Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
27. apr 2011

@pici keď u mňa je to tak, že aj pri robote mám myšlienky len pri jednom 😖 . a roboty mám teda veľa, domáce práce zanedbané, lebo momentálne sa venujem hlavne rozostavanému domu 😉

pici
27. apr 2011

@mabumi zlatko, ved ty si to zorganizujes. nepochybujem o tom

mabumi
27. apr 2011

@pici jasné 😎
pri všetkom aj tak myslím len na bábo, takže nič sa nezmení 😀 , len druh mimomozgovej činnosti

pici
27. apr 2011

@mabumi haha ty si opica :D

mabumi
27. apr 2011

@pici prečo mi to každý hovorí 😕 ? 😀 😀 😀

pici
27. apr 2011

@mabumi neviem????

mabumi
27. apr 2011

@pici 😀

renattka24
27. apr 2011

@mabumi Ahojky tak mas toho rozrobeneho dost 😀 Hlavne po vklade sa setri 😎 Velmi vam budem drzat pestiky, urcite sa to podari. 😎
@pici Aj Tebe drzim pestiky ale este cakaj do piatku a lieky pekne papaj mozno naozaj budes mat prekvapko 😀

mabumi
27. apr 2011

@renattka24 hej hej 😀 , dúfam, že do domčeku už prídeme aspoň traja, teda ja, mm a bábätko(á) 😅

renattka24
27. apr 2011

@mabumi Urcite to tak bude ved do noveho, hned aj babenko tak sa to hovori 😎 Takze ty to uz mas iste 😀 😀

pici
27. apr 2011

@renattka24 no urcite nebudem mat prekvapko... to viem urcite...

dicinka1
27. apr 2011

AHOJTE..dnes som bola na odber krvi,ale vysledky budu az v pondelok,kedze to posielaju do KE..nebola som u Hermiho,ale u svojho gyndoša.. ale už viem,že to bude negativne.. ☹

renattka24
27. apr 2011

@dicinka1 Fuha do pondelka je este daleko.A preco vies ze to je negativne??
@pici Nebud smutna.Ak teda to bude tak ako ty hovoris,tak si pripravena na KET.Takze majovky budu stastne zenusky 😀

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 lebo na 10 den som si robila test a bolo to negativne...test bol 10-tkovy..

renattka24
27. apr 2011

@dicinka1 Ja som zivym prikladom toho ze som si robila na 10 den test a bol negativny ale krv bola pozitvna.Tak este trosku mysli pozitivne, nehovorim ze je to pravidlo ale nadej este podla mna mozes mat 😎

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 ok..budeme dufat..mam si ešt kupit testik?

renattka24
27. apr 2011

@dicinka1 Ja som potom este testla na druhy den a bol tam duch,bola som z toho vedla.Ale len som plakala, ze sa to zasa nepodarilo.Ak budes silna tak si ho radsej nerob.Len by si sa trapila.Uzivaj si slniecka a MD 😀 😀 Skus na to nemysliet,viem ze je to tazke..........ale odraguj sa nejako.Mas pred sebou dllllllllhy vikend.Tak nieco podnikni 😀

pici
27. apr 2011

@renattka24 jasne , ide sa na ket. ja som zial zivy priklad toho ze test negativny aj krv negativna..

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 ideme na svadbu...takže o zabavu mam postaraneeeeee 😀 😀 😀

makovicka53
27. apr 2011

@pici ako to vies zz sa ti spustia haaa?ja som napriklad len spinila a to boli kramy 😉

makovicka53
27. apr 2011

@dorotka66 ahoj moja..no praveze nechavam tomu volny priebeh....nejak na to uz ani nemyslim...ale ked dostanem tak zacnem uzivat lieky 😉 ...uvidime ci to vyjde 🙂 a ty sa mas ako?

renattka24
27. apr 2011

@dicinka1 Jeee paradicka 😀 Kolegyna z prace sa mi vydava nejdes tam 😀 😀

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 možno 😉 odkial si???? 😀 😀 😀

renattka24
27. apr 2011

Ja tam ale nebudem 😀 A kolegyna je z TT 😀

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 aha..tak to nie je ta ista svadba 😀 😀 škoda.. 😉

dicinka1
27. apr 2011

@renattka24 moja..ako to bolo s tym tetsom?ako to,že ti ukazal tak neskoro // ???

janet13
28. apr 2011

ahojte 🙂 🙂 🙂, bola som v utorok na transfér, vložili mi jedno 6-bunkové embryjko. 😉 Chcem sa opýtať, ako ste sa cítili potom...Mňa raz bolí podbruško ako pred menzes,takisto prsia...potom zasa nič... Viem, že sa nemám v kuse pozorovať,no dá sa to???Možno je to len reakcia na hormóny???stále beriem utrogestan.

shehzade_91
28. apr 2011

@renattka24 ahoj renetka..ako sa mas?ja som som nevydrzala a spravila som si dnes rano test cize na 11 den nie na 12 a vysiel pozitivny 😀 😀 som velmi stastna a dufam ze ma neotutkal a vynde mi aj z krvy ze ta fazulka tak uz zacina rast...len sa bojim lebo som si citala ze to moze byt aj cista tak duifam ze to tak nieje...drzkaj sa papa

pici
28. apr 2011

@makovicka53 no lebo vidim... toto spinenie nie je :D

luly3
28. apr 2011

@shehzade_91 potichučku gratulujem k // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre