Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jarika22
18. feb 2014

@dukokatka A myslíš, že keď sme mali už 4. neúspešné IVF, tak to môže byť príčinou?

nelinka1111
18. feb 2014

@sonkaj ahoj. tebe zistili protilatky na spermie v hliene? ja mam tie, ale neviem ci este nieco ine nebude problem. pri ivf som mala 6 zevraj dobrych vajicok, ale iba jedno sa oplodnilo. bohuzial s negativnym vysledkom.

sonkaj
18. feb 2014

@nelinka1111
Mala som protilátky proti všetkemu.

nelinka1111
18. feb 2014

@sonkaj dakujem za odpoved. a co vsetko este je? ja rozmyslam ci nemam imunitu aj na vajicku a spermia sa tam nedostane. sice jedno sa oplodnilo, ale aj tak. neviem. vsetko su len dohady

jarika22
18. feb 2014

@sonkaj
@nelinka1111
Čím viac človek vie, tým je to horšie. Asi to poriešime tak, že sa dáme ešte na nejaké vyšetrenia, neunáhlim sa s ďalším cyklom... Uvidíme. Zatiaľ počkám na krv do piatku, a potom sa uvidí, ako ďalej.

basha070
18. feb 2014

@liana75 nechala som si vlozit dve, pre istotu...verim, ze aspon jedno sa uchyti 😀

liana75
18. feb 2014

a do ktorého centra chodíš ? Máš aj nejaké príznaky ? Ja idem na krv v piatok tak uvidím aj keď to veľmi ružovo nevidím lebo dnes som si robila test a nič stále negatívny . 😢

basha070
18. feb 2014

Chodim na Antolsku. Je tam uzasny personal. Ty? Priznaky tiez ziadne, ale jovorim si, ze to je asi skoro. Budem na teba mysliet v piatok.

basha070
18. feb 2014

Ja idem na krv az v stredu. Ale asi testnem uz v nedelu. Testik mas uuuuuplne biely? Este nezufaj, krv rozhodne.

liana75
18. feb 2014

@basha070 ja chodím do heliosu a tiež som spokojná. No uvidíme v piatok a ďakujem ti že na mňa budeš myslieť si zlatá. Na tom teste som mala len jednu čiarku a nič iné som nevidela. Tentokrát som sa ale cítila úplne inak mala som aj občas nevoľnosť a nemala som chuť do jedla. Ten prvý krát som nemala nič. A predtým než som sa spamätala som začala krvácať.

dukokatka
18. feb 2014

@jarika22 moze to byt aj ten problem s protilatkami,treba si to dat vysetrit.

jarika22
18. feb 2014

@dukokatka Len sa čudujem, prečo nás na takéto veci nikto neupozorní... Každý hneď šup do IVF, ja nemám proti tomu nič, lebo je to pravdepodobne naša jediná nádej, ale keby výsledky takýchto vyšetrení podmienili iný postup, tak by nám ich predsa len mali navrhnúť...

matulka2314
18. feb 2014

@basha070 ahoj nie si ty nahodou barbora ktora si bola v stredu na antolskej na vklad a mne robili odber vajicok ? boli sme spolu na izbe lebo podla toho ktory den po et si tak mi to tak vychadza, ja som mala et v piatok

dukokatka
18. feb 2014

@jarika22aky mate problem,cudujem sa ze vam toto vysetrenie nerobili.mozu byt protilatky na spermie,embrio alebo vajicko.treba si to vysetrenie urobit.

basha070
18. feb 2014

@matulka2314 trefa !!! Ako sa mas? Kolko si si dala vlozit? Ako sa citis? Hovor, som zvedava 😀

basha070
18. feb 2014

@liana75 a na ktory den si zacala krvacat? Ja som bola na prvom IVF, tak to ani nemam s cim porovnat, ale ak vidis zmenu, tak to uz moze byt nadejne....

liana75
18. feb 2014

@basha070 no ten prvý krát som začala krvácať na 8.deň. A žiadne príznaky som nemala. Chcela by som tomu veriť že to je tak len ma brzdí to že stále mám negatívny test. Už som z toho na prášky 😅

basha070
18. feb 2014

@liana75 tak to ta chapem. Tazko je mysliet pozitivne. Teraz som citala o dievcatach co mali neg. tt aj na 11 den,a krv + na 14 den.... tak nevesaj hlavu, kym to nebude iste.
Mna zacina riadne boliet brucho. Nastava panika. 😒

matulka2314
18. feb 2014

@basha070 aka nahoda ze sme sa tu stretli 😀 dala som si vlozit dve kedze s tych vsetkych boli ostatne nezrele a iba styri sa oplodnili ale dve sa slabo delili takze mam iba tie dve vlozene a nemam ani ziadnych mrazacikov ☹ citim saa ani neviem ako neviem jak by som sa mala citit opbcas mam pocit ze s citim ako pred ms potom zase nie ale tak brucho ma zatial moc neboli co mna zvykne uz dlhop pred ms ale zase to moze byt aj z tych hormonov tak uvidime ale brucho mam riadne nafuknute ty kokos, a ty sa mas ako ?

basha070
19. feb 2014

@matulka2314 no tak niesi sama, ja som mala 4 embryjka, 2 vlozili, 2 sa tiez enjak zle delili, tak tiez ziadni mrazacikovia. 😉 Mame to podobne. Pocoty nemam ziadne, len ma bolia prsia, ale to bude z tych hormonov. Inak som doma na PN, aby som si nieco nevycitala. No a kedy si mala vklad? Netestujeme naaaahodou spolu? 😵

basha070
19. feb 2014

UZ SA NIKTO NEPRIDA MEDZI CAKATELKY??

liana75
19. feb 2014

@basha070 no dobre ránko tak myslím že moje percenta sa zmenšujú keďže som sa dnes zase testla a test bol negatívny. Ďakujem Ti za povzbudenie aj keď si myslím že skôr by sa musel stať nejaký zázrak. Ešte som rozmýšľala že skúsim iný test.

livi28
19. feb 2014

babenky, ja mám dnes 9ty deň po ET aj keď rátam deň vkladu...Tiež sme na tom asi rovnako, tiež som mala len 4 2 sa prestali vyvíjať, jedno mam v sebe v teplúčku a jedno zamrazené...Už som z toho na nervy dnes som sa v noci stále prehadzovala, ma bolelo brucho a cítila som sa tehotne 🙂 ale to mi už z toho všetkého šibe...stále si hovorím, že ešte jeden deň vydrím a budem sa testovať až zajtra...krv mam v utorok no myslím + a zlé si ani nepripúšťam

matulka2314
19. feb 2014

@basha070 ja som mala vklad v piatok takze dva dni po tebe 🙂 najprv som sa nechcela testovat ale asi budem len este neviem kedy, tiez som na pn a rozmyslam ci si ju predlzim do konca mesiaca lebo zatial mam len do piatku ale asi ano nech si tiez nevycitam. no mna prsia nebolia boleli ma iba ked som pichala hormony ale mna ani pred ms moc nebolia takze uvidime jaj bodaj by nam to vsetkym vyslo 😉

matulka2314
19. feb 2014

@livi28 ahoj a ako ta bolelo brucho ako pred ms ? lebo mna boli obcas ale tak slabsie nez pred mas a obcas ma aj pichne ale nechcem si robit nadeje nech niesom sklamana , a tiez mas tak strasne nafuknute brucho od tych hormonov ?

lucinda17
19. feb 2014

@basha070 ahoj, ja som mala vklad v pondelok 1 embryko po PK ...takže som tiež čakateľka 🙂 som pn a oddychujem doma 😉

basha070
19. feb 2014

@liana75 urcite skus aj iny, zevraj mamatest je celkom spolahlivy...drzim palce!

basha070
19. feb 2014

Ja dom PN a budem az kym nebudem vediet na 100%. Nech si nic nevycitam. Matulka 2314 myslim ze tak je to najlepsie, ostat doma je vzdy menej stresu ako v robote.

livi28
19. feb 2014

@matulka2314 bolí ma veru brucho boli a poriadne ako pred ms, tak teraz neviem či je todobre alebo nie, prsia mám naliate a bolia ma...brucho mam nafuknute z hormonov a vobec nechce splasnut 🙂 a tak snad už ani 9 mesiacov nesplasne 🙂

ň

liana75
19. feb 2014

@basha070 ďakujem za podporu aj ja tebe držím palce veľmi a aj každej babe ktorá zdieľa naše problémy.dnes si ten test pôjdem kúpiť a zajtra vám dám vedieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre