Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

smoulinka13
21. feb 2014

@vanushka hej je mi o dost lepsie aj hybat sa mi da normalne a ty ako?

vanushka
21. feb 2014

@smoulinka13 ahoj ja sa citim tiez lepsie, al dnes trosku v podbrusi taha....hmmm

smoulinka13
21. feb 2014

@vanushka no vobec netusim co to znamena musime len cakat.....

vanushka
21. feb 2014

@smoulinka13 hej.... 🙂

matulka2314
21. feb 2014

@basha070 ahoj mna vcera asi pol dna bolelo brucho ako pred ms cely cas takze neviem co si mam mysliet ale moc tomu sance nedavam kedze mna vzdy tak boli pred ms takze uz som sklamana ani prsia ma nebolia nic ☹ ale teba ked boli len tak chvilkovo tak to je mozno dobre znamenie 😉

basha070
21. feb 2014

@matulka2314 este sa nevzdavame !! Kedy mas dostat ? Mna prsia tiez nic, tak normalne ako pred ms... my by sme mohli testnut spolu ...?

matulka2314
21. feb 2014

@basha070 ja mam dostat ako ty v stredu ale na krv idem az v piatok lebo som mala vklad dva dni po tebe, mozme spolu aj tak musim lebo ten gel mam iba do stredy takze potrebujem vediet ci si mam ist pre recept alebo nie 😒 ty chces testovat v nedelu ?

basha070
21. feb 2014

@matulka2314 ak to vydrzim tak ano az v nedelu. 😵 Ja ten gel mam len do pondelka tak musim otestovat skor a krv chcem uz v utorok, lebo v stredu by som uz mala nastupit do prace. Aby som vedela..
Verim ze v novembri spolu kocikujeme 😉

matulka2314
21. feb 2014

@basha070 tak aj ja dufam ze budeme spolu kocikovat a dufam teda ze tie dvojicky 😀 ja budem najskor v nedelu aj to sa bojim ze je skoro tak daj vediet ked sa otestujes 😉

annabarillova
21. feb 2014

@matulka2314 @basha070 caute baby, pridavam sa, som dnes 9. den po ET a tiez planujem urobit 1. testik v nedelu rano (ak sa odhodlam). V stredu idem na krv. Vy ste kolky den po ET? Sem-tam bolesti ako pred ms a zvysenu teplotu som mala asi tyzden po transfere, teraz nic, ani prsia nebolia vobec. Len mam neskutocne nízky tlak 90/50 a zvyseny tep, niekedy aj 99 (po slabuckej kave, radsej ju uz nepijem), ale srdce mi busi poriadne. Nemate s tymto skusenosti? Docitala som sa, ze to moze byt aj utrogestanom.

matulka2314
21. feb 2014

@annabarillova ahoj ja som 7. den po et bez pk a na krv idem v piatok , mna tiez prsia nebolia vobec a vcera ma bolelo brucho ako pred ms takze neviem, s tym tlakom neviem ja som to nemala ale moze to byt z tych hormonov a ja kavu pijem normalne ale taku slabu ale kazdy den tak daj vediet ked sa otestujes 🙂

ivec16
21. feb 2014

dievcata prosim vas mala ste niektora punkciu v lokalnej anesteze? ako to prebiehalo? jedine co viem, ze lokalna ma vyjde lacnejsie -ale nechcem sa podla penazi rohodovat, chcem vediet ako to prebieha? pre a proti zo zdravotneho hladiska... (mam si vybrat lokal alebo celkova) neviem sa rozhodnut

basha070
21. feb 2014

@annabarillova ahoj a vitaj ! Ja som mala vklad presne vtedy ked aj ty, tj som 9 den po ET. Tak to vyzera, ze testneme spolu 🙂 . Ja si teplotu nemeriam, tlak mam v poho....tak to ti neporadim. Nizky tlak moze byt priznakom, ale tep...to by som tipla na ten utrogestan. Tak sa ozvi co a ako, drzim palce , nech sa drzi !! Jedno ci dve mas?

basha070
21. feb 2014

@ivec16 co konkretne je lokal ? Ja som bola na celkovej. Velmi som sa bala, ale naozaj to nic nebolo. Trva to len kratko (cca15-20 min.) Ani potom mi zle nebolo, len bolelo brusko trocha.

ivec16
21. feb 2014

@basha070 v celkovej som uz bola, viem co to je... chcela som viac vediet o lokalnej... ta umrtvia len o pasa dolu... musim sa rozhodnut ktoru chcem... a ta lokalna ma vyjde o 500€ lacnejsie... tak chcem vediet ako to prebieha...

smoulinka13
21. feb 2014

to som veru este nepocula ze sa do opu aj v lokalnejj anestete..urcite to ma mensi dopad na zdravie....

moncibubu
21. feb 2014

ahojte babulky tak ja som dnes 2 den po KET a mala som len take male pichanie v podbrusku hned na prvy den, ale dnes mi je akosi divne, je mi aj zima a bolia ma aj troska krize, a to mavam ked mam dostat menzes, tak sa bojim co to znamena, drzkam nam vsetkym palce, aby sa nam to podarilo

basha070
21. feb 2014

@ivec16 ufff o 500 €? Tak to je poriadny rozdiel. Ja som v centre vravela, ze sa mi nechce do narkozy, ale ani mi nepovedali, ze je aj takato moznost. Asi to netobia vsade. Tak daj vediet, ako si sa rozhodla / prip. ake to bolo...

ivec16
21. feb 2014

@basha070 hehe tak budem asi masochista a pojdem do nepoznaneho, aby som mala novu skusenost... 😀 ja to riesim vo francuzsku a tato otazka ma zaskocila, lebo som myslela, ze automatika v celkovej... lebo viem ze na slovensku sa robi len tak

moncibubu
21. feb 2014

@ivec16 tak to aj ja pocujem prvy krat, ze v lokalnej, aj ked viem, ze tak robia aj cisarsky rez, tak to moze byt, kamoska tak rodila a povedala, ze to nebolelo, a si pri vedomi, ved sa popytaj doktora, co ti povie

ivec16
21. feb 2014

@basha070 no o 500€.. v lokalnej mi to prepalti cele poistovna, a v celkovej doplatim cc 500€

ivec16
21. feb 2014

@moncibubu no praveze uz nemam cas sa nejak popytat... tu som bola u doktora, tam ma nenapadlo pytat, lebo tu otazku mi polozila az sekretarka, ktora kopletizovala papiere...

moncibubu
21. feb 2014

@ivec16 podla mna to neboli, ale budes z toho nieco vidiet a pocut, co ti robia, tak mi povedala ta kamoska,ale porod je iny. lokalna je menej skodliva ako celkova

ivec16
21. feb 2014

@moncibubu pocut mi nevadi, lebo im aj tak vacsinu nebudem rozumiet, moja francuzstina je este slaba... No skusim teda lokal

basha070
21. feb 2014

@livi28 ahoj ako si dopadla s testikom?

jarika22
21. feb 2014

@smoulinka13 Nie už som si nerobila test. Bola som na krv, výsledok ale na moje veľké sklamanie bude až v pondelok, myslela som si, že ma porazí. Fajn, že ti je lepšie, ono to možno závisí od miery rozvoja OHSS. Drž sa, ahoj.

livi28
21. feb 2014

@basha070 no zatiaľ ukazuje pozitívne 🙂 teším sa no krv je krv 🙂 ale nás tu je 🙂

smoulinka13
21. feb 2014

@jarika22 joj az pondelok? to ta nechaju tak dlho cakat? :(( nic prijemne

livi28
21. feb 2014

to vážne sa tak dlho čaká na krv? som myslela že výsledok je do par hodín

jarika22
22. feb 2014

@livi28 To aj ja som si myslela, ale RV je výnimka, doteraz som vždy mala výsledok v ten deň. Aj tak si už nerobím nádeje, len ma štve, že do seba musím ešte do pondelka pchať utrogestan, ktorý mi nijak nerobí dobre....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre