Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

julietka
8. okt 2008

katy, co pozeram statistiky, tak vacsinou je najviac uspesnych kočiek z 2IVFka.
takze urcite tentokrat to bude u teba az na 9 mesiacov 🙂

ja mam zatial prve IVF, jedno neuspesne ET, teraz som mala prvy KET a predtym 3 krat neuspesne IUI

katy2
8. okt 2008

ja som po 1.IVF ET nemala, lebo som mala zrasteny krcok.... takze to su moje prve cerstve babenka....

julietka
8. okt 2008

dicinka moznoze ta uplne obidu tie tehulkovske nevolnosti. Vcera som citala niekde na nete ze 1 z 5 zien ich nema. takze mozes byt akurat ta jedna 😅

dicinka1
8. okt 2008

to by bolo fajn..ale aj by som trosku bluvkat chcela..lebo ako pocitim ze som tehulka?chcem si to uzit..aj zo vsetkym co k tomu patri... 😉

julietka
8. okt 2008

katy ten krcok zrasteny ti lekar nezistil skor, napr. na kontrole ked si chodila na UTZ? to sa neda skor zistit?
vies, ja len ze to nechali zajst az tak daleko do IVF a potom to zistili, takze skoda embrijok. priznam sa ze s tymto som sa este nestretla, tak preto mozno hlupo vyznie moja otazka

julietka
8. okt 2008

ty si zlata dicinka 🙂 je neuveritelne co sme vsetko ochotne pre mimco vydrzat vsak?este aj grckat by sme radi 😀

julietka
8. okt 2008

ale je zasa pravda co citam vsade a pocujem, ze ked tehulka grcka tak to znamena ze je vsetko OK, pretoze to znamena ze babatko sa zbavuje toxickych latok z tela maminky

katy2
8. okt 2008

julietka nezistil 😠 az ked mi chcel babenka vlozit 😔 😔 😔 tak sli do mrazacika a ja dalsim mesiac na dilataciu krcka, kde mi ho prerazili... vraj sa to len tak zistit neda..... neviem a uz to ani neriesim....
a mrazaciky sa nam velmi zle rozmrazovali, preto sme este troch nechali v zalohe a sli sme na dalsie IVF.... a teraz to vyzera nadejne.... 🤐

julietka
8. okt 2008

zda sa mi to od toho lekara nezodpovedne, no ale uz je to tam..
katy neboj budes pozitivna!!uvidis 😅

dicinka1
8. okt 2008

katy,ked ti testiky ukazali // tak sa uz neboj...ja som mala tiez // a uz som len kontrolovala...ale uz som si bola ista ze babo sa uhniezdilo.. 😵 😵 😵

jajulaa
8. okt 2008

Dievčatá, sorry, že sem vpadám, ale idem na 7. IVG, nezvýšil vám niektorej gonal alebo puregon.
Ak áno, ozvite sa mi prosím.
Všetkým prajem //.

drobec.z
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ufko
8. okt 2008

ahojte kocenky zlate..
tak a smutna sprava je....ze mi to v pondelok navecer odislo ☹ ☹ ☹ hrozne krce, kravacanie a pod..v utorok som nevydrazala a isla na ult. uz hned a doki povedal, ze maternica je uplne vycistena a teda si mysli, ze to odkrvacalo :( dnes rano kontrolna krv a vysledok je ze to klesa / este bola mozno je ide o mimomater./ a teda musel ma skontrolovat.. ale uz vcera ma prestali boliet prsia, ani krvicka uz nebola..teraz uz len trocha spinim..to je nie je fer !!:( clovek sa jeden den tesi ako blcha ako to stupa a druhy den si zela aby to klesalo, nech to nie je mimomater... je mi hrozne..asi to niektore z vas poznate co citim a ako mi je..neviem si povedat, ze idem dalej..
nechcem..lebo uz teraz sa bojim, ze to dopadne podobne a neviem mysliet pozoitivne..prepacte, ze som negativna, ale dnes a ani vcera neviem byt ina.....keby niekto vymyslel na takuto bolest liek zjedla by som hned celu skatulku:(

kocky dici a vm drzte sa aspon Vy a vychutnavajte si to..nic nerobte a oddychujte !

katy2
8. okt 2008

ufko 😔 😔 😔 😔
prezivas tazke chvile.... je mi to luto.... prajem ti, aby si nasla dostatok sily vstat a ist dalej za svojim cielom, za babom
drz sa.....

ufko
8. okt 2008

katy dakujem..drzim ti velmo prevelmo palceky nech testik dopadne dobre, neber si zo mna priklad 🙂 tes sa nato a necitaj taketo zle a smutne spravy..babenky piste si iba to pekne 🙂 aby ste s azbytocne nedepkovali..

katy2
8. okt 2008

ufko, ale ja to patri k zivotu 😔
verim, ze raz sa dozvies tu najkrajsiu spravicku 😵

ufko
8. okt 2008

ja viem, mam si povedat, ze su na svete aj horsie veci..ze mozem byt rada,ze som uplne zdrava..lebo zdravie je to nejdolezitejsie..ale... ved vies co citim..slova teraz nepomozu..len cas..ten najucinnejsi liek..

dicinka1
8. okt 2008

ufko moja..zlata..drzkaj s.a...je mi to luto co sa ti stalo... ☹ fakt...snad ak mas mrazaciky tak to vyjde teraz..

ufko
8. okt 2008

dici dakujem.. nemam.. musim ist na 2IVF.. teraz zevraj jeden krat odmenstruujem, potom ziadost a potom cakanie co a ako schvali poistovna a kedy a teda termin na dalsiu neviem..

som uplne mimo..
Ty sa nam hlavne drzkaj !!! nic nerob..

misik1
autor
8. okt 2008

ahojte dievcata, tak som spat po 3 dnoch vyletu za hranicami nasho statu, co mi pomohlo v mojom neuspesnom 1.IVFku. Boze, zulka a ufko, tak pozitivne sme si este pred par dnami tuto pisali a tesili sa, ze mame rovnake terminy a priznaky atd.....a tearz sme na tom opat rovnako...............zase to chce len cas...je mi to velmi luto, ze tolko super bab sa tu takto utesuje, povzbudzuje, motivuje, lebo musia, lebo to jednoducho nejde lavou zadnou....
v piatok idem konzultovat, ale bez dalsich vysetreni do nicoho nejdem......
vela siiiiiiiiiiiil vsetkym

ufko
8. okt 2008

ahojki misik🙂

dakujem.. vcera som na Teba myslela, ze ako si dobre urobila, ze si odisla na par dni prec a "vycisila" si hlavu a hlavne dusicku..no vidis, akosi nam to nechce byt dopriane..ale preco ??? urcite sa pyta kazda z nas :(
ja som dnes natom tak,asi ako ty v piatok a neviem normalne mysliet..chce to fakt cas, viem..len dnes si ani predstavit neviem, ze sa mi to niekedy podari...viem, ze by som mala verit..ale neverim..aspon dnes nie ☹ ☹ ☹

aku mas diagnozu, ze sa nedarilo normalne ? ake vysetrenia mas za sebou a co Ta este caka ??
mne moj gyndos povedal, ze az po druhom neuspesnom IVF mi budu robit dalsie vysetrenia, ze to v nasom state chodi takto.. ja mam za sebou laparku vsetko OK, vajcovody priechodne, nvsetko tak ako ma byt..genetika oboch uplne OK..spermiogram tiez uplne OK.. proste vsetko OK, len moje telo nechce prijat spermie..
v krcku som ich vzdy zabila.. fuj, hnusne telo mam!!! 😒
a Ty ?

misik1
autor
8. okt 2008

ufko, aj ja mam kadejake myslienky, raz ze to urcite vyjde a raz, ze si davam zbytocne nadeje, ved to potom horsie boli....
my spermiogram o.k., horm. profil o.k, chlamydie a mykoplazmy o.k, chcela ma usetrit laparky, ale teraz pojdem, pei et zistila uzavrety krcek meternice a teda tazko sa tam dostavala a vtedy sa pytala ci mi robila hysteroskopiu a nie...aj to pojdem, no a hoci bol spermiogram super, tak predsa sa oplodnili len ICSI, tak chcem aj imunologicke testy.....kedye to bolo ako idiopaticka neplodnost, tak sme ako samoplatci......ja neviem co robit skor?
no a ty vies pricinu, tak tebe uz nic zistovat netreba,ze?
myslim na teba a nerozumiem tomu, ja, ty, zulka ?????

ufko
8. okt 2008

nechapem, ja podla vsetkeho mam idiopaticku neplodnost, ale nie som samoplatca, tri IVF mi hradi VZP a potom az si to platim sama..
Gyndos mi povedal, ze mam akoby silnu imunitu a moje telo nechce prijat "cudzie" veci 😉 v mojom tele a teda preto neviem normalne tehulkovat..lebo ked sme prisli na IUI tak vzdy zistil, ze v krcku su spermie zabite ☹ aj mi to ukazal pod mikroskopom-chudatka lezali tam uplne nehybne:(..a teda muselo prist IVF..lenze babo sa nevyvyjalo a tak v 8tt zamlknuty potrat..pri kyrete mi dvaja lekari povedali, ze ked som bola prechladnuta / co som aj bola tych 14 dni cakania/ tak kludne ten virus nadchy nedovolil vyvyjat sa babatku..a ja koza!!!!, som si vtedy este dala aj tamtum verde na hrdlo co bola uplna blbost, lebo to sa nesmie uzivat v tehu..ale to som nevedela..
je to velmi ktute, ze fakt kocky ktore nechcu-maju, a my co po babatku tuzime najviac na svete - sa nedari a nejde to..preco je ta priroda taka nespravodliva ??? ☹

inspirovala si ma.. zltym zavesom 🙂 ja si nejdem kupit zaves, ale pojdem si dat ostrihat vlasy 🙂 aspon s niecim si urobim radost.. my dokoncujeme dom a stahovat sa chceme koncom novembra a tak na zariadovanie este bude cas🙂

janula13
8. okt 2008

Ufko, mrzi ma to, velmi, citala som si ta a tesila sa s tebou, daj tomu cas a pridu aj veselsie myslienky...drim palceky 😉

ufko
8. okt 2008

Janulka dakujem..viem, cas to musi vyliecit a ja viem, ze tomu musim pomoct...len dnes som schopna tak akurat cumakovat na tv a na Vas a este aj pozeram fitka, lebo hormony robia divy a jedina pozitivne co z toho, ze to nevyslo je, ze zajtra mozem ist na svoj oblubeny aerobitk, na ktorom som nebola asi tam 4 mesiace :(

misik1
autor
8. okt 2008

ufko aj ja sa idem ostrihat a hodit nejaku farbu, to zas ideme v niecom rovnako a ty aerobik a ja plavanie...hm...
a nechces ist na ine imunologicke testy...ja hej, proti spermiam, zone pelucida, trofoblastu...a co ja viem co este je, ked my tym embrujkam nedovolime rast...ja si to o sebe myslim kedze bool problem prejst inak zdravej sprmii do vajicka, a kto vie ako bojovali dalej, aj ked ich dali pomocou ISCI...nieco na tom bude a ja musim prist na to, co to je, iank nebudem spokojna................jaj ufko, musime sa drzat a toto mi pomaha...zajtra idem po 3 tyzdnoch do roboty, ani neviem ci tesit, ci netesit, strasna som, mozno este z hormonov...a este jedna spolocna vec, aj ja som v pondelok a utorok vsetku krv vypustila, no dost silne to bolo......

dicinka1
8. okt 2008

misik..musi to byt nieco po imunologickej stranke...nie som doktorka..ale ked vravis,ze sa oplodnili iba tie po icsi..tak cosi na to musi byt..ked spermiogram pises ze bol ok...aj morfologia?vsetko?

moje zlate...tak rada,by som sa s vami podelila..ale nejde to...keby mi nevyslo teraz ivf..asi by som sa zblaznila,lebo som tomu prilis verila,ze sa to podari....nakoniec je vsetko v poriadku,ale aj tak sa budem cely cas bat,ci bude zdrave,ci porodim vtedy kedy budem mat termin..a nie skor....a teraz sa bojim,co som tyzden nebola u dokyho ci som este tehulka..stale sa bojim..ci tam to male je....

misik1
autor
8. okt 2008

neboj dici, je tam, drzi sa, vela oddychuj....
urcite to bude imunologicke, mam taku intuiciu.....uy prin opu som ju maka, ked sa pytali ako oplodnit, tak sme vobec neuvazovali o ICSI, kedze spermie ok aj mnozstvo, aj morfologia, vsetko, ale spontanne ti mi vyslo, ze dajte aj ICSI a taka som bola rada, lebo len tie sa oplodnili, inak by som si nadavala....takze to bude v tom....

dicinka1
8. okt 2008

misik..ke dobre mat taku predtuchu vsak?aspon vies co sa stane dopredu..snad sa to teraz podari..ides na druhe ivf?ci na 3?

dicinka1
8. okt 2008

teda pojdes teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre