Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
31. okt 2008

lara mala si aj predlzenu kultivaciu"?

lara75
31. okt 2008

Tak vidíš, to je dvojdňový rozdieľ, máš určite väčšiu šancu na pozitivitu! Na tvojom mieste zopakujem test na 11, či 12. deň, ak nedostanem krámy, tak to urobím aj ja.....

lara75
31. okt 2008

nie dici, nemala, prečo?

ixi
31. okt 2008

uvidim 😒 a kam chodis do centra?

lara75
31. okt 2008

Iscare, už druhý rok a ty?

ixi
31. okt 2008

ja spln

dicinka1
31. okt 2008

lara,no preto,lebo po pk sa uhniezduje hned...a bez pk..sa uhniezduje na taky 6-7 den...mne sa uhniezdilo uz pri vklade...a na teste mi to ukazalo az kedy?na 5 den? 😉

lara75
31. okt 2008

nuž, v každom prípade som nádejná NEtehuľka, nerobím si ilúzie a som fakt smutná, ale ešte mám embryjká na 2 KETy, ale to až po imunologických testoch, chcem konečne vedieť čo mi je?! 😠

ixi
31. okt 2008

to kam sa chodi na tie testy?a co tam zistuju

lara75
31. okt 2008

My ideme do Prahy (Ustav pre starostlivosť o matku a dieťa, Podolí) 12.11., ale vraj sa to robí aj v Košiciach, mne zoberú krv, mužovi spermie a zistia, či nevytváram protilátky proti spermiám, trofoblastu ai...v podstate, či nezabíjam vlastné embryjká....

ixi
31. okt 2008

aha a to ta tam kto poslal?

lara75
31. okt 2008

Nikto, navyše nikto z lekárov nemal záujem o moje otázky ohľadom protilátok, povedali, že to IVF vyrieši, lenže 4IUI, 1 IVF, 2 KET a nič! Tak sa muž nahneval a objendal nás ešte v septembri na toto vyšetrenie, ak by sme mali doporučenie a vybavené cez poisťovňu, tak to vraj preplatia, lenže ja už na to nervy nemám a ideme ako samoplatci, bude to 6000., ČK

lara75
31. okt 2008

Ináč, ak máš záujem, tak je tu na koníkovi téma: imunologické testy, tam baby preberali aj detaily....

cikyta
31. okt 2008

Lara,ani s nami nechceli diskutovať genetické vyšetrenia,kedže sme pôsobili ako zdraví pár (okrem spermijok a mojej endometriozy)tak sme sa nahnevali,tiež išli z vlastnej vôle na genetiku a zároven aj druhé IVF.Toto IVF nám vyšlo a z genetiky prišli skoro po 2 mesiacoch výsledky-zlé.Musím si pichať injekcie na riedenie krvy!Inak o bábo prídem a možno aj o seba. 😒 Takže dobre,že sme tam išli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inak všetkým vela šťastíčka k //.Skôr či neskôr sa každá dočkáte!Na to berte jed!

moncika15
31. okt 2008

ciky mi na to berieme kyselinu listovu, babyplan, femigard..... 😀

cikyta
31. okt 2008

Teda Monci.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
31. okt 2008

cikyta ahoj,chcem sa moja spytat ake si mala priznaky po transfere moja aby som vedela ako na tom so.ja som bola na transfere 26.10dakujem moc

janula13
31. okt 2008

IXI, ked ta to potesi, tak ja som mala tiez 8den po ET negativny a 9 den poET uz pozitivny, tak nemas dovod to vzdavat, sanca je velka stale...drzim palceky
Kejla, neboj, ja verim ze ti to vyjde, ja som mala take tie PMS bolesti uz dva dni pred ocakavanou MS a ta mi mala prist akurat v den krvneho testu a fakt som si bola ista ze pride, mohli mi tu babule tvrdit co chceli, aj tak som si mlela svoje, ved predsa poznam moje telo, ale oklamalo ma 😀 A prsia ma boleli uz tyzden pred MS, ja to tak mavam, takze som nikomu neverila a vidis, velmi na teba budem mysliet, myslim, ze aj keby zacnes krvacat, nelakaj sa, kamaratka zacala krvacat den pred krv testom, domace testy vysli negativne a potom mi s placom oznamovala po krv teste ze je tehu, bola to krasa, ale bohuzial to nevydrzalo, ale viem, ze dalsi pokus bude uspesny 😀

cikyta
31. okt 2008

Buducamamina...........V den ET ma bolelo brucho a tak som len ležala a išla len na WC zhrbená.Potom dalšie dni mi bolo tak ako ticho pred burkou.Nijaký pocit.Potom tak 5 den po ET som strašne kýchala a niesom ani alergická,ani som nebola chorá.Na 7 den po ET som dostala obrovské krče a boli úplne rovnaké ako na menzes.(Myslela som,že zase dostanem menzes ako pri prvom IVF na 11den po ET.)Tie menštruačné krče som mala tri dni a potom som na 10den po ET schmatla večer test a zo zúfalstva a jedu som si urobila test.Boli tam //,ale myslela som,že sú slabé a nieje to ono.Chcela som riadne kolaje!Potom som si pozrela testy tu na MK a zistila som,že tie moje // sú dosť silné a bol to šok!Už som nemala krče,len som zase kýchala a brucho ma tak mierne pobolievalo ešte dlhé dni.Už teraz nie.Bolesť vystriedalo časté hrozné vracanie 😝 (tie testy mám aj v albume)
VELA STASTIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

buducamamina
31. okt 2008

cikyta dakujem a co sa tyka spinenia alebo krvacania nevieslebo ja som dnes zacala spinit ,v posvee je krv ale na vlozke je to ako keby take hnedocervene a tak som volala do centra a povedali ze to je normalne spinenie ze to byva a tak iba cakam a trpnem ci sa to nespusti ako kramy.vies ete aj v tomto poradit

cikyta
31. okt 2008

Jasné buducamamina-polovica tehuliek po IVF,či IUI a pod.zo začiatku špiní,takže sa neboj.Dokial sa z teba neleje červená krv,tak je to OK.
Dokonca dr.mi po ET povedal,že môžem špiniť,ale je to v poriadku.A ja som zle pochopila a bola som smutná,že nešpiním ako hovoril 😀 😀 😀 😀 😀

buducamamina
31. okt 2008

moja ved to je ten problem ja sa tiez bojim ze nespinim ako mam hovorim co je na vlozke ale co ta krv vo vnutri to moze byt zevraj mala si nieco podobne a merala si si bazalnu teplotu

cikyta
31. okt 2008

Teplotu som si nemerala vôbec.................................Ani nič podobné som nemala. 😒
Ja som len pri prvom IVF na 11 den po ET začala riadne krvácať a bolo....menzes jak vyšitý.A sranda,že aj kamoška po IVF začala na 11den po IVF krvácať.
Ale teraz to už bolo v poriadku a "zatial" nekrvácam a pevne verím,že už nebudem dlhé mesiace!!!!!!

buducamamina
31. okt 2008

cikyta a ked si spinila nemala si krv ani v posve

buducamamina
31. okt 2008

v kolkaty den cyklu si zacala po transfere krvacat,prepac ze sa tak pytam ale som zvedava

cikyta
31. okt 2008

Ja som nešpinila,ja som krvácala.
Asi sme to spulu písali teraz...že?Lebo sa mi zdá,že som odpovedala,že? 🙂

buducamamina
31. okt 2008

no ved to myslim krvacala si kolkaty den po transfere

cikyta
31. okt 2008

Ved som písala: 11 den po ET-embriotransfere. (ale to bolo pri prvo IVF-neúspešnom 😔 )
Teraz som už nešpinila a som tehu.

larita112
2. nov 2008

ahojte babulky - čakateľky aj tehuľky 😉
kejla a lara - zajtra nám držím všetky palčeky, aby sa podarilo to, po čom túžime a aby nám oznámili tú naj, naj, naj správu na svete 😉 držte sa... zajtra sa nám budú spoločne triasť ruky pri vytáčaní t.č. 😉 cmukyyyyyyyyyyyy

lara75
2. nov 2008

ahoj laritka, mne už nemusíš, totiž som dnes ráno (36. DC) dostala menzes a tak asi nepôjdem zajtra na krv, úplne zbytočné. 😒
Bolo mi smutno, tak som išla na nákupy a malo som pekelné šťastie (aspoň v tom!) dostala som všetko na zimu čo som chcela. 😉
Vám všetkým držím palce, aspoň vy ma potešte s tehu správou, kejla, larita: zajtra tu chcem čítať iba pozitívne správy ok???????
Zajtra vám sem prídem zablahoželať, na to berte jed! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre