Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

livi28
26. feb 2014

@matulka2314 gratulujem, nie mne sestrička tiež povedala že o dva týždne na ultrazvuk rovno 🙂

matulka2314
26. feb 2014

@livi28 dakujem 🙂 a ako sa citis ?uz ta neboli brucho ako na ms ? a este si testovala ?

livi28
26. feb 2014

@sarda17 po vklade som bola týžden doma, do obchodu som išla do konca so psom po parku, inam by mi z toho preskočilo, na ďalší tžden už v robote a to robím na zmeny a na nohách. S kľudom to tiež netreba preháňat asi len tie prvé dni (5-7) si oddýchni. Potom už v pohode, no samozrejme neprehánať a nedvíhať ťažké. Ak robíš v kancli kľudne choď do roboty, inak sa zblázniš a budeš len dni počítať do výsledkov

livi28
26. feb 2014

@matulka2314 už necítim nič, menzes neprišiel 🙂 a ani bolesti nemám, dnes jediné čo mám je neskutočná migréna :( ale to asi z počasia. a včera som to patrične oslávila mala som pohár a pol sampanského 🙂 tak snád bude vsetko ok 🙂

matulka2314
26. feb 2014

@livi28 tak musime dufat aby vsetko dobre dopadlo, mna v pondelok a vcera trochu bolelo brucho ako pred ms ale tiez som zatial nedoatala tak dufam ze ani nedostanem 🙂

livi28
26. feb 2014

@matulka2314 ale prosím ťa, my sme už jasné tehule 🙂

basha070
26. feb 2014

@vanushka
@smoulinka13 babulky a mate uuuuuplne bez ducha? Kedy mate ist na krv? Mohlo sa vam uhniezdit neskor a hcg je este male....verte!

basha070
26. feb 2014

@matulka2314 Ahoj najprv oooobrovska gratulacia !!!!!!!!!!
Az mam z toho zimomriavky 😉 Mne tiez povedala, ze uz netreba krv, ja som si to vyziadala. Chod aspon obvosnej alebo svojmu gyn., nech mas istotu ze to rastie. Jupiiii !!!

matulka2314
26. feb 2014

@basha070 dakujem 🙂 ja som myslela ze ta zavolali preto mi to neslo do hlavy tak tam skusim zavolat ze aj ja chcem nech mam istotu alebo pojdem svojmu uvidim este

maxilienka
26. feb 2014

@lucinda17 a bola ta blastocysta "včasná"??? lebo myslím, že to je asi dôležité, či bola úplne kvalitná alebo trošku pomalšie sa vyvíjala

lucinda17
26. feb 2014

@maxilienka aha,tak to neviem presne,ale embryologicka mi hovorila ze sa deli spickovo,tak asi expandovana to bola 🙂

maxilienka
26. feb 2014

@lucinda17 aha, no toto som potrebovala vediet 🙂 A kedy ides na krvicku?

lucinda17
26. feb 2014

@maxilienka krvicku mam v pondelok 🙂 ty?? Ako sa citis?

jarika22
26. feb 2014

Neviete náhodou koľko dní po vysadení utrogestanu sa má dostaviť ms? Už ho neberiem tretí deň a zatiaľ nič... Krvný test negat.

smoulinka13
26. feb 2014

@basha070 no uplne bez ducha (((( uz tomu nedavam sancu

matulka2314
26. feb 2014

@basha070 inak ty si volala aj petrenkovi ze krv je pozitivna lebo mne hovoril ze mu mam zavolat vysledok ale asi az po utz mu budem volat , ci ?

anuska30
26. feb 2014

ahojte.ja sa chystam tiez na ivf .mam 37 rokov a velmi rada by som vedela ,ci si davate vkladat jedno alebo dve embrijka.Niekto vravi,ze je lepsie jedno,niekto ze dve. Mam z toho dilemu.Cakam na mrchu a zaciname.Velmi sa bojim injekcii: :((

smoulinka13
26. feb 2014

@anuska30 ahoj my sme si dali jedno ale pojdem pravdepodobne na ket tak chceme dve.....

anaba1
26. feb 2014

caute baby, no ja vam nevylepsim statistiku..vcera krv (13.den po ET) a nic z toho. Snad to zachrani nas jediny mrazacik o 2 tyzdne.
@jarika22 Ja som zacala spinit uz na 10. den, vcera som vysadila utros a dnes uz mrcha prichadza, aj brucho ma boli..ale uz som citala na fore, ze aj po viac ako 3 dnoch moze prist..to je asi individualne..

smoulinka13
26. feb 2014

baby ked viem ze to nevyslo mozem vysadit utros??????

moncibubu
26. feb 2014

@vanushka ja chodim do Martina, do Heliosu, a ty do ktoreho centra

moncibubu
26. feb 2014

@zu_zi ja som mala transfer 19.2., mala som Ket

vanushka
26. feb 2014

@matulka2314 zajtra mam 9-ty den, dnes nebol ziadny duch ☹
ano, furt mam taky pocit ze dojde ms, hovorim si ze zasa nic... ale brucho raz taha, raz nie....hmmmm

na krv az v utorok, 4.3 dovtedy ma porazi, tak dlho cakat 😀

vanushka
26. feb 2014

@basha070 uplne bez ducha... asi nebude z toho nic ☹

moncibubu
26. feb 2014

@matulka2314 jeeej, ale to sa tu nejako rozbieha, gratulujem a hcg nemas nizke, mas len 12 den, bude urcite riadne stupat- tehulka!!!!

vanushka
26. feb 2014

@moncibubu do unica v Brne, do heliosu som chodila tiez 🙂

moncibubu
26. feb 2014

@vanushka ved to je este prilis skoro, test ukaze u niekoho na 10 alebo 12 den, ver mi a to je niekedy len taky maly duch, takze je tam este velkaaaa sanca

vanushka
26. feb 2014

@moncibubu myslis 10 alebo 12 po transfere ci po opu ?

moncibubu
26. feb 2014

@vanushka niekedy sa embryjko uhniezduje aj neskor, takze ten test ukaze vysledok az neskor na teste po transfere, 10,12 alebo aj 14 den, urcite mas este veeeeelku sancu, hlavne mysli pozitivne, aj ked je to tazke 😀 , mna dnes zacali boliet aj prsia, takze ja to vidim biedne, ale skusim testnut v piatok

basha070
26. feb 2014

@maxilienka ahoj, drzim palce!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre