Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sysula11
12. júl 2011

@ivanka7799 aj ja som 8 den po ET a dostala som slabe spinenie a tebe dosla normalna men... a bolievalo ta v podbrusku a ako sa to javi dnes?

sysula11
12. júl 2011

poradte mi babenky mam si spravit tehutest lebo to napatie uz nevidrzim al. mam pockat az do stvrtka na hcg z krvi diky moc ahojte.....

lululka555
12. júl 2011

@sysula11 neboj,je to v poriadku,ja som tiež mala hnede špinenie na 7 den od KET a aj potom o týžden...to sa maternica roztahuje a prekrvuje...pokial to nieje krv je to ok 🙂

lululka555
12. júl 2011

@sysula11 neboj,je to v poriadku,ja som tiež mala hnede špinenie na 7 den od KET a aj potom o týžden...to sa maternica roztahuje a prekrvuje...pokial to nieje krv je to ok 🙂

sysula11
12. júl 2011

@lululka555dik za upokojenie ....

milejra
12. júl 2011

@gabi.k dakujem za podporu, drzim ti palce na piatok! vo mne sa strieda strach a zvedavost, a dnes rano som nevydrzala, a mala som doma ten digitalny test a neukazalo sa mi nic, ani plus, ani minus, cisty displej, tak uz to do zajtra vydrzim 😒
@jane1 dufam, ze to bude dobra sprava, prosiiiim si ju!!!!!! 🙂

miskab
12. júl 2011

@pufa jeeeeeej to je supeeer moja drz sa neboj vsetko bude o.k 🙂

ivanka7799
12. júl 2011

@jane1 Ahoj, ja sa snažím veriť....a oni mali normálne krv či ako?

ivanka7799
12. júl 2011

@sysula11 No prvý deň to bolo len také hnedé, druhý deň tam bola už aj krv a dnes je tretí deň a je to také zmiešané..... tak neviem a cítila som vaječníky trošku pobolievať a mala som nafučané brucho ako v 4.mesiaci a teraz nič necítim ešte mám také väčšie brucho 😠

susi0303
13. júl 2011

@lululka555 ja verim ze sa ti tvoj maly bojovnicek ukaze v plnej krase a budes pocut to nadherne srdiecko

susi0303
13. júl 2011

@jane1 ajojik....hej sme velmi stastny....to sa neda ani popisat....aky mam dalsi postup?....papat nadalej utorgestan a duphaston tak ako som brala a v 10tt mam uz ist ku svojej lekarke na gyndu....cili o 2tyzdne....a ze v prvom trimestri sa mame zdrziavat pohlavneho styku...a ty aky mas postup?

susi0303
13. júl 2011

@sysula11 ahoj....ja som tiez mala na 8den spinenie a bolo to uniezdovanie....drzim palceky

mirka7582
13. júl 2011

aj ja som mala spinenie je to normalne ak to nieje cerstva krv tak je to ok.ja som si tehu test robila uz na 7den po

deinad
13. júl 2011

Ahojte kočky, pridám sa do témy, aj keď ja som po KET, ale transfer ako transfer 🙂..ja idem na krv 25.7 a už sa neviem dočkať. Držím ostatným čakateľkám päste 🙂.

jane1
13. júl 2011

@milejra tak ako ? je všetko ok? 😕

jane1
13. júl 2011

@susi0303 no ja idem 19teho, lebo moj doky ma dovcu, som zvedava ci mi uz da aj knizku, hlavne ale nej je mimco v poriadku. ja tiez beriem utroš aj dufik, napisal mi spravu ze az do 12 tyzdna, potom do 13 po jednu tabletu.
o stykoch nevravel nic, ale my sami nejako sa do toho nehrnieme, mame obavy. hoci par krat sme už mali na mále 😀 😀
@deinad ani ja som nebola po ket 🙂 VITAJ tak nech ti to rýchlo zbehne. a ako sa cítiš? si doma alebo chodíš do práce? napíš viac o sebe, potešíme sa.

milejra
13. júl 2011

@jane1 vsetkym vam drzim palce, ale mne to opat nevyslo, precooo??? ☹

lea101
14. júl 2011

Ahoj tehulky a snazilky, dnes mám transfer a rada by som vedela či môžem pokračovať v piti alchemiilky. Resp, čo je najlepšie, aká zivotosprava. Niekde som čítala že cili paprika a veľa bielkovin je vhodne ale nič nemám potvrdené. Ja som mala veľmi prekysleny organizmus tak som robila vsetko preto aby som jedla len zasadite veci,a este k tomu som krvna skupina b mínus , tak či náhodou niektorá z vás nema podobne skúsenosti alebo tak. Za každú radu dakujeeeem. 🙂 🙂

zuzu100
14. júl 2011

Ahojte, som tu prvy krát - vcera som mala ET...co mozem a co nemozem robit dnes?

lululka555
14. júl 2011

@susi0303 ahoj tak vačok narastol,už bol naznak emryo.polu ale zatial bez akcie.... ☹ ešte čakame do buduceho týždna,ale nevidím to ružovo 😒 na nič ine nemyslim

lea101
14. júl 2011

@zuzu100 ahoj ja som mala ET dnes a dr povedala že nekupat sa , nebicyklovat , len stacionar, nenamahat sa celkovo 14 dni min. Pre mna to bolo hlavne opýtať sa na ten bicykel a bazén kedže normálne chodím každý dnik 🙂 dnes este odpocivaj ,od zajtra normálny život ale bez stresu a námahy 😀 veľa šťastia

ivanka7799
14. júl 2011

@milejra Tak to mi je ľúto, hlavu hore a pozitívne myslieť...i keď to asi nepôjde tak ľahko...Ja idem na kontrolu už zajtra, volala som doktorke že či môžem prísť skôr lebo aj tak to bude všetko negatívne....

susi0303
14. júl 2011

@jane1 ani my sa radsej do nicoho nehrnieme aby sa daco nestalo.....aj ked manzel uz by aj rad ale teraz je dolezite aby sa malinkemu nic nestalo..........tak to chape....ja sa k mojej lekarke musim objednat az na buduci tyzden nech mi da daky termin...teraz ma dovcu....a ako sa citis moja?...ozaj papas mliecne vyrobky alebo mliecko?

ivanka7799
14. júl 2011

@zuzu100 Ahoj a vitaj, v podstate nerobiť nič namáhavé a oddychovať...ja by som nešla ani na ten stacionar....keď som čakala ja po ET (druhom) tak som skoro stále ležala a všetko za mňa robiť priateľ.....a bola som doma.....no pri prvom IVF som chodila do roboty a robila som také normálne veci....a teraz pri druhom IVF som nerobila skoro nič a i tak nevyšlo tak neviem....

susi0303
14. júl 2011

@lululka555 moja to mi je luto ale nevzdavaj sa.......drzim ti velmi palceky....a co ti povedal lekar?..

lululka555
14. júl 2011

@susi0303 že uvidíme na buduci týžden,ja len čakam ,už som unavena z toho...ty a opatruj 🙂

zuzu100
14. júl 2011

Podľa Vás bolest v podbrusku prvy deň po ET je v norme...aké máte skúsenosti?

jane1
14. júl 2011

@lululka555 Lul v ktorom si teraz tyzdni? ja som bola na utz az v 8 +3 a mali sme srdiecko. drzim prstiky aby to bolo oki, nestracaj este nadej, dufajme ze to bude dobre. hlavu hore a pozitivne mysliet, oki? myslim na teba
@lea101 no ja neviem, alchemilku by som asi nepila, to sa pije v prvej polovici cyklu, pokial viem. neodporuc sa telesna namaha, nemala by si čupieť, naťahovať sa, dvihat veci, nosit tazke... drzkam palceky
@milejra ach boze, je mi to velmi luto Mili, viem ze teraz nic nepomoze, ziadne slova utechy... budu robit nejake geneticke testy? Vela sily, nevzdaj to! 😢

jane1
14. júl 2011

@susi0303 citim sa fajn, akurat ma trosku zacal zlostit asi zlcnik predpokladam. taky tlak, neprijemny pocit. teraz idem skusat, ze co mi robi zle. zatial to vyzera na kavu / hoci pijem bezjkofeinovu / aelbo uhorky, alebo marhule.
ani jedno som dnes nejedla a nic mi nebolo. hmm
mlieko ja nemusim, ale papam jogurty, tuniaka, lososa, marhule, broskyne, nektarinky, slivky a banany. mnaaam 😀
pravidelne v noci wc a sem tam ranajkujem jogurt okolo pol 5 rano v posteli 😀 rz aj o 3:30
a ty?

lululka555
15. júl 2011

@jane1 dakujem si zlata,podla posl.menstruacie by to už malo byt dnes už 9+0tt ,ale doktor mi povedal, že 8+0dnes,viem,že by to tam už malo byť...ale so hotova z toho ,kedže aj moje prve tehotenstvo nedopadlo dobre,mala som MA v 10tt.... ☹

sysula11
15. júl 2011

@susi0303 bola som vcera na HCG a potvrdili mi ze som tehotna ...a v po. mam ist zase na HCG a potom mi mozes povedat co dalej asi ultraz.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre