Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marcela1992
20. júl 2011

alebo je mozne ze by som bola znovu tehotna a bol to ten vytok ktory je pri usidlovani plodu v maternici?

jane1
20. júl 2011

@anjelicek26 mozno ano, ale zas o jeden krat navyse... neviem, nechce sa mi verit, ze keby napriklad tam bol miom, alebo ja neviem, ve dto b trebalo aj nejako riesit nie? a ked nic ine, ak by bola srdecna akcia, tak sa ukludnim. neviem no, mne sa ten postup nevidi, normalne ma odpalkovat.
nastastie som nepanikarila, co sa sama sebe cudujem dodnes 🙂 asi naozaj dam viac na intuiciu.
@susi0303 ja idem o 2 tyzdne, teraz mi aj brali vela krvi na rozne testy a ze uz budu aj vysledky a aj knizku dostanem. nezakazal mi nic zatial, vobec nespominal take veci ale opytam sa ho na to, lebo sa chystam po 1 trimestri na slic do kaskad.
ale sa mi to zda prehnane, ved som citala ze aj kupat sa mozes, len ze nie v teplejsej ako 37 stupn. vode.
tam kde ja chcem na par dni ist, maju vonkajsi bazen ochladzovanu termalnu. urcite zdravsia voda ako klasicke kupalisko. podla mna

jane1
20. júl 2011

@marcela1992 teoreticky ano. mudrejsia budes ak spravis test

marcela1992
20. júl 2011

@jane1 spravila som test...a su na nom 2 ciarky :D

mirka321
20. júl 2011

@marcela1992 gratulujem
aj ja chcem,prosííím

marcela1992
20. júl 2011

@mirka321 dakujem :D a vy sa ako dlho snazite?

mirka321
20. júl 2011

5 rokov

jane1
20. júl 2011

@marcela1992 co som hovorila 🙂))) uuzasne, prajem vela stastia, tentokrat vam to vyjde! musis verit!

marcela1992
21. júl 2011

@jane1 dakujem 🙂

zuzu100
22. júl 2011

ahojte je tu niekto , kt. urobil test 9.alebo 10. deň po ET a test bol pozitívny? Dve čiarky boli rovnaké, alebo jedna tmavšia?

katy2
23. júl 2011

@zuzu100 ja som mala // uz 6.den po ET.... Ak mas //, vobec nezavisi od toho, ci su rovnake alebo je jedna silnejsia..... Ja som pri 1.tehu nemala rovnake ani na 14.den po ET a to som mala vysoke hcg a cakala som dvojicky.... Takze ak su // mozes sa potichu zacat tesit..... 😉

zuzu100
23. júl 2011

@katy2 este som nerobila test...mám bolesti v podbrušku ako pred ms, aj kríže mi trošku bolia 😒

katy2
23. júl 2011

@zuzu100 tak teda drzim palce 🤐 😵

ambenda
25. júl 2011

Děvčata mám dotaz, v pátek jedu na krev (test mám pozitivní), za jak dlouho je první ultrazvuk, za další týden nebo 14 dní?

ybyta
25. júl 2011

@ambenda sono robia hned bude vidieť ak tam niečo je 😉

pufa
25. júl 2011

@ambenda ja som bola na druhy kontrolny odber na 14 den od ET, to bolo 12.7. a na ultrazvuk idem 4.8., čiže tri tyzdne cca. Mohla som isť aj druheho ale radsej pockam do stvrteho, to budem 7tt+5.

pici
25. júl 2011

@ambenda u nas je krv po iui na 14 den a prvy utz mesiac na to... a pri IVF je krv 10ty a 14ty den a v pripade pozitivity, takisto o mesiac

lea101
26. júl 2011

Ahojte je tu niekto po ET ( nie PK) kto si robil test na 12 deň a bol negatívny a krvy test neskôr bol na 14 den pozitívny? nechcem strácať nádej , dnes je 12 den od ET a mama test je negatívny . Na druhej strane. Pred dvoma mesiacmi mi vyšiel po iui pozitívny a tehu m som nebola 😒 čo vy na to prosím
? v iscare nerobia krvny test na10 den len na 14 😕

jane1
26. júl 2011

@zuzu100 ja som robila 10 den a druha bola slabunka, ale normalne viditelna 🙂

jane1
26. júl 2011

@lea101 Leuška, kludne moze byt krv pozitivna, pretoze si kludne mohla mat neskor uhniezdenie a este mozes mat v moci nizku hladinu hcg. viem o pripadoch, kedy pri negativnom teste, z krvi vyslo hcg poyitivne a testy ukazali az neskor.
takze zatial hlavičku nevesaj a ja t silno drzim palceky!!!! 😵 😵 😵

lea101
26. júl 2011

@jane1 ďakujem pekne . Ja veľmi verím , uvidíme vo štvrtok . Ja mavam krce take dosť neznesitelne asi dva krát za den a na 10 den som spinila slabulinko , čo bola táto nedeľa- po ET ale to sa mi zdalo príliš neskoro na zahniezdenie. Už musím len počkať a veriť . Ďakujem 🙂

jane1
26. júl 2011

@lea101 Leus, u mna preukazatelne bolo uhniezdenie na 9 alebo 10 den. lebo som testovala v piatok, to bolo na 8 a nic a v pondelok uz boli 2 ciarky. a cez sobotu a nedelu som mala bolesti ako na kramy 😵

jane1
26. júl 2011

@lea101 a co sa krcov v podbrusku tyka, tie som mala cca do 9 tt 🙂 pravdepodobne sa u teba jedna o zvacsovanie maternice.
drzim prsteky

lea101
26. júl 2011

@jane1 tak ty si mala testik pozitívny doma na 10 dník , ja som dnes 12 den po ET a test bol negatívny
. Stále verím že všetko bude tak ako má byt. Do štvrt ku je už malicko počkať,... 🙂 ďakujem krásne a gratulujem a tesim sa s tebou a s každou tehulkou ktorej sa splnilo to po com najviac tuzila🙂

petuska123
28. júl 2011

@pici ahoj ako sa mas????vy ste boli na genetike?a vysetrenie na AMH hormon si mala:???to ma teraz caka 😖

pici
28. júl 2011

@petuska123 ahoj moja mam sa fajn, v ramci moznosti, na genetike sme neboli, a amh hormon ani neviem co je. co to je?

petuska123
28. júl 2011

@pici no to ani ja celkom neviem len tak v skratke ci sa mi tvoria kvalitne vajicka.

pici
28. júl 2011

@petuska123 jaj no tak to mi nikto neodporucil, idem 1.na konzultaciu, tak uvidime co mi povie doky...

petuska123
28. júl 2011

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=e... uz aka stranka vypocita vasu uspesnost na ivf 😀

zuzancek22
28. júl 2011

@lea101 ahojček ako si dopadla? tusím si dnes mala isť na hcg test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre