Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
19. jún 2012

@cora41 testovala som aj skor ,ale nebolo nic
testovala som na 10den..

javi37
20. jún 2012

@cora41 Ja tiež do Gyncare KE 🙂, takže určite to vyjde, neboj. Dala si si aj "lepidlo"?

cora41
20. jún 2012

@javi37 nie, aspon mi o tom Herman nic nepovedal..mala som PK a ISCI pri ET, no a teraz snehuliacikov...
a ty ako sa mas? Testovala si este? 🙂

javi37
20. jún 2012

@cora41 O tom lepidle som sa dočítala na ich stránke, tak sme si to dali, aj keď v Heliose MT sa im nepotvrdila úspešnosť, tak to ani neponúkajú. Ja viem, že to je čistý biznis, ale topiaci sa aj slamky chytá. My tiež PK a ICSI. Platili sme si aj zmrazenie a dodnes neviem, koľko sa nám podarilo zmraziť. Už som mu volala trikrát, stále mi povie, aby som zavolala pozdejšie. Inak dosť divný prístup, najprv si zaplatíš a možno nemrazili nič, lebo ani neviem, koľko a ako kvalitných embryjok prežilo PK. Budem volať dnes poobede. Už som bola ráno na krv, idem o polhodinku pre výsledky 😒 . Ale ráno som si robila test a // boli silnejšie.

cora41
20. jún 2012

@javi37 no s nim je to tak...Ja som vedela, kolko sme zrazili, no pri rozmrazovani mi hovoril o gragmentacii a ze mozno nebude ani jedno, nakoniec dal dva s tym, ze jedno bolo dobrej kvality a jedno horsej a ked som sa ho opytala, ci nieco ostalo, tak len volaco splietal a vyrozumela som z toho, ze ten zbytok, co ostal, uz nie je dobrej kvality a lepsie by bolo ist do noveho IVF...No kedze si sama platim, nemam teraz nazvys 3000 EUR a tak budeme musiet trochu pockat...Snazim sa na to mysliet pozitivne, ze si aspon uzijem leto, no treba mi este niekolko dni, pokial sa z toho dostanem...
Ked si si rano robila test a ciarky su silnejsie, tak to vyjde na 100% a veelmi sa tesim...Kolky to mas pokus?

cora41
20. jún 2012

@javi37 - prepac, az teraz pozeram preklep, o FRAGMENTACII..🙂

cora41
20. jún 2012

javi37 - a si s nim spokojna? Lebo ja uvazujem, ze tam pojdem este na jedno IVF a ked to nevyjde, tak skusim SPLN.. A ked nevyjde ani tam, tak mozno Brno a potom uvidime...ci budeme mat sil bojovat alebo to vzdame..

leontinka27
20. jún 2012

@boska74 uz mi aj vyfučali a uz mam aj hnedy vytok..citim sa presne ako ked mam dostat. aj vtedy mi povolia prsia a boli ba brucho.je mi luto ze ti to vtedy nevyslo ale snad teraz ano.ja uz sa nebudem tiez testovat uz to nema vyznam. vyhodene peniaze.a presne aj ja sa sledujem co ma boli co ma neboli co prsia co brucho ale vcera ten hnedy vytok tak to je uz definitivne. drzim palce aby sa ti to podarilo.....nech mame nadej aj my.

leontinka27
20. jún 2012

@ria191 tak ja dufam ze sa ti to tam podari. maju tam fakt super vybavenie.a konecne sa to podari. ja mam tiez problem v tom ze by som nato nemala.alebo mala ale musela by som dlho setrit a este aj od oktobra budem bez prace..potesi🙂

leontinka27
20. jún 2012

@ivka3901 no super dufam ze to vyslo teda.urcite to nebude biochmicke. ja uz som v depke lebo prsia vyfucali ani nebolia a brucho uplne ako na kramy a este aj hnedy vytok......a aj my uz je tak blbo ako pred kramamy.keby prsia ostali este dufam.testovat uz nebudem pockam do pondelka. aj tak uz vysledok viem. ☹

leontinka27
20. jún 2012

@cora41 uz sa neteskam......ide na mna menzes citim to...fnuk drze sa vsetky...... ☹

boska74
20. jún 2012

@leontinka27

A mas este neakych mraziacikov? To je smutneeee. Ja mam tiez taky vnutorny blby pocit, vlastne od ket ma pobolieva brucho ako na menzes, no nic. A kedy ides na krv? Inac to moze byt klamlive, viem ze asi sa tak citis, ale co ak?

cora41
20. jún 2012

@leontinka27 to ma mrzi, tazko hladat slova, skus si najst nejaky novy ciel, nejake plany, co budes robit, nech ti toto obdobie par dni rychlo prejde a mozes sa sustredit na nieco ine...Ty si platis sama? kedy pojdes na novy pokus? Nevzdavaj to, raz to URCITE VYJDE 🙂

javi37
20. jún 2012

@cora41 3. pokus po ET...tak HCG mám dvojnásobné, už mi to potvrdil aj obvodný gynekológ 😅. Chcem vám baby všetkým čakateľkám po ET povedať, že nevešajte hlavu, tiež nemám žiadne príznaky dodnes a HCG mi stúpa. Ešte aj dnes ma bolí brucho presne ako na menzes. Cez víkend ma bolelo tak, že som myslela, že ho dostanem každú chvíľu. Takže hlavu hore.

cuculik1
20. jún 2012

tak aj ja som "cakatelka" ET bol v pondelok, ale co citam pri pozitivnom vysledku vacsinou baby citia nejake mierne bolesti, ja vobec nic..... a k tomu minule tehu som mala aj implantacne krvacanie a teraz nic.... prve tehu som ho sice nemala, ale vtedy som si ani nepichala fraxik a minule ked som si pichala tak som mala to spinenie, pytala som sa doktora a povedal ze to mohol byt aj ten fraxik, ze sliznica bola viac prekrvena.....obe prve tehu boli prirodzene ale vzdy som potratila tak uvidime co teraz, problem ma u nas manzel vysoka fragm. dna spermii a to odhaduju aj na pricinu potratov tak uvidime..... takze je normalne nemat vobec ziadne priznaky takto dva dni po ET?

ria191
20. jún 2012

@leontinka27 ja na tvojom mieste by som si aj dnes spravila test nech mám väčšiu istotu. Človek nikdy nevie aj keď sa ti zdá, že príznaky sú už isté. Viem, že planá nádej nie je bohviečo ale ešte to nevzdávaj. V Heliose pri každom krvácaní nasadia aj duphaston až do krvičky

ria191
20. jún 2012

@javi37 super gratulujeeeem veľmi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cora41
20. jún 2012

@javi37 super sprava!!! velmi sa tesim a uzi si to ako len mozes 🙂

cora41
20. jún 2012

@cuculik1 2 dni po ET nemat ziadne priznaky je uplne normalne, ani nemaju byt z coho...este si pockaj urcite 5 dni minimalne. ak budes mat priznaky, tak len z liekov..Vsetko dobre

jajus18
20. jún 2012

@javi37 super spravička,gratulujem 🙂 🙂 🙂

boska74
20. jún 2012

@javi37

Super! Uzi si tu krasnu spravu a kkrasny slnecny den prajem🙂

javi37
20. jún 2012

@cuculik1 Úplne normálne.

javi37
20. jún 2012

@cora41 My sme boli dvakrát MT a s KE sa to nedá ani porovnať. Hlavne to, že v MT nepotrebovali žiadne vyšetrenia, jednoducho si to tam zaplatíš a ideš. V KE nás poposielal najprv na vyšetrenia. Aj príprava v MT trvala skoro dva mesiace, jeden mesiac tabletky, druhý mesiac injekcie a dvakrát do týždňa cesta do MT...v KE dve injekcie + pregnyl a išla som na odber vajíčok, som si skoro nestihla urobiť ani predoperačné 🙂 . No a hlavne mi v KE zistili trombofíliu, tak si ešte stále aj teraz pichám fraxiparín a myslím si, že možno aj to trochu pomohlo uhniezdenu vajíčka, lepšie prekrvená maternica. A najdôležitejšie, že nám na genetických zistili, že spolu môžeme mať deti, tak nás to výrazne psychicky povzbudilo.

javi37
20. jún 2012

Dík baby, ste všetky veľmi zlaté. Táto diskusia je veľmi fajn, chvalabohu niečo také existuje.

boska74
20. jún 2012

@javi37
Chcela by som sa ta spytat, ten fraxirin, ti pichali pred transferom? Pretoze ja mam tiez ist zrejme na hematologicke vysetrenie a v centre mi povedali, ze ak nahodou mi vyjde pozitivny test tak mi od neho budu pichat fraxiparin. Len to vysetrenie mi nestihli urobit ptrd transferom☹. Mam za sebou niekolko potratov, tak neviem.dakujem

ivka3901
20. jún 2012

@javi37 ahoj a už si bola na testíku z krvičky?robila si si aj doma testíky ja áno a včera mi vyšli veľmi veľmi veľmi slabo pozitívne a dneska tiež veľmi slabá čiarka,ale zajtra je deň D 😀

javi37
20. jún 2012

@ivka3901 Bola Ivka, dnes som bola na krvičke druhýkrát a HCG stúpa 😉 , aj // silnejú 🙂 . Držím zajtra palec, vydrž do výsledkov.

cuculik1
20. jún 2012

@cora41 @javi37,mvsade mozne citam ze bolesti podbruska bz uz mohli byt ako dobry znak, inac som po PK

ivka3901
20. jún 2012

@leontinka27 no hádam,ale som na vážkách,lebo dneska som si robila s citlivosťou 10 a tiež veľmi veľmi slabo viditeľná druhá čiarka inak prsia ma ešte bolia,ale to od toho utrogestanu aj brucho mám také boľavé jak pre krámami,ale špiniť ani krvácať som ešte nezačala tak možno ........mi zajtra potvrdia z krvičky

boska74
20. jún 2012

@ivka3901

Joj, to by bolo fajn, keby si aj ty tu niecim pozitivnym prispela🙂)) drzim ti palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre