to O.K. To bruško ťa môže pobolievať až kým sa ti riadne neuhniezdi,mňa pobolievalo asi 2 týždne ale tak zvláštne.Keď aj zašpiníš takým hnedkastým výtokom tak sa neplaš 🙂 🙂 🙂 Pekne lež ak sa ti dá čo najviac 🙂 🙂 🙂 je to supeeeeeer

cora41
12. jún 2012

@sofia17 jasne ze je to super sprava 🙂 Ak tam vidis aj ked len slabu ciarku, ale ta tam predsa je!!! Ja som mala test taky snehobiely, ze ani v Gronsku nie je taky biely sneh a jasne, ze to bolo negativne...Myslim, ze je to tam 🙂 Urob si zajtra znova test a urob si ho z ranneho mocu, malo by to byt lepsie...Oddychuj, ver a vsetko bude super!

ivka3901
12. jún 2012

@cora41 ahoj moja já som natom zhruba rovnako tiež sme ako samopplatci už a mala som tiež len 3 vajká a z toho jedného 6 bunkového bojovníka 😉 tak sa veľmi bojím aj ja ako to všetko dopadne 😒 a ani mrazáčikov nemáme a my sme si mm povedali,že toto je náš posledný pokus ☹ finačne musíme našporiť a kedže prerábame pomaly aj baráčik sa to nedá všetko naraz ☹

cora41
12. jún 2012

@ivka3901 aj ty si bola dnes na KET?? Tak sme aspon dve 🙂 Mne vkladal morulky, no jeden bojovnicek ma lepsie kvality ako druhy...Avsak v zivote ti "najslabsi"najviac prekvapia, takze uvidime...Ja uz mrazacikov nemam, takze po nasporeni pojdeme znova, ak toto nevyjde...Aspon si potom uzijem leto, vodu, sport a rodinu inac, ako teraz... Kolko si si dala vlozit? A kedy budes testovat alebo pojdes na krvicku? Pekne oddychujes a lezkas? 🙂

alibabaa
12. jún 2012

@cora41 to tu pisala nejaka kocka ze jej to v centre odporucil lekar. tak asi moooze 🙂

ivka3901
12. jún 2012

@cora41 já som včera bola na ET kedže na KET nemám mrazáčikov ani sme nemali ani raz za 4 IVF -ká moje vaječníky odmietajú vyrábať vajká je veľa faktorov prečo ☹ no já mám vloženého len 1 bojovníka morulka je viac ako 6 bunkové takže vidíš musíš veriť ako mne všetci píšu a pozitívne myslieť 🙂 neviem či budem testovať bojím sa toho výsledku ☹ na krvičku ideme na budúci týždeň vo štvrtok a ležím pri telke s notebookom na nohách 😀

jajka1980
12. jún 2012

@zdenkadovi Gratulujem..pekne sa opatruj aj bábätko a držím moc palce, aby ste to dotiahli do úspešného konca.. 😉

cora41
12. jún 2012

)
@ivka3901 presne ako ja, lezim, notebook a hruska 🙂 a rozmyslam, co na veceru 😀 a nic ma nenapada...Ja mam ist na krv 25, co je skoro o 2 tyzdne a skusim tentoraz netestovat skor, ako 11 den...Naposledy som skusala uz na piaty, potom siesty, siedmy, deviaty a potom mi uz bolo jasne na jedenasty, ze to nevyslo a nervacila som sa tyzden...

sofia17
12. jún 2012

@v555 dakujem, budem sa snazit lezkat co najviac...
@cora41
dakujem, testik skusim opat az v nedelu, pondelok mam ist na krv....

ivka3901
12. jún 2012

@cora41 já som furt hladná a mám všelijaké chute 🙂 takže ťa asi predbehnem s tým testom,jáj sa bojím sklamania po telefonáte do centra poobede tak si testnem,ale nemám také kvalitné testíky doma a muž mi ich nepojde kúpiť ako ho poznám povie vydrž 😀

cora41
12. jún 2012

@ivka3901 ty si furt hladna a mala si transfer dnes? tak to sa tes, lebo ja jem ako kyselina od kedy som zacala stimulovat 🙂 patricne sa to na mne odrazilo - mam navyse 3 kg... 😎 a to som aj ja minule vravela, ze netestnem a nevydrzala som..takze ja som frajerka iba prve 3 dni 🙂

ivka3901
12. jún 2012

@cora41 nie včera som mala vklad ET a já som už doma na PN 3 mesiace kedže som mala stopnutú stimulku 😒

ivka3901
12. jún 2012

@cora41 a beriem ešte prednison tak aj preto cítim na sebe,že som pribrala ☹

cora41
12. jún 2012

@ivka3901 tak teraz ti to uz vyjde, ked tak trpezlivo cakas 🙂

rheasil
13. jún 2012

@zdenkadovi a mozem sa ta na nieco spytat?Brala si aj utrogestan do toho 11-12tt?co vsetko si musela brat?dakujem a blahozelam 🙂

loriana
13. jún 2012

@sofia17 daj vedieť, ako dopadla krv !!! Držím palce!!!

leontinka27
14. jún 2012

Ahoj baby prosim o radu. kedy mozem testovat ked som mala ET na 5 den ( predlzena kultivacia).kolko trva embryu uhniezdenie.myslite ze 5 den po ET je skoro???dakujem

cora41
14. jún 2012

@leontinka27 Ahoj, urcite je to prilis skoro, skor ako 9 den by som netestovala, aj ked mas PK... Uhniezdenie nebyva skor ako na 4-5 den po ET...Drz sa, kedy si bola na ET?

leontinka27
14. jún 2012

@cora41 dakujem no nevydrzim asi...ale budem musiet.bola som v utorok 12.6.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre