Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majkulik
26. apr 2015

@ivka3901 aj ja som mala na RF len ducha. takze podla mna je to tam 🙂 hlavne sa uz nestresuj, lebo to drobatkam nerobi dobre 😀

ivka3901
26. apr 2015

@jania023 moja na tej fotke to neni dobre vidieť ako naživo radčej vám poviem ak budem mať zajtra výsledok 😒 ak nie tak utorok

ivka3901
26. apr 2015

@majkulik prosím ťa na ktorej strane si dávala tie testy ?

majkulik
26. apr 2015

@ivka3901 1427

ivka3901
26. apr 2015

@majkulik už som našla aj ja mám takého ducha na RP a to som si ho robila na 12 den,ale ty tuším skor nie?

jania023
26. apr 2015

@katka17044 ved to ze este mas mrazacikov, ja ani neviem co je to ist na KET u nas sa stale zacina od zaciatku 😒 Uz by sme si zasluzili || na testiku

katka17044
26. apr 2015

@jania023 ano ved toto uz je toho dost

dejna0412
26. apr 2015

@jania023 no tak to poviem dr ze to potrebujem vyšetriť dik moc🙂

dejna0412
26. apr 2015

@katka17044 ano🙂obe vo Švajčiarsku🙂

dejna0412
26. apr 2015

@ereska no a budem si pri tom spievať du du duchova stale tu stale tam 🙂)))no ja som zvedava na krv inak mna ely den boli brucho:((krvácanie je slabé ale červene ;((zatial neni silne drzim sa🙂

ereska
26. apr 2015

@majkulik ten vrchny si mala na kolky den a ten druhy kolko po nom ?

katka17044
26. apr 2015

no baby tusim zacinam citit take tahanie viac vlavo ako je vajecnik asi zaklad je nedostat menzes a zajtra tie ciarky uz len par hod a budem vediet

jania023
26. apr 2015

@katka17044 a preco si nurobis test uz dnes?uz je to jedno tych zopar hodin, ty uz si dlho po Et tak tych par hodin uz nic nezmeni...Mna zacina boliet brucho,myslim ze u mna asi nic lebo mam pocity ako stale pred ms, nemyslim teraz bolesti ale take akoby bublinky-vzduch vypustam stale ked mam dosta ms a teraz je to u tiez 😒

katka17044
26. apr 2015

@jania023 neboj sa este... ja som bola na ket nie na et... a teda odber krvi az na 14 den a vkladali mi len 2 dnove tak sa bojim... pijem vela tekutin tak to by asi neukazalo nic tak chcem uplne rano este pred tym ako sa napijem

jania023
26. apr 2015

@katka17044 dzim palce 😉

katka17044
26. apr 2015

@jania023 dakujem krasne su dve moznosti tak zajtra uz budem vediet viac

silviabn
26. apr 2015

@katka17044 veru aj mna zajtra caka vysledok 🙂

katka17044
26. apr 2015

@silviabn jeeej ty mas uz krvicku zajtra ja len testik a robila si si test? A ako sa citis? drzim palceee zajtra tusim vela maju krvicku

majkulik
26. apr 2015

@ereska oba su robene v jeden den - 10ty DPT. horny je RF 20tkovy -robeny rano, druhy 10tkovy, robeny na obed.

majkulik
26. apr 2015

@ivka3901 ivi, aj teraz si robim testy a viem, ze krvicka je pozitivna a objevuju sa mi tam duchovia, kazda sme ina, . . . ak je na RF duch, tak je to super a na dobrej ceste

majkulik
26. apr 2015

inak baby, aj ja mam teraz pocit ako pred mrchou . . . to sa len maternica pripravuje. . . .

silvia545
26. apr 2015

Ahojte baby 😉
dlhšie som sem nepísala,pretože čo sa mi deje nerozumiem 😒 vo štvrtok som si robila test,bola tam slabulinká druhá čiarka,,tak som sa potichúčku tešila,že hádam nám to konečne víde,,v piatok daľší test a čiarka len jedna ☹ tak som preplakala celý deň a pomaly celú noc 😢 lebo fakt som tomu tak verila,že teraz nám to víde,všetky tie príznaky naznačovali tomu,tak ma to položilo ☹ tak v sobotu som skúsila test z centra RF a tam znovu slabá druhá čiarka ,ale viditeľná,,tak znovu som chytila nádej,že hádam mi pomaly stúpa hcg v krvi a preto také čiarky,,dnes ráno som si robila test pepino bola tam znovu slabá čiarka,ale slabšia ako na tom RF teste 😒 tak som skúsila ešte teraz večer a tam už žiadna čiarka ☹ neviem,čo si mám o tom myslieť,možno sa embryjko aj uchytilo,ale potom to asi vzdalo a prestalo bojovať a pomaly ma opúšťa 😢 😢 zajtra skúsim ešte digit.test a ked nič,tak píšem dr .do RF,som úplne zmätená a tuším schopná aj na psychiatriu ☹

majkulik
26. apr 2015

@silvia545 Bola si na krvicke? ak nie, tak chod, pokial nespinis, je to na dobrej ceste. ja mam tiez len dusiky ale mala som vo stvrtok HCG 458. velmi zalezi od toho, kolko si toho vypila.
Inak som bola trochu sokovana z RF, ked som volala, ze mam pozitivnu krv. dotycna mi na druhej strane povedala, ze som NEMUSELA chodit na krv, staci ten test!!!! tak som si predstavila toho malilinkeho dusika- ako toto takto mozu? ved to su dalsie 2 tyzdne cakania a vahania a stresovania sa. chod na krv a ta rozhodne. Nestresuj sa zbytocne. Mas ducha? mas. tak jupi na krv.

crazybabenka
26. apr 2015

@silvia545 moja....RF test neskutočne "duchuje" .....aj ja som mala .....tešila som sa ....a nič.....aj baby v téme by ti napísali ☹

silviabn
26. apr 2015

@katka17044 testik som nerobila,bude to doslova prekvapenie 🙂,menzes som nedostala,aj ked jeden den citim pocity ze uz prisli,druhy den nic,ale pichanie pocitujem kazdy den,niekedy az dost silne.Tak si drzme zajtra palce ,mozno sa aj stretneme v rade,len nebudeme o sebe vediet 🙂

katka17044
26. apr 2015

@silviabn ja zajtra len test tehotensky krvicku mam az vo stvrtok drzim silno palceky

anina303
26. apr 2015

@ivka3901 moja nestresuj baby majú pravdu 🙂 ,teraz to mam dosť hustè moja domacnosť pomahať našim ,takže ja sa tiež modlim aby naša bublinka/ ky boli v poriadku 😉

silvia545
26. apr 2015

@majkulik nebola som ešte na krvičke,dnes som 14 deň po ET,,nešpiním,,uvidím ešte zajtra ako dopadne test 😉 já už tomu vôbec neverím 😖 a tebe kázali volať do RF ? 😉

silvia545
26. apr 2015

@crazybabenka ☹ ☹ som si aj myslela,,čítala som už dávnejšie v téme,že duchujú 😖 ale mala som aspoň takú malú nádej,,ja už viem,že z toho nič nebude,ale čo už,,pôjdeme dalej,nevzdáme sa,ale najprv si od toho všetkého oddychnem a ked budem znovuzrodená tak šup do daľšieho boja 😀 😵

katka17044
26. apr 2015

baby ja som asi blba ale aky to je ten test skr. rf? co zvykne robit ducha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre