Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marcela24
8. júl 2009

pekny dni vsetkym.
henika a lieky si uz mala vysadit ? a testik si si rano neskusila urobit, ci sa tam nieco neukaze ?

henika30
8. júl 2009

Ahoj marcela.nevysadila som ešte lieky lebo my povedali že mám počkat na druhý test.Doma som nespravila test len raz na 9 den po ET

marcela24
8. júl 2009

tak ono lieky zvyknu drzat mrchu aspon ja som to tak mala pri 1.ivf a hned ako som ich vysadila tak do 2 dni prisla mrcha, ale vtedy som mala kratky protokol, takze mi dokonca to vyslo aj na den kedy som vlastne mrchu mala dostat. tento raz som mala dlhy protokol, takze vklad som mala 2 dni pre ocakavanou mrchu, cize je to podla mna tazko urcit.
a testik si si nechcela spravit ?

marcela24
8. júl 2009

myslim si, kedze si lieky nemala vysadit , tak urcite si tam nejaku hodnotu HCG mala , inac by ti nepovedal , ze mas prist na kontrolny test. ved zavolaj sestricke a spytaj sa , budes kludnejsia . ktore centrum navstevujes ?

henika30
8. júl 2009

Ja chodím do GF ,už to vydržím do zajtra,ale spýtam sa že kolko som mala hcg.Ale menzes už by som mala dostat,ako som to počítala,ale možno že máš pravdu marcela že tie lieky to robia.Ty si do toho centra išla sama alebo si mala nejaké problémy alekár ta tam poslal?

nika232
8. júl 2009

deny dakujem 😵 i ked neviem,lebo dnes ked som vstala tak mi niako prsia spadli /mam ja s nimi strasne problemi 😠 / a v noci som mala strasne krce ako na mrchy ale stale ani nespinim ... ja neviem...mam hlavu smutku...uz asi je rozhodnute 😒
inak pekny den prajem 🙂
a ozaj deny bola som v martine v heliose

aida.h
8. júl 2009

Ahojte. Tak sa pridam aj ja. Dnes som 7 den po transfere PK vkladali mi 2 stobunkove blastocysty a prave som si robila test a ukazal len jednu / 😒 .Som s toho uplne vedla cakali sme,že teraz nam to uz vyjde bolo to nase 2 IVF ko.

nika232
8. júl 2009

aida ahoooj,
no ale ved 7 den je trosku skoro,ja som dnes 8 a este stale netestujem...pre istotu 😉 ale je to este skoro 😵 a mas aj niake priznaky 🙂

rena72
8. júl 2009

ahojte baby...citam vas uz dlhsi cas.som 16den po ET,zatial pozitivna,bojim sa aj tesit,beriem si z vas priklad,ste
optimistky a to je fajn 🙂

nika232
8. júl 2009

no ved to je vyborne rena.ak som to spravne pochopila tak si tehu,ze? tak gratulujem 🙂

aida.h
8. júl 2009

Ahoj nika. Priznaky skoro žiadne akurat ma prsia bolia a bruško, ale to asi z toho, že som nervozna ☹ . Ja uz nechapem preco to nevychadza ☹ , preco si musime tolko vytrpiet, joj. A ti moja mala si tiez PK, a priznaky mas nejake 🙂

aida.h
8. júl 2009

Super reny gratulujemmmmm 🙂 tesim sa s Tebou 🙂

nika232
8. júl 2009

no pk je predlz.kultiv,ze?tak ano mala som. no mna len to brucho boli na mrchy a prsia nie a uz som z nich nestastna...lebo vsetky bolia len mna nie a to ze bolia je dobre znamenia tak este nezufaj a skus ten testik tak za 2 dni. 😉

nika232
8. júl 2009

a kam chodis do ktoreho centra?

aida.h
8. júl 2009

Ja si myslym, že prsia bolia od estrofenu ja mam taky pocit. 😉 Mna pri 1 IVFku tiez velmi boleli prsia a nakoniec to nevyslo aj vtedy som bola tak bez priznakov, ale ako to tu čítam tak u kazdej je to inac 🙂 Manželik ma podporuje, že ešte nieje všetko stratené, tak ešte vydržat o tyžden krvička 😒

aida.h
8. júl 2009

Do ISCARE BA. A ty?

nika232
8. júl 2009

ok slecny,koncim.zasa navecer.papa.a drzte sa. no aida len pekne pockaj toto bolo moc skoro

deny32
8. júl 2009

Ahojte vsetky, stala sa mi divna vec... vcera podvecer som pri teste mala silnejsiu druhu ciarku ako dnes rano... to je asi problem, vsak? ☹ ja som vedela, ze sa nemam predcasne tesit....

deny32
8. júl 2009

Rena, gratulujem 🙂 🙂 🙂 tesim sa s Tebou a drzim vsetky palce

Aida, asi si este predsa len skoro testovala, pockaj este par dni... 7 den je asi skoro.

janula18
8. júl 2009

deny, druhá čiarka by mala silnieť, ale nemusí to tiež nič znamenať. Mala si rovnaký test?
Mohla si viacej vypiť vody, a bola menšia koncentrácia hcg v moči.
pozri si album dicinka1, ta mala jeden den silnejšiu a na duhý den slabšiu a už má aj dievčatko. Tak musíš vydržať.

mzuzka
8. júl 2009

janula18 bola si uz na sono?

janula18
8. júl 2009

Nie, idem až v piatok a aj na krv. A ty ako už si skúsila testnúť?

nika232
8. júl 2009

ahojte

deny neboj to bude ok...hlavne ze su tam dve 😉

janul aj ja uz chcem ist v piatok...ja uz to nevydrzim 😒 ja az v utorok 😠 sa dovtedy zblaznim

nika232
8. júl 2009

aida ja chodim do martina do heliosu

kellynka7
8. júl 2009

ybyta, mahu som uz tu bola som v nemocnici kvoli tomu spineniu.

aida.h
8. júl 2009

nika tieto dva tyzdne su najhorsie to cakanie cloveka ubija ☹ . Este skusim testnut cez vikend uvidim ci sa stane
nejaky zázrak 🙂 chcem sa spytat ci nahodou neviete niektora ci sa robi PK aj zo snehuliacikov,lebo tam mame este 5 tich.

katkapoivf
8. júl 2009

Caute baby, som 4.den po transfere a saliem... Mam krce, akoze kazdu chvilu dostanem kramy, to asi nie je normalne, vsak?? Hrozne sa bojim, ye nam to opat nevyjde... Citi sa tak este niekto?

nika232
8. júl 2009

aida neboj to bude ok len musime vydrzat a zbytocne vopred nestresovat testovanim,ale ja sa tiez chystam niako cez vikend testovat...len neviem ci sa nebudem bat. ja si myslim ze oni uz su PK tak oni ich uz len rozmrazia a vlozia.
ahoj katka asi vsetky tu boli brucho len niekoho menej a niekoho viac to je uplne normalne...toho sa bat nemusis,dokonca niektore aj spinili a su nakponiec tehu 😉

katkapoivf
8. júl 2009

Dakujem Nika, ja sa z toho tak nejak citim na zblaznenie... Aj som skusala tomu nevenovat pozornost, ale akosi to nejde... Rozmyslala som ci si davam dost utrogestanu / predpisali mi 2x2tbl a kamoske v inom centre 3x2tbl... Davate si nieco, a po kolko?

bittka13
8. júl 2009

katkapoivf- ahoj, mozem len potvrdit ze vo FC predpisuju 3x2 tbl utrogestanu, ale zaroven ta mozem ukludnit ja som mala to iste neskutocne bolesti ako keby som mala kazdu chvilku dostat mrchu a to poriadnu, v podstate to pretrvavalo s prestavkami az doteraz a to som v 8tt !!! dokonca na termin mrchy som mala aj spinenie az krvacanie ale nakoniec sa to skoncilo stastne. hlavne NESTRESOVAT !!! tym mozes babatku ublizit najviac. ak ti to psychicky pomoze kludne by som si dala aj 3x2 tbl utrogestanu, predavkovanie ti urcite nehrozi ved taketo davky tu bezne baby brali a ja osobne tiez... 😉 tak si to zvaz... ak mas bolesti a krce skus si dat este Magne B6 to y ti mohlo trosku pomoct sice nie proti bolesti ale je to dobre na uvolnenie krcov a berie sa to potom v pohodke aj cele tehu, ani tymto si urcite nemozes ublizit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre