Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matulka2314
19. feb 2014

@livi28 a to ta tak boli od zaciatku aj prsia alebo az neskor ta to zacalo ? praveze ja mam pocit ako keby mi to vsetko postupne ustupovalo uz ma ani krize tak nebolia to bolo asi vsetko z hormonov jedine brucho mi ostalo strasne nafuknute , fakt neviem musime sa len nehat prekvapit, a kedy budes teda testovat zajtra ?

livi28
19. feb 2014

matulka2314 nevydržala som to a urobila som si test a je negatívny ☹ no zajtra si spravím ďalší možno je skoro

matulka2314
19. feb 2014

@livi28 este nezufaj moze to byt este skoro a mala si aj pk ? kedy mas ist na krv ?

livi28
19. feb 2014

najd§ležitejšia je aj tak krv, no trochu ma to aj tak sklamalo

basha070
19. feb 2014

@matulka2314 matulka a nemas nabeh na OHSS ? Ja nemam nic, len vcera vecer bolest brucha ako pri MS, ale len 10 minut a bolo to prec..

basha070
19. feb 2014

@livi28 skus o 2 dni, moze to byt skoro.

matulka2314
19. feb 2014

@basha070 mala som nabeh ved mi davali aj infuzku na to aj som brala po opu lieky ale ako som bola na vklade tak ma pozareali utz a ze mam to v poriadku ze sa mi vyhol 🙂 mna praveze bolelo brucho cely den v nedelu aj ma obcas pichlo krize ma boleli ale teraz ako keby to uz preslo tak neviem co si mam mysliet ale od nedele ma bolo zaludok ako keby nieco nanho tlacilo asi to velke brucho co mam teraz 🙂 kedy mas dostat ms ?

moncibubu
19. feb 2014

ahojte babenky tak aj ja som od dnes čakatelka po KET, mam vlozene jedno embryo, teraz len cakat tie dlhe 2 tyzdne na krv

basha070
19. feb 2014

@moncibubu ahoj, noo dlha cesta pred tebou, prajem pevne nervy 😀

basha070
19. feb 2014

@matulka2314 ty kokso tak to si mala stastie s tym OHSS... aj mna tak bolelo aj pichalo asi 3 dni po vklade, ale teraz nic. Mrcha ma prist v stredu, ale testujem uz v nedelu. Dlhsie nevydrzim. Ty ?

liana75
19. feb 2014

@moncibubu ja sa pripájam a prajem pevné nervy.

matulka2314
19. feb 2014

@basha070 tak to som mala ved som aj poctivo pila lebo som sa bala ze ho chytim furt som chodila cikat uz mi z toho sibalo 😀 ja mam dostat tiez v stredu ale este neviem kedy budem testovat najradsej by som netestla ale asi to nevydrzim mozno v pondelok ty chces kedy ?

matulka2314
19. feb 2014

@basha070 uz som si vsimla ze v nedelu 🙂

jarika22
19. feb 2014

@liana75 Ty si odvážna, ja od nedele som to už neriskla, a povedala som si, že sa nechám prekvapiť v piatok.
@livi28 Aj mňa bolelo brucho v sobotu a v nedeľu, asi tak ako pri ms. Neviem, či je to dobré alebo zlé, našťastie ma to viac menej prešlo, teraz len sem-tam cítim nejaký tlak. Prvý týždeň som bola doma, teraz čo chodím do práce sa cítim lepšie ako keď som bola doma. V nedeľu som mala test negatívny, tak neviem, či ešte z toho niečo môže byť.

liana75
19. feb 2014

@jarika22 no neviem či sa to tak dá nazvať skôr som len chcela vedieť na čom som aby som sa im tam psychicky nezložila ☹ aj keď definitívny výsledok oznámia telefonicky. No na niečo ma pripravia už pri kontrole ultrazvukom a tam už niečo uvidí a povie mi a krv to len potvrdí. Je tam príliš veľa ľudí a chaos a nechcem tak byť stredobodom pozornosti len preto že som to nezvládla.

basha070
19. feb 2014

Babulky, maternica sa vam roztahujeeeeeee!!! 😀 😀
Citim to v kostiach !!

jarika22
19. feb 2014

@basha070 Dúfam, že máš pravdu.

basha070
19. feb 2014

@matulka2314 takto o tyzden uz budeme vediet, ze sme tehulky 😵 😵
Ide do tuheho ! 😀

jarika22
19. feb 2014

@liana75 Už toho tu čítam toľko, že ani neviem kto aké má pocity. Aj teba bolelo brucho ako pri ms? Ja napr. prsia vôbec necítim...Ms čakám v týchto dňoch, do piatku...Koľkokrát idem na vecko, toľkokrát s obavami, čo uvidím.

smoulinka13
19. feb 2014

Ahojte prosim vas ako viem kedy by mala prist mms? Som 3. Den od transferu dakujem

matulka2314
19. feb 2014

@smoulinka13 ahoj ms by ti mala prist normalne ako kazdy mesiac podla posledneho menzesu

zuzzi08
19. feb 2014

@smoulinka13 je to deň, kedy by vám za normálnych okolností prišiel menzes. Ak si značíte do kalendára, tak si to ľahko vypočítate 🙂

jarika22
19. feb 2014

@smoulinka13 Ja len počítam od posledného termínu, kedy som mala, lebo som mala KET v prirodzenom cykle.

smoulinka13
19. feb 2014

@matulka2314
@zuzzi08
@jarika22 len ked m nepravidelny cyklus od 30 do 40 dni tak to asi nezistim ze?

liana75
19. feb 2014

@jarika22 nie ja som vôbec nemala žiadne pocity ako pred ms mala som ho dostať včera a nič. akurát som predtým mala nechuť do jedla a troška mam silnejšie žilky na prsníkoch . to je asi tak všetko. ale kontrolujem sa stále ako ty.

zuzzi08
19. feb 2014

@smoulinka13 no keď chodí nepravidelne je to ťažké zistiť kedy presne príde ☹

matulka2314
19. feb 2014

@smoulinka13 tak ked mas nepravidelny tak to presne nezistis pozri si kedy si mala posledny a podla toho aspon priblizne

smoulinka13
19. feb 2014

@zuzzi08 som myslela ze od ovulacie 2 tt a to bolob36 hodin po pichnuti pregnylu ale to bola len moja teoria 🙂)) dakujem

liana75
19. feb 2014

@smoulinka13 no ja si myslím že si to budeš vedieť vypočítať približne takto. KET si mala asi dva dni po tvojich plodných dňoch. Vtedy ti robili vklad a to mala byť zhruba polovica tvojho cyklu či ?

smoulinka13
19. feb 2014

@liana75 ja som bola na et a vklad mi robili na 17.den cyklu takze asi tak dako ze 17 plus 14 dni takze okolo 31.dna asi aleeee verim ze nedojde 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre