Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janames
11. apr 2009

Ahojte.........Tina ja som sa este netestovala chistam sa v utorok inak sa mam dobre mozno az prilis dobre bolia ma len prsia inak nic ma neboly uz ani podbrusko asi 2dny.Aky test je lepsi a aky je rozdiel medzi cou citlyvostoou 10 a 20 pri tich testoch ? ja som si kupila s citlivostou 10.Inak vi sa ako mate baby?

janames
11. apr 2009

....ako vidim na niektorich miestach som preklepla pismenka prepacte 😉

janames
11. apr 2009

halooo 😲 vsetky ste vonku? ked nieste tu?

dicinka1
11. apr 2009

janames..je tam taky rozdiel,ze ide o citlivost testu..10 citlivost je lepsi-....skor zachyti hcg v moci ako ten s citlivostou 20 ci 50 😉

janames
12. apr 2009

dicinka dakujem za info....saxana a tina ako sa mate?je vsetko ok? U mna dufam ze bude vsetko ok lebo rano po vlozeni utrogestanu neskor trocha tabletky vitiekla a nebolo to biele ako inokedy ale trocha dohneda.Ale predtim som trocha citila na pravej strane dole take pichanie alebo stipkanie ani neviem to opisat a potom sa to stalo tak sa teraz znervoznujem ci bude vsetko ok alebo je vsetkemu koniec ked sa to stalo v 10 den.Drzte prosim vas mi palce nech je vsetko ok ja a test som este nerobila ale asi ho zajtra rano spravim.A aj teraz citim este trocha krize a spodok brucha sem tam.

janames
12. apr 2009

mozno ked viete o tom nieco napiste 🙂 co to moze byt ci ten koniec alebo to je normalne 😖

tina1
12. apr 2009

ahoj, od včera som nebola doma, boli sme u svokry. Ja mám od včera pocity ako pri MS, aj keď moja MS mala normálne prísť už 2.4.2009. Takže som 10 dní po limite a dúfam, že už ani nepríde. Ja nešpiním zatiaľ. Cítim prsia ešte stále a to je tak všetko. Neviem, čo to všetko znamená, môže to byť tehu, ale aj nemusí. My sme všetky pod liekmi, pod hnusnými liekmi.

tina1
12. apr 2009

A testovať budem zajtra ráno 🙂

janames
12. apr 2009

aj ja teraz sa uz odhodlam lebo po tomto som zvedava.Ja mam dnes den ciklu 24 mislim takze den MS som este nepresla ale dufam ze to neznamena este koniec vsetkeho a v klude prejde a nedostanem MS ze budem v tehu

saxana
12. apr 2009

Ahojte, tak ja uz mam testy zakazane, po dnesnom testovani. "Rano" som vstala a rovno si sla urobit test, samozrejme bol negativny a potom som mrkla na hodinky a bolo 3:00 😲
No napriek tomu ma to dost zobralo a potom sme nespali skoro celu noc. Takze radsej nerobte testy ak to este dokazete vydrzat 😉
Ja uz asi budem poslusne cakat na stvrtkovy vysledok z krvi. No a tiez som sa docitala ze IVF tehotenstva maju zvycajne mensi HCG level nez prirodzene, tak dufam ze to je len skoro.
Janames -mohlo to byt aj uhniezdovanie , ja som to mala tak 4 den po ET, take slabulilinko do ruzova. 😉
A take pichanie vo vajecnikoch na 6 den od ET, vtedy ma aj najviac boleli.
No a dnes sa citim ako po flame ☹

tina1
12. apr 2009

ja sa dnes cítim celkom v pohode. Keď nevyjde test zajtra, skúsim v utorok a takto každý deň. Aspoň budem vedieť, na čom som. 🙂

luly3
13. apr 2009

ahojte 😉 tinuš ako dnešny test????

tina1
13. apr 2009

ahoj luly, netestovala som, celkom som zabudla a nestihla som ranný moč. Tak zajtra určite. A ty ako, ako sa cítiš?

mayka
13. apr 2009

ahoj luly, no co pepka ta este neklepla? Mna asi za chvilu. Zacinam byt nervozna na zajtra. 😀

tina1
13. apr 2009

mayka, ty ideš na utz? Ako sa cítiš? Čo pociťuješ?

luly3
13. apr 2009

mayka ešte nie 😉 neboj nemusíš byt nervóza pekne len čakaj kolko srdiečok bude 😀 😀

tina jooooooj nemusíš testovat sranneho moča 😕 ja som nikdy netestila s ranného,
budem držat palečky 😉

janula13
13. apr 2009

😉 mayka drzim palceky na srdiecka,jedno kolko hlavne nech biju, som zvedava aj tak kolko ich bude,uzi si ten pocit, je to krasne 😀 som zvedava co napises 🙂

a ostatnym cakatelkam drzim palceky, vidim ze sa chystate testovat, tak dufam ze budu // 🙂

janames
13. apr 2009

ahojte....no ten ruzovi vitok som mala vcera vtedy raz a cez den uz nie tak dufam ze bude vsetko ok. ... saxana mislys ze to by bolo z toho zahniezdenia ved vcera som mala10 den po KETe to by uz malo byt davno zahniezdene nie? alebo si len mislym.

luly3
13. apr 2009

janames myslím nie mislym 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
po kete sa zahniezduje neskor 😉 😉 ružovy vytok je super znamenie
držím palečky

janames
13. apr 2009

baby ked testujete sa tak test vam ukaal ako ...ked len 1ciarku tak druha tam nebola vobec a ked 2ciarky tak sillno ich bolo vidiet? Moze ta druha ciarka slabo presvitat ked je mokri test aj ked niesi tehotna?Ja som rano robila test dnes je 11den a jedna ta kontrolna ciara bola silna a ta druha taka slabunko ruzova len neviem ci moze presvitat cez ten test aj ked niesom teho. z toho lebo bol len mokri test alebo tam mam nieco len mam malo hormonu ?lebo ju bolo slabunko vidiet ako by len presvitala ale sa dala normalne vidiet ze tam je len slabo a po 10min ked uschol test bola silnejsia len na teste bolo pisane ze po 5 min sa uz nemoze odcitavat ale ked bola slabsia tak to bolo este vtermine po 3 min a videl to aj manzel takze nielen ja zeby preto ze to chcem vidiet.Test bol citlivosti 10.

luly3
13. apr 2009

james ak tam je aj ked slabulinka tak si tehulka 😉 😉
neboj že je slaba čiarka to preto lebo maš ešte nizučke hcg
sprav zajtra a bude silnejšia

endzi30
13. apr 2009

janames 😉 😉 😉 sak ty si tehu...hej staci len slabulinky naznak tej druhej ciarky a ono to kazdym dnom bude silniet, az bude taka silna ako ta kontrolna 😀 😀

drzim palceky 😉

janula13
13. apr 2009

janames, ja som mala tiz taky pocit ze ciarka len presvita lebo je mokry a ked uschol uplne aj zmizla, ale na druhy den tam uz ostala, takze verim ze dopadnes ako ja, mas este slabe hcg ale ked stupne ciarka ostane, drzim palce..

janames
13. apr 2009

no to sa chistam spravit zajtra rano druhy test co ten ukaze dufam ze mas pravdu a aj test 😀 ze si ten test neroby len srandu zo mna 😠 inak nemoze to byt z estrofemu a utrogestanu ze? zo stimulky to ja nemam iste ja som ju mala ved v novembry a teraz berem tie dva lieky. preto sa tolko vipitujem zo zvedavosti lebo po tolkych rokoch este racej tomu nechcem predcastne verit aj ked viem ze by som bola aj tak velmi sklamana lebo uz vcera po tom vitoku som sa zlakla ze mieze mi pride mrcha a mi uz aj bolo trocha do placu

jaja1118
13. apr 2009

Ahojte kocky.
vsetkym drzim palce pri testovani------luly nech ti to zajtra dopadne pozitiiiiiivne 🙂

endzi30
13. apr 2009

janames...nebojaj...ten vytok, dokonca aj slabe krvacanie je u tehotnych co v poslednej dobe ciitam a pocuvam castejsie a castejsie...takze kvoli tomu sa netrap...pokial to nie je jasne cervena a veeela krvicky, oki?

co sa tyka toho estrofemu a utrogestanu, tak mas pravdu, z tychto liekov by ti ta druha ciarka nevysla... 😉 ja som mala tiez tieto druhy liekov...vlastne skoro vacsina bab ich tu berie 😉 po KETe

ja som sa tiez baala tesit a vlastne sa bojim tesit este teraz, lebo tie prve tri mesiace su najkritickejsie 😕

ale trooosinku sa teskat moooozes...ved // nemas kazdy rok, no nie? 😵 😵

janames
14. apr 2009

Ahojte baby.....dakujem za drzanie palcou dufam ze to vsetko bude tak ako vizera ved uvidim vo stvrtok a budem pocut len dobre spravi aj ja vam pravdaze drzim palce uvidite vsetko dobre dopadne a uz aj ten dlho ocakavany stvrtok sa nam blizi. 😉 😉 Endzi .....vidim ze aj ty si sa dost testovala 🙂 na tom mojom testiku bola slabsia ciara ale dala sa pekna vidiet a po uschnuti nezmizla ale bola o nieco silnejsia a dnes rano som robila druhi test na tom je tiez vidno druhu ciarku len slabsie ale mozno preto ze to bol iny test ako vcera je pravda ze virobca ten isty ale bol o polovicu aj lacnejsi ako ten prvi a uplne iny tento je taky obicajny ale nastastie aj na tomto sa ukazala ciarka slabsie ale aj ta zostala.

janames
14. apr 2009

..ako vidim tak Dicinka nas tu dost zanedbava 🙂 dufam ze je vsetko s tebou ok

dicinka1
14. apr 2009

janames..ano ja som tu..vsetko je ok..nic sa neboj...len mam malo cau na kona..manzel siel dnes prec ☹ tak sme zase ostali same ☹ taky bordel nam tu ostal po sviatkoch..ale este nepratam 😠

zuzka100
14. apr 2009

Ahojte ste tu niekto? Koncom aprila idem na krvny test, dufam, ze bude pozitivny!!! Drzim sebe a vsetkym ostatnym co su v ocakavani len a len to najlepsie!!! // Rada by som pokecala s niekym, kto je tiez v ocakavani. Ako prezivate tieto dni? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre