Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lenka2013
8. júl 2013

@linn32 My sa snažíme 3,roky.Brala si aj nejaké bylinky?

lucia175
8. júl 2013

@lenka2013 nahovor ho na konzultaciu, ze za to nic nedate, len ide o nazor lekara. nic za to neplatite, ziadne zavazky. a texlovi povedzte, ze co si o tom vsetkom mysli.... Muzovi povedz, ze len konzultacia a rozhodnut sa mozete neskor. Drzim palce, nech to este manzel skusi. nech to nevzdava aj on. Ked budem volat do Heliosu, tak sa opytam, ake je mozne, ze to je dovod, preco to pichli, ale ked budem volat, tak sa estevaj na to opytam.

linn32
8. júl 2013

@lenka2013 nie,bylinky pocas som nebrala..dávala som si inofolic a teraz berien aj femibion 800..bylinky musis poznat,hlavne ak mas aj ine problemiky..bola som u kopacovej v piestanoch a vtedy som kombinovala bylinky..niektore mi uplne vyradila..teraz si robim este sedave kupele z mysieho chvostika..je to na potlacenie rastu myomov..
My sa tiez snazime tri roky..ved to neni az tak vela,tak nezufaj..aj ked na umelom sme boli prvy krát..nemáme ani jedneho mrazacika,cize pojdeme znova..taktiez by som este to Brno vyskusala..nezavazne..

lenka2013
8. júl 2013

@linn32 no my sa snažíme 3,roky IVF

lenka2013
8. júl 2013

@lucia175 Dakujem veľmi pekne ,neviem ,čo mám už vyskušať,mám teraz depky ,ale musím sa s tým zmieriť

lucia175
8. júl 2013

@lenka2013 to ti verim, ze mas depky. ja ich mam obcas tiez a to ani zdaleka nemam odzite to, co ty..... kolko mas prosim ta rokov? mozes napisat kludne aj do posty 😝
podla mna kasli na bylinky. mozu ti pomoct, ale mozu aj pokazit. skus mozno akupunkturu, uvidis, aky budes mat z toho pocit a ja by som urcite skusila ten Helios, ist pekne na konzultaciu a vypocut si nazor. nemas co stratit tou konzultaciou. ak, tak iba ziskat. ale stratit nemate co. je to len konzultacia.

linn32
18. júl 2013

@lenka2013 Ahoj Leni, tak ako sa citis po urcitom case? Je to lepsie?

lenka2013
18. júl 2013

@linn32 Ani nie,neviem ,či sa dá s tým vyrovnať,teraz zhánam lieky na Ivf trošku lacnejšie ,lebo sme uplne vyflustnutý z penazí a v auguste by som sk´sila další pokus,niekedy mám pocit ,že už nedokážem myslieť ,spať ani nič robiť

katrinkab
18. júl 2013

@lenka2013 ak by si mala záujem zostal mi jeden celý Puregon

linn32
18. júl 2013

@lenka2013 a to mozes ist na IVF? Ty si bola na KETko? Lebo ja musim cakat 3mesiace,aby sme mohli ist do dalsieho kola..zlatko,musis zacat dychat..toto su velmi hrozne stavy,ked mysel len tym smerom ubieha..ja mam tiez dnes taky den :( Ale snazim sa ho zvladnut,pridem domov - nalejem dva deci vinka a poviem si,ze zivot je krasny tak ci tak!

lenka2013
18. júl 2013

No to je veľmi ťažko,ja som mala soft IVF ,preto je to možné

lenka2013
18. júl 2013

@katrinkab Dakujem ,potrebujem Menopur a Orgalutran

lenka2013
18. júl 2013

@soldi Chcem sa spýtať ,či nemáte nejaký prírodný recept na kvalitné vajička

martuska00
19. júl 2013

baby koľko cm ste mali sliznicu pri vklade na ET

ame
19. júl 2013

@martuska00 sliznicu som pri vklade mavala okolo 11 mm, avsak dr. povedal, ze minímum je tych 6 - 7 mm

mtb22
19. júl 2013

@martuska00 ja malo, 7,5mm a ani sa neuchytilo...

gelinka75
19. júl 2013

@martuska00 ja 14 mm, neuchytilo sa, 12 mm uchytilo sa, posledne 2 vklady neviem, len povedali, ze je krasna

ame
19. júl 2013

@mtb22 Myslim, ze nie iba nizkou sliznicou sa embryo neuchytilo. Taktiez poznam baby, co mali sliznicu pri vklade iba 7 mm a embryo sa krasne uchytilo a ine ju mali zasa vyssiu a nic. Takze pri uchyteni sa embrya zohrava, samozrejme, ulohu vela dalsich faktorov. A aj pozitivne myslenie trosku. 🙂

martuska00
19. júl 2013

ja to trošku nechápem ,ja som bola dneska a mala som 3,40cm

linn32
11. aug 2013

@lenka2013 tak ako? Uz si v dalsom kole IVF? Mne zatial neschvalili ziadost..stále cakam,ci povolia dalsie alebo zamietnu-myslim tym poistovnu..

kyvetka
11. aug 2013

Ahojte cakatelky, tak ako sme na tom? Ja zajtra konecne do heliku na kontroly - potvrdenie,ci sa nam to fakt podarilo a fazulka rastie a uchytila sa. Strasne som zvedava,bo som cely tyzden spinila a slabulinko krvacala,ale robila som si vcera testik a dve carky jak vysite 🙂 . pocity strasne zmiesane,bo nevieme ci sa tesit,alebo co ked clovek aj kopu veci precita,ze stale nic nie je iste.

lenka2013
11. aug 2013

@linn32 nie zatiaľ nie som v dalšom kole ,lebo mi blbne cyklus ,mešká ms,tak som z toho nervozna čo sa deje.

janka23000
15. aug 2013

ahojte baby čítam tu vaše príspevky a nedá mi nereagovať ja som bola na transfere 2.7.2013 a to sme mali predĺženú kultiváciu a myslela som že sa podarilo čo aj bola pravdu a 10 dni po transfere mi povedali pozityvny výsledok a o dalšie 4 dni znovu na krv samozrejme všetko v poriadku povedali mi ze o 3 týždne to je 6.8.2013 na prví ultrazvuk velmi sme sa tešili lebo višlo nám to na prví krát a ešte k tomu z jedným embrikom prekvapenie nastalo 2.08.2013 poobede silne bolesti v strede podbruska a slabe krvacanie tak som utekala na pohotovost do ruzinovskej urobili mi odber krvi a ultrazvuk na ultrazvuku bolo fazulku vidno v maternici ale lekarka povedala ze na moj tyzden je malicky teda ten vacok v krvi hcg 170 vraj o nieco mansia ako by mala byt a vacok 3cm a ze krv v posve nevidi tak ma poslala domu ztym ze keby sa to opakovalo tak nech pridem a na druhy den silnejsia bolest uz od obeda v pravom vajecniku a silnejsie krvacanie a uz som mala tusenie ze je nieco zle a uz som isla znovu vecer k lekarke stym ze myslim ze som potratila alebo potracam znovu mi brali krv hcg 124.62 a ultrazvuk prazny pocit nanic takze tusenie bolo spravne lekarka ze blod musel zomna vist naoobed a ze mi idu urobyt kyret toho zbytku manzelovi som to nevedela ani povedat ked som visla von z ambulacie nevedela som ani rozpravat len plakat tak vedel co sa robi a nic sa ma nepytal .......takze tolko ku mojej skusenosti takze baby verte si ze sa to podari mysliet treba naozaj pozityvne ja som nebrala do uvahy ze sa nam nepodari a nezufajte urcite sa kazda znas stane mamou

stastenka42
15. aug 2013

@janka23000 tak to mi je moc luto....drz sa a posielam objatie...

janka23000
16. aug 2013

@stastenka42 ahoj dakujem velmi pekne rada primem objatie a posielam naspet vsetkym babaom ktore to potrebuju rovnako

sasapod
19. aug 2013

Ahojte kocky. Vo stvrtok idem na krv, po prvom KET. Prosim vas, kolko sa caka na vysledok?

janka23000
20. aug 2013

@sasapod ahoj v gin five ti ho povedia este v ten den ked si zavolas medzi 14 a 15 hod

sasapod
20. aug 2013

@janka23000
Janka dakujem pekne za odpoved.

janka23000
20. aug 2013

@sasapod nieje zaco som rada ze som poradila a drzim velmi prsteky aby testy boli pozitivne

sasapod
20. aug 2013

@janka23000
Mala som ist vo stvrtok ale pojdem zajtra. Ze uz mozem. Siedmeho som mala vklad. Uz mam pocit, ze sa zblaznim. Dakujem este raz a nech sa na nas vsetky, usmeje coskoro stastie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre