Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

afrika
25. jún 2012

@cuculik1 nie nadarmo sa na krv chodí na 14 deň po vklade. naozaj sa čudujem, že takto skoro testujete. potom si zúfalá, nešťastná....a to je len krôčik k neúspechu ☹

leontinka27
25. jún 2012

@afrika
@cuculik1 no mne na 9 den ukazal test ze som potom aj 10 den som bola na krv,sobota krvacanie nedela tiez dnes tiez bola som na sone nic nebolo vidiet.priznaky ziadne.bolesti brucha na menzes ved ho uz aj mam.baby tiez mi je nanic. bol to sice moje prve ivf ale verila som. manzel to snad znasa horsie ako ja. ja vo vnutri trpim ale navonok sa snazim neukazat svoju bezradnost. 7 den je skoro.urcite ti neukaze

leontinka27
25. jún 2012

@afrika presne a aj ked ti ukaze ze si aj tak to nemusi dobre dopadnut

afrika
25. jún 2012

@leontinka27 ja som bola 2xna IVF a 3xna KET a len raz som testovala skôr a to vtedy keď som písala. a aj to len pre to špinenie. tiež som bola netrpezlivá, no musela som vydržať 😵

afrika
25. jún 2012

@leontinka27 mrzí ma to. viem ako bolí každé jedno sklamanie ☹

leontinka27
25. jún 2012

@afrika a aka je pricina neuspechu???vsetky baby co chodia do brna otehotneju.nieco na tom musi byt

leontinka27
25. jún 2012

@afrika ved to poznas tebe to hovorit ani nemusim...ide sa dalej

brita
25. jún 2012

@leontinka27 Ahoj, no ono to nie je take jednoduche, ako sa mozno zda s tym, ze vsetky baby, co chodia do Brna otehotneju. 😉 Aj ked teda pristup je tam iny, na urovni, to je jasne. My sme v Brne uspesne otehotneli az na 4x , a to podotykam s darovanymi vajickami. Takze je to zase iba individualne, asi fakt zako povedat takto vseobecne.

leontinka27
25. jún 2012

@brita fiha az na 4 pokus.to je dost. ale zrejme si mala problem ty z vajickami alebo ti nieco zistili?. no vacsinou ked sa nenajde ziadny problem tak by sa to podarit malo. ja som vlastne otehotnela ale nevydrzalo to.nabuduce ked podem tak sa dam vypisat uz od stimulky.

brita
25. jún 2012

@leontinka27 Ja mam maternicu uplne v poriadku, nemam ziadny problem, len tie vajicka, preto sme isli do darovanych ( svlastnymi sme mali 5 pokusov na SK a nic z toho) a vidis, tiez sa nechytili hned a to sme vzdy dali vlozit dve krasne blastocysty. Vzdy sa vynara otazka,ze preco sa nechytili.Ale na to nikto neda odpoved 😒 Nakoniec sa to podarilo, ale tie nervy nezelam nikomu.

annamary27
25. jún 2012

@cuculik1 nestetuj doma,len si nervy zničíš,aj testy nemusia byť stopercentné a len sa zbytočne opustíš,ver tomu že to vyjde a počkaj do krvičky. 😉 😉 😉 Ja som mávala doma testy negat a krv bývala pozitívna,len to u mna vždy skončilo biochem.tehu.Potom som sa na testy vyprdla,lebo ma len zbytočne zavádzali,dokonca som mala krv pozitívnu aj po 2dnoch krvácania.držím palce a vieš,že na dáž´d sa zvykne hovoriť aj to,že ti prší šťastie 😵 hlavu hore.

javi37
25. jún 2012

@cora41
@ivka3901
Ahojte babenky, tak hcg kleslo veľmi rýchlo, dnes som bolal na krv...od rána iba plačem ☹ ☹ ☹ ☹

leontinka27
25. jún 2012

@brita obdivujem ta.len stale tomu nechapem vsetko ok a nic. a podarilo sa ti to darovanymi vajickami.fakt nechapem. mas moj obdiv. ak sa ta mozem spytat kolko ta to vyslo bez darovania.

leontinka27
25. jún 2012

@javi37 neplac ja krvacam ako diva dnes som bola na sono nic tam nieje.ja som to cez vykend uz vzdala.ja krvacam ako na manzes takze je to menzes

alibabaa
25. jún 2012

@bique to budes 10 ci 14 den? ja som dnes 10 den a povodne by mala dojst mrcha.. tak som zvedava ci nezacnem spinit ako pri neuspesnom ET... nechodim v noci cikat.. ☹ cici bolia ale asi z utrosu.. ako maju vyzerat dvorce ked je zena tehotna?

cuculik1
25. jún 2012

dakujem za podporu dievcata.... viem ze kazde tehu je ine ale prva dva som mala pozitivny vzdy 11 den od ovu ... tak asi preto ta depka, no co uz, pockame si este

brita
25. jún 2012

@leontinka27 Dakujem 😉 Na SK sme isli 3. cykly IVF a 2 cykly IUI, Mohlo to vsetko dokopy stat tak cca. 3500 EUR. A potom tie darovane v Brne stal jeden cyklus 3900 EUR + lieky a nejake poplatky za zamrazenie spermii a podobne.

leontinka27
25. jún 2012

@cuculik1 nezufaj ked nekrvacas tak je to zatial v pohode. ja som este ani menzes nemala mat a uz som zacala krvacat .......tak mas nadej

leontinka27
25. jún 2012

@brita no parada. uz teraz viem ze tam nepojdem lebo na to nemam. mna to teraz na sk vyslo cca 200 evri cele.tak to je riadna palka. to aby si clovek zobral uver. ale tebe to nakoniec stalo zato.....

brita
25. jún 2012

@leontinka27 Tie darcovske su strasne drahe, to je jasne, lebo my sme v Cechach samoplatcovia. Ale tebe sa to mozno podari na prvykrat, tak to aspon skuste. To neznamena, ze ked nam sa to podarilo az na 4x, ze to bude platit aj pre vas. A mozno vam poradia ist s vlastnymi a to je ovela lacnejsie. V kazdom pripade na konzultaciu by som tam urcite isla, ta je zadarmo a potom uvidis sama. Urcite to nevdzavaj takto dopredu. 😉

leontinka27
25. jún 2012

@brita kamoska tam bola asi pred dvomi rokmi podarilo sa jej na druhy krat vyslo ju to cca 1000 evri. takze keby to bolo tolko mozno by sme to zvladli. ale ja asi vyskusam este dva pokusy u nas a potom mozno pojdem do brna. ale stale nechapem akoze sa ti to podarilo s darcovskymni ako ti to vysvetlili. kde je problem.......aj sa ti podarilo otehotniet alebo vobec.drzte sa

javi37
25. jún 2012

Babenky, chcem sa opýtať, či neviete, koľko sa platí u Hermana za KET?

brita
25. jún 2012

@leontinka27 Vyvsetlenie je jednoduche, preco sa to podarilo iba s darcovskymi. Ja mam vysoke FSH ( rped dvoam rokmi bolo 29, teraz bude isto to cislo zavratne vysoke) a prilis nizke AMH (0,17). Cize malinko vajicko a slabych. Vola sa to predcasne ovarialne zlyhanie. Dokonca na UTZ mi uz teraz ani vajecniky nie je vidno, atrofovali. Preto sme v konecnom dosledku boli odkazani iba na darkynu, kedze s mojimi nie je sanca.

leontinka27
25. jún 2012

@brita aha no tak to chapem. no ja dufam ze mne sa to podari aspon na druhy krat.len neviem kedy budem moct ist teraz najblizsie.ked o tri mesiace a je jun???? drzim palce je dobre pocut ze sa ti to podarilo napriek takym tazkostiam

tamaris
25. jún 2012

Baby, mame to. HCG v krvi je pozit. 🙂

boska74
25. jún 2012

@tamaris
Konecne tu je nieco pozitivne🙂 ako ked slniecko vyjde
Prepac, ty si po ket, alebo et, a ako mas vysoke hcg. Dakujem

leontinka27
25. jún 2012

@tamaris aspon nieco pozitivne ja mam pocit ze skoro nikomu sa nedari. drz sa

tamaris
25. jún 2012

@boska74 Ahoj, ja som po ET. Hodnotu Hcg neviem, lebo som sa pocas telefonatu so sestrickou z car rozplakala a nebola som schopna ani jednoduchej vety.

boska74
25. jún 2012

@tamaris
Prajem vela stastia do dalsich tyzdnov🙂

linka
25. jún 2012

@javi37 200 eur..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre