Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
23. júl 2012

@kikuskina ahoj,ja som bola davnejsie,uz dnes 7tt,neboj,ked to ma vyjst,tak to tak bude.ja som mala hrozne nizku sliznicu,transfer som preplakala a maly snehulicik zabojoval.a teraz ho ukecavam kazdy den,nech bojuje.to som uz aj dva krat krvacala a spinila a sme ok.musis tomu verit.ja verim,ze bude dobre.a on to asi citi,tak bojuje 🙂 🙂 🙂

kuspitka
23. júl 2012

@slavka_2012 potom napíšem.ale dufam že do nemocnici nepojdem.

cora41
23. júl 2012

@kuspitka drzim prsty🙂 uvidis, vsetko bude dobre, ak nekrvacas, to je velmi dobre znamenie 🙂

foryou25
23. júl 2012

kocky, ja som rano hodila taku tycku ze az aj ma s prepacenim prehnalo, co s tym? mam zavolat do centra ze co to je?

jaja102
23. júl 2012

@foryou25 a nic take si vcera nejedla?co by ti mohlo uskodit? vajicka,smotanu,nejake mäsove vyrobky-pastety a tak?ja som prezvracala prve dva tyzdne,ale to z hormonov...no prehanat ma neprehanalo...

nelynka
23. júl 2012

@cora41 ta uhorky,co ine by bolo? 😀

nelynka
23. júl 2012

@kuspitka drzim palce,nech to dobre dopadne.
Podla mna to bude ok, len si krvacala z vynechania ms
to sa stava

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 moja to bude z hormonov. To sa stava aj mne
teraz poslednu dobu. Je mi rano na grc ale musim utekat
na velku rychlo a prehana ma

foryou25
23. júl 2012

@nelynka jooj si ma ukludnila a ja ze uz umieram, jooj taky bojko som 😀 😀

foryou25
23. júl 2012

@jaja102 jedla som to co vzdy, takze asi z tych liekov vsetkych zaludok a creva nezvladaju, ved beriem denne 9 tabletiek, boze az tolko 😒

foryou25
23. júl 2012

no musim este zbehnut do lekarne nemam doma uz test, ci sa nieco zmenilo ci nie, dam vediet

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 nemaj boja 😀
mam to aj ja,je to veru fest zataz na creva,ja mam tiez
zatial 9tbl denne plus fraxik

jaja102
23. júl 2012

@foryou25 neviem....ja som mala prve 4 tyzdne tiez 9,teraz uz "len" 7 🙂 .zle mi az tak nebolo,iba na zvracanie,ale mna prehnalo z melona napr.co ma predtym nikdy...no mojko,menime sa,tie bambulky si uz teraz s nami robia,co chcu.. 🙂 🙂

foryou25
23. júl 2012

@jaja102 no ak je to u mna tehu, tak nech si robia bambulky co chcu ja som si povedala, ze to zvladnem
ked som prezila pichanie pocas stimulky, co ja ked vidim ihlu som na zemi, tak prezijem aj ine veci, snad 😀

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 co su to za reci? Jasne,ze to je tehu preboha :D

cora41
23. júl 2012

@foryou25 daj vediet, nech sa vsetci tesime 🙂

cora41
23. júl 2012

@nelynka kedy mojko robis dalsi test?

foryou25
23. júl 2012

@cora41 dam dam, a ty si dnes netestila? 🙂

nelynka
23. júl 2012

@cora41 no dalsi bude ked budem mat 19 999 prispevkov
a ten 20 000bude s fotkou testu :D
ci uz s / alebo //

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 kedy ides na krv?

foryou25
23. júl 2012

@nelynka ale nooo
az 31.7
inak som zvedava ako @bique dufam, ze krvicka bude dnes pekne pozitivna 😉 kedy zvyknu byt vysledky v splne? az na poobede? ci dalsi den?

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 fuu to si este pockame a co tak pozde az
ides? Ci tak vychadza 14dni?
No zvedava som aj ja,vysledky su tak okolo 12tej

foryou25
23. júl 2012

@nelynka tak vychadza 14 dni, kedze Et som mala 17.7. dnes som 6 dni po

kikuskina
23. júl 2012

@jaja102
ahoj tak 7tt to si ma povzbudila,ja mam zas krasnu sliznicu povedal dr.vies ale to mi vraveli stale ale nie a nie sa to tam chytit.tento krat to vinde 😉 mysliet pozitivne tak to je dôlezite aj ja sa rozpravam s dropcom nech bojuje a ako ho tu velmi cakame dokonca aj manzel neprejde okolo aby sa nespytal na dropca,dnes ma trosku napina ale neviem ani z coho zatial som nic nejedla a natahuje ma a natahuje.

jaja102
23. júl 2012

@kikuskina jeeeej to je dobre.to aj mna hrozne napinalo a sestricka mi povedala,ze to zvykne ked rychlo rastie hcg,takze drobcek ti riadne rastie 🙂 🙂 .kedy si mala transfer?

kikuskina
23. júl 2012

@jaja102
ja som mala transfer len teraz v sobotu 21.7. a na krv idem 6.8.tak uvidime co nam povedia tento krat.a ty si si dala jedneho mraziacika vlozit?

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 aha vazne :D
dak neviem pocitat :D

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
javi37
23. júl 2012

@kuspitka
@foryou25
@cora41 Baby, nie som tu iba jeden víkend a čo to tu všetko čítam a vidím 🙂 ???!!! Normálne musím sedieť na stoličke, aby som nespadla, tak sa mi z vás podlomili kolená. Supeeeeeeeeeeeeeer, strašne vám všetkým držím palčeky, testujte do nemoty a tešte sa z toho krásneho pocitu 😉 .

bique
23. júl 2012

Ahojte....tak este necele dve hodinky a budeme vediet vysledok....joooj...bojiiim bojimm 😕 ...nech je to len ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre