Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
11. júl 2012

@makovicka53 ahoj, ja beriem kyselinu listovu, magnezium s B6, B12 a zelezo 🙂
Apropo to netreba pehanat s vitaminmi, aspon ziadny doktor neodporuca, ale ja beriem B vitaminy spolu s kyselinou listovou lebo to spolu uzko suvisi a magnezium kvoli krcom..

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka mojko DNP ti urcite schvalia, tam nemaju preco neschvalit...platila si ho tak ako si mala, tak nie je o com.. 😉

kuspitka
11. júl 2012

@nelynka len ,aby niečo nevymysleli,že prečo mi ho nedajú..len to čakanie už je na nervy.tak veľmi mi treba tie peniaze..

deinad
11. júl 2012

inak sa chcem spytat, ci ste niektora pocas stimulky spinila alebo ste mali svetlu krv ako ked zacina mrcha. Ja som totiz mala mrchu 2.7 a dnes som zacala opat spinit aj slabunko krv a to mam ist v sobotu na OPU..trochu sa bojim, ci to nie je zle znamenie, doktor povedal, ze spinenie je OK, len kto vie co bude do zajtrajsej kontroly...poradteeee 🙂

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka neviem preco by mali nieco vymysliet..tam su len dve podmienky, ze by si to platila kazdy mesiac, nemala si nedoplatky a mala si minimalne 270dni nemocenskeho poistenia, co ty mas, kedze si na rodicaku..
a ked mas este k tomu aj viac ako 26tt od zaciatku odkedy ho platis tak ti daju dokonca z toho VZ z ktoreho si ho platis nie len z minima..

makovicka53
11. júl 2012

@deinad
@kuspitka dakujem vam ...nasadim si daco aj ja 🙂 ...drzim palce

kuspitka
11. júl 2012

@nelynka ja som si nepoziadala pri rodicaku ,ako som porodila papier ,aby stat na mna platil do 2piliera tak na socialke ani nevedia,že som porodila.urad prace im tiez nic neposlala,ze som porodila.
tak socialka ani nevie,ze mám dieta

kuspitka
11. júl 2012

@makovicka53 dakujem.ja len to berie...radsej papam ovocie

cora41
11. júl 2012

ahojte baby 😀 tak som dnes po OPU a vysledok je 11 oocytove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som velmi stastna a dufam, ze moje stastie potrva aj zajtra, ked budem volat, ako sme sa oplodnili..Vravela som manzelinovi, nech tych svojich bojovnikov riadne da do laty, aby bojovali o dusu spasenu 🙂 Zatial mi nic nie je, nemam ani ziadne krce, ani brucho naliate, tak hadam to takto aj ostane... 🙂

kuspitka
11. júl 2012

@cora41 gratulujem moja teším sa..zajtra volám aj ja..

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka a kto potom za teba plati odvody do poistovne??? to musi niekto robit predsa...

nelynka
11. júl 2012

@cora41 gratulujem, krasna urodickaa 🙂

kuspitka
11. júl 2012

@nelynka ja som bola aj som stale evidovana na urade prace a robí to zamna asi urad prace.viem to podla toho,lebo som sa bola pýtať na socialku a ani nevedia,že som porodila a mala ma 2roky

makovicka53
11. júl 2012

@kuspitka podla mna najlepsie 😉 ...a kedy mas ET?

kuspitka
11. júl 2012

@makovicka53 v sobotu ak sa zajtra nič nezmení..

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka no tak za teba odvadza urad prace odvody a toto je dolezite, aby si to mala platene..tam nejde o to ci mas alebo nemas dieta ale aby si mala platene odvody do socialky..
s tym ani druhy pilier nema nic aby ti priznali DNP..
ale tie dve veci co som vyssie pisala.. 270dni nemocenskeho poistenia za posledne 2roky tusim ( odvody) a kazdy mesiac pravidelne platit DNP

kuspitka
11. júl 2012

@nelynka to všetko mám

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka tak nie je do dovod aby ti DNP nezacali vyplacat 😉

kuspitka
11. júl 2012

@nelynka vieš ani si stále niečo najdu ,aby ti tie peniaze nemuseli dať..

nelynka
11. júl 2012

@kuspitka nie je pravda...
ked na to mas narok, nemozu ti to zamietnut...a ked ti to zamietnu tak musia uviest padny dovod..

javi37
11. júl 2012

@cora41 Joj napíš hneď, ako budeš môcť...držala som Ti silno palce. Ja sa mám fajn, taaak veľmi sme chceli ísť niekam na dovču, ale nakoniec sme si to rozmysleli, že 1 000 € radšej odložíme na 3. ivf 😒 .

kuspitka
11. júl 2012

@javi37 tak super moja.mozno sa teraz podari..

cora41
11. júl 2012

@nelynka dakujem pekne 🙂

nelynka
11. júl 2012

@cora41 nechavate si aj PK ?

javi37
11. júl 2012

@kuspitka Raz sa musí, no nie 🙂?

kuspitka
11. júl 2012

@javi37 hej musi...dnes som uz unavena,ale este ma caka kopa zehlenia.

cora41
11. júl 2012

@nelynka ahoj, davame si aj PK a aj ISCI a este aj embryoskop - ale uvidime az zajtra, ci sa nam najprv vsetko spoji a ci sa moje vajicka budu dostatocne pacit manzelinovym bojovnikom 😀 😀

nelynka
11. júl 2012

@cora41 PK aj ICSI sme mali aj my, sme mali dost zly spermiogram a bez ICSI by sa nam asi tazko nieco oplodnilo pri tych nasich lenivcoch 😀 😀 😀
a ci je ten embryoskop?

jajka1980
11. júl 2012

@cora41 Krásna úroda...takže teraz šup do boja a posielaj potom len tehu vírusky //... 😉

cora41
11. júl 2012

@nelynka ahoj, pozri tento link, tu je to celkom pekne vysvetlene
http://zdravie.pluska.sk/zdravie/mama-dieta/kon...

😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre