Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
23. okt 2014

@jankula22
@ivka3901 nasla som ten prispevok aje v 28 tyzdni, drzim vam obom palce

anuska30 Ahojte.Dlho som tu nebola.5.5. som bola na Et.Na 11 den od et som tyzden spinila.Hcg,ze 3.Zmierila som sa s tym,ze je koniec.Minuly tyzden som 3 dni vracala a prehanalo ma.Myslela som,ze nejaka viroza.V nedelu som si urobila test a kolajnice.Isla som na pohotovost a ze 6+4 tt.Nechapala som.Vcera som bola na hcg a ze hcg 35 :((( .To som vcera este volala so Starovecku a spucovala ma,ze vsetko riesim cez telefon ;((( Moj lekar sa so mnou ani nebavil,len nechal odkaz po sestricke.Dnes som volala s pani Janakovu a ina ma nakopla,aby mi lekar urobil sono.Zavolala som sestricke a ze pridte.Tak sa uz so mnou bavil aj lekar a ze o co ide.Ja ze ,nech mi urobi sono a on zd naco ked bolo robene v nedelu.Nebolo vidiet srdiecko.Tak mi teda sono urobil a srdiecko uz bilo teraz. Nevedel ako reagovat.Je to vsetko zazrak.Dufam,ze to vydrzime az do konca.Bolo to nase jedine embryjko.Zajtra sa idem rano ukazat do Heliosu,lebo je to vsetko take zvlastne,tak dufam,ze to bude dobre.To som este zabudla,ze ked som po et zacala spinit,tak som bola na pohotovosti a tam mi lekar povedal,ze mam cakat mrchu,lebo je sliznica nizka.Mala 7 mm. To som bola 4+1. Takze dvaja lekari mi povddali,ze z toho nic ndbude.Tesim sa,ale ked pozeram,ze niektore dievcata potracaju okolo 8-11 tt,tak mi je hrozne.Velmi mi psychicky ponaha pani Janakova.Vzdy ked som nieco mala,tak som jej volala a volam. Este k pani Staroveckej.Dnes som pani Janakovej vravela aka bola vcera.Ved si platime nemale peniaze a za kazde ma clovek utekat do Martina,ked sa daju riesit veci aj cez telefon ?!

jankula22
23. okt 2014

@ingrid0105 dakujem, ze si nasla tento prispevok 🙂 trocha malu nadej mi dal 🙂 Uvidime co nato zajtra povie pani doktorka Starovecka :D

ivka3901
23. okt 2014

@ingrid0105 takéto správy mám rada 🙂 so šťastným koncom a vie ma to povzbudiť 🙂

ivka3901
23. okt 2014

@ingrid0105 krásny príbeh tu vidieť ako je každý dochtor iný 😒

angel74
24. okt 2014

@ingrid0105 ahoj ,už ma prestávajú bolieť prsia. ...a je to v háji ☹ už viem aký bude koniec 😢

ingrid0105
24. okt 2014

@angel74 hm, poznam ten pocit, ale este je nadej tak nezufaj 😉

haimi
24. okt 2014

@angel74 este nesmut, mrcha este neprisla. Aj ked ta chapem, ja si tiez telo poznam a viem, kedy je koniec, cakam ho dnes. Prinajhorsom mas jedneho mrazacika. A dala si si urobit imunologiu a hemato, mozno by to vysvetlilo, preco sa ti embryjko neuchytilo.

silvik1
24. okt 2014

@ivka3901 ahojky. kedy máš kontrolnú krvičku ? myslím na teba a držím päste aby stúplo 😉

ivka3901
24. okt 2014

@silvik1 na krvičku idem až v pondelok inak sa nedá skor 😒 a dakujem si zlatá

silvik1
24. okt 2014

@ivka3901 ja som dneska začala s clostylom - sono mám vo štvrtok, tak dúfam, že mi lieky zašlapú.
a stále špiníš či to ustálo ?

haimi
24. okt 2014

@ivka3901 a uz si prestala spinit, ci ako si na tom? Marcel ti uz odpisal? Drzim strasne palce, nech to vyjde 😉

babo78
24. okt 2014

Baby co si myslite je dobre mat po KET nejaku pauzu a trosku dat telu oddych alebo je lepsie hned zacat zase uzivat lieky a ist na dalsi pokus?
Bohuzial toto v centre nepovedia, nepozeraju ze sme ludia ale len vkladat, preto sa pytam.
Dakujem

angel74
24. okt 2014

@haimi dala som si len hysteroskopiu, a doktor povedal že je to v poriadku a nepotrebujem už žiadne vyšetrenie ☹

haimi
24. okt 2014

@angel74 neviem, ci na zaklade hysteroskopie doktor zisti vsetko. Napr, ze mas problem so zrazanlivostou, alebo mas imunologicky problem - tvoje telo vnima embryo ako nepriatela a preto ho vypudi a popr ine veci. Mne to tiez lekar akcne neodporucil ale vsetko si to riesim sama na svk. Len mi dal moj gynekolog odporucenie.Je to hroza,ale sme si s manzelom povedali, ze uz nedame do toho ani korunu, kym nebudem mat urobene vsetky vysetrenia, ktore mozu mat suvis.

waitiekatie
24. okt 2014

@ingrid0105 ani nevies, ako rada som si to precitala... (myslim prispevok ohladom anuska30)...
moje HCG kleslo zo 17 na 9... verim, dufam, ze to vzdala len jedna bublinka a druha porastie do krasy... dakujem a dufam, ze maminka aj babatko, ktora to pisala sa maju dobre 😉

ingrid0105
24. okt 2014

@waitiekatie drzim palce, spominana maminka taha uz 28btt 🙂

ingrid0105
24. okt 2014

@jankula22 no ako si dopadla? dufam ze je vsetko ako ma byt 😉

dorotka66
24. okt 2014

kočky neviete mi poradiť pichám 7 deň Gonal a ochorela som, zatiaľ je to prvotné štádium, ale obávam sa, že sa to bude zhoršovať. Poraďte čo mám robiť? môžem niečo brať? alebo len prírodné liečivá a homeopatiká? Ďakujemmmmm

jankula22
24. okt 2014

@ingrid0105 ahoj tak ja som skoncila, hcg mam 34,2 takze kleslo skoro o 300. Takze v utorok rano som bola na krv a poobede ked som zacala krvacat a mat bolesti to bol ten koniec, teraz to uz viem 😔. Ale aj tak sa rano v car vyjadrili, ze to nechaju zaniknut 😔. Mozno keby som brala utros tak by sa mozno udrzalo, ale to je len mozno .... Ale nevesiam hlavu, dame si pauzu a hor sa do druheho pokusu 😄.

angel74
24. okt 2014

@haimi a ty si už všetky vyšetrenia absolvovala? Mňa tiež napadlo že telo vníma embryo ako votrelca. Už mi tak moje telo odrovnalo štátnu žľazu. ..vraj ju bralo pri zápale ako niečo cudzie. Tak mi to aspoň lekárka vysvetlila. Tak môže byť, že teraz tak odrovnava embrya. ☹

angel74
24. okt 2014

@haimi a doktor prirovnáva neúspech k veku. Mám už 40☹

haimi
24. okt 2014

@angel74 no vidis, sama mas tusak. Skus porozmyslat, ze by si si vyskusala urobit tu reprodukcnu imuno. Najblizsie mas asi v nitre. A tu stitku mas uz v pohode, lebo aj ta by mala byt ok. Mne chyba zo vsetkych vysetreni len imuno. Ja pojdem do medirexu do blavy, tam to mam najblizsie.

haimi
24. okt 2014

@angel74 moja kolegyna je tehotna a slavila 2 mesiace dozadu 40r. Takze asi tak. Ale kazda to mame asi inak. Ja ma 34r a nedari sa. Pokial mas hormonalny profil ok, tak preco by to nemalo ist. A ake embryo ti vkladali?

angel74
24. okt 2014

@haimi tak vkladali mi 1XB/1 a štítna je OK . beriem na ňu lieky. A koľko stojí tá red.imuno?

angel74
24. okt 2014

@haimi a kde zistím svoj horm.profil???

lenka54321happy
24. okt 2014

@angel74
Wow ja obdivujem ze ty starsia odo mna a mala si XB1 a ja v 32 mala len 2-3 expandovane...z toho 2 nezvladli rozmrazovanie...☹(((

angel74
24. okt 2014

@lenka54321happy vidíš ale moc mi to nepomohlo už mi vkladali aj HB najkvalitnejšie aké býva a neujalo sa

haimi
24. okt 2014

@angel74 v nitre neviem. V ba v medirexe treba zaplatit 50eur na hlavu. Cize ked pojde na vysetrenie aj moj manzel tak 100. Hormonalny profil a amh ti urobi gynekolog 😉

angel74
24. okt 2014

@haimi Ďakujem😉

ivka3901
24. okt 2014

@silvik1 ahoj no ešte cez deň som trošku špinila,ale zas na navečer to ústalo 🙂 tak držím palčeky nech je veľa vajok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre