Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
19. aug 2010

@demizon 😒 ☹ 😖 to mi je ľúto,že hcg kleslo ,máte ešte nejakých mrazáčikov?

demizon
19. aug 2010

@annamary27 Máme ešte 6 mrazáčikov...len asi skôr absolvujem jednu operáciu aby ma pozreli zvnútra a až potom po§jdeme na ďalší pokus...

annamary27
19. aug 2010

@demizon my sme nemali mrazákov,tak ideme dať žiadosť na 2.ivf,dufam,že to zajtra vybavíme,ideme do centra na 13tu hodinu.

ogeletka
19. aug 2010

Ahojte.
Tak hcg mám 12,5.Mierna pozitivita.Dalšie hcg o týždeň a uvidíme či bude stúpať.Tak som dnes dopadla vlastne nad očakavania ja som už ani nedúfala...

demizon
19. aug 2010

držim palce

janka134
19. aug 2010

ogeletka drzim palce uz je to tam neboj 😉

annamary27
19. aug 2010

@ogeletka uffff,to bolo o chlp,teraz už nech to len o móóóóć stúpne a pekne sa šetri 😉 😉 😉

ogeletka
19. aug 2010

@annamary27
Veru že o chlp. Sama sebe prisaham,že si už nikdy žiaden babytest nekúpim ani neurobím.Ja som sa tak včera vystresovala.....

dany79
20. aug 2010

@ogeletka drzim palceky🙂 uz ziadny tehu test potrebovat nebudes 😉 potvrdia ti tehu z krvy. testy su nepresne,len zbytocne stresuju.

vevericka80
20. aug 2010

@ogeletka blahozelam a drzim palce, aby to stupalo 🙂

vevericka80
20. aug 2010

tak ja som sa prave dozvedela vysledky....je to negativne

annamary27
20. aug 2010

@vevericka80 ach,jáááj,tak to mi je veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak teraz pauzička?alebo máte ešte mrazáčikov.

vevericka80
20. aug 2010

@annamary27 mrazacikov uz nemame....dam si od toho pauzu....musim sa dat fyzicky aj psychicky do poriadku, aby nase 3.IVF dopadlo dobre

annamary27
20. aug 2010

@vevericka80 želám Ti veľa síl,niečím zamestnaj svoju myseľ a telíčko a ked budeš pripravená hor sa do tretice 😉 Neboj,bude dobre. 😎

renka77
20. aug 2010

@ogeletka super po tichucky blahozelam 😉 drzkajte sa,nech je to co raz lepsie 🙂

renka77
20. aug 2010

@vevericka80 ahojky to mi je luto ☹ musis byt silna a ist vpred,niekedy sa s nami ten osud nepekne zahrava 😒 ale ver ze vsetko zle je na nieco dobre 😉 a to nemyslim len tento problem co tu mame,poznam to z vlastnej skusenosti 😉 tak hlavu hore 🙂

renka77
20. aug 2010

zienky dnes som bola na sono,tak vo stvrtok pride den D,ideme na KET dali sme si rozmrazit len jedneho drobceka,mame dvoch,tak hadam to bude uspesne 😉

janka134
20. aug 2010

ahoj bojovnice aj ja sa chystam na KET ale mrcha nikde neviem kedy sa jej uraci prist pozdravujem 🙂

renka77
20. aug 2010

@janka134 ahojky mne meskala tyzden,co sa nikdy nestalo,uz som bola zufala,ze mi vsetko iba oddialuje 🙂 a mala som aj velmi kratko 3 dni a to mavam 6,tie hormony mi vsetko poprehadzovali 😒 mrsky,ale hadam bude z toho nejaky uzitok 😉

demizon
20. aug 2010

@vevericka80 ahoj, mrzí ma to ako to skončilo, ale treba stále veriť...raz aj nám bude dopriate neboj 😉

dany79
20. aug 2010

@renka77 Ahojcek 🙂 drzim palceky 😉 Urcite to dobre dopadne 😉

dany79
20. aug 2010

@renka77 aj ja som mala posledne kramy divne, tiez mesala 5 dni a trvala iba tri...ale po tych hormonoch sa vobec necudujem. Ale terazsa nam to uz podari a budeme tehu 😉 A to vsetkyyyyy do jednej 🙂

dany79
20. aug 2010

@vevericka80 mrzi ma to, ale nezufaj. Raz to pride, ed bude ten spravny cas. Oddych ti pomoze a urcite sa to podari 😉

eva76
20. aug 2010

@ondre

ahoj dva krát sme zacínali od zaciatku, prvý krát sme mali iba jedno vajicko, ktoré sa neujalo a na druhý krát sme mali 19 a z toho 10 z tých desiatich (boli zamrazené) sa nam to podarilo na tretí krát. Ked mi dávali tie zmrazené tak s.me platili v ISCARE 150 eur + ostatné lieky

ondre
20. aug 2010

@vevericka80 ahoj. vcera som sa tu neozvala, pretoze som mala slabu chvilu. bola som s toho hotova az do dneska. na 15 den po transfere som mala krvne testy negativne. takze som to vzdala, az do dnes. nedostala som menzess tak zajtra idem zas na krv. mozno to je. ty nekrvacas, kolko mas po transfere?

vevericka80
20. aug 2010

zienky dakujem za podporu
@ondre ja som len teraz vysadila lieky....predpokladam, ze menzes dojde niekedy cez vikend...minule mi dosiel 2-3 dni po vysadeni liekov....dnes som 14. den po transfere....aj ja som mala dnes slabu chvilku, trochu sa to uz zlepsilo

annamary27
20. aug 2010

@sobcek ahoj,dávno som tu o tebe nečítala.Ako sa máš?

sobcek
20. aug 2010

@annamary27 Ahoj. Dnes som bola u dokiho, HCG kleslo takmer na nulu, ale nepozdava sa mu sliznica, stale ma 7mm a krvacam uz 8. den, takže v pondelok mam prist na kyret. Snazim sa najst na nete nejake info, pretoze mi to chce robit v ambulancii a bez narkozy. Mala som kyret, ale v celkovej anesteze, takze si vôbec neviem predstavit, ako bude toto prebiehat..☹

annamary27
20. aug 2010

@sobcek ejha,tak to mi je ľúto.Držím palce,aby to dopadlo dobre. 😉

janka134
20. aug 2010

ja som si povedala ze ked nepride do tazdna zbehnem do centa na vyvolavacku dufam ze daju 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre