Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
30. jún 2012

@javi37 ahoj mojko, no aspon to mas za sebou 😒 a mozes sa pripravovat na dalsie🙂 Ja som mala tiez dost silnu, kazde dve hodiny som si menila tampon...hroza 🙂 Uz ale konci a teda dufam, ze fostimon zaberie tak, ako pregnyl minule - uz ked platim ako blazon... 😀 Kedy sa mu chystas volat?

gelinka75
30. jún 2012

@cora41 ano sama, ja som tiez bola prekvapena, esteze ma napadlo s opytat v lekarni, tak som hned kupovala striekacky a ihly, kup tie male oranzove a väcsie na natahovanie

foryou25
30. jún 2012

@cora41 ja som si to vcera pichla sama ten Fostimon do brucha, no a presne nie su k tomu ziadne ihly, ani striekacky, to treba kupit osobitne 🙂

cora41
30. jún 2012

@foryou25 super, vdaka za info..a ja si mam davat 4 ampulky...to ste si vsetko natiahli do jednej striekacky? A ked ste to robili na dva krat, tak ste pouzili dve striekacky a dve ihly?

karkana
30. jún 2012

@cora41 mne to do jednej striekačky 😉 sestrička davala a naraz pichla,,,,,,aj pred tým si pichala Fostimon či iné?

foryou25
30. jún 2012

@cora41 ja som si natiahla ten roztok, vstriekla do jedneho Fostimonu, rozpustilo sa, potom som nabrala, vlozila do dalsieho fostimonu vstriekla tam aby sa zase rozpustilo a potom pichla do brucha, tak mi sestricka kazala, ze na 2 prasky jedna vodicka staci, vsetko v jednej davke

cora41
30. jún 2012

@karkana predtym som mala pregnyl a tam boli k tomu striekacky, takze jednoduche...

cora41
30. jún 2012

@foryou25 ahaaa, jasne, no uvidime, skusim

gelinka75
30. jún 2012

@cora41 mozes dat 1 vodicku a 4 ampulky, ja som pichala 5 ampuliek naraz 😉 dokonca som miesala fostimon s menopurom

cora41
30. jún 2012

@gelinka75 no skvele🙂 tak ti si riadna kucharocka, ked si to tak super zmiesala 🙂 vyskusam dnes, nech nechodim stale na pohotovost, citim sa ako neschopna 😠

gelinka75
30. jún 2012

@cora41 hej, tiez sme sa s mm cudovali, ze ako dobre mi to ide 😀 nic to nie je

foryou25
30. jún 2012

@cora41 neboj zvladnes, ja som si akurat pichla druhu, budem stale tak okolo 17tej pichat, vtedy je uz manzel doma z prace, tak aby bol niekto doma 😉
@gelinka75 a kolko si mala vajicok po tej zmeske s menopurom? ja som velmi zvedava, aka bude uroda ked mam len 2 prasky fostimonu

gelinka75
30. jún 2012

@foryou25 ja som mala 18 vajicok a z toho 12 bolo zrelych, pichala som najprv 2 fostimony a 1 menopur, potom 2 a 2 a potom 2 a 3 a na konci zas 2 a 2, dokopy 14 dni, rastli mi pomalsie ale rastli 🙂

cora41
30. jún 2012

@foryou25 tak uz aj ja to mam za sebou, druhy fostimon, HURAAAAAAAAAAA!! len sme sa museli otocit este raz na pohotovost, lebo som tam prisla a fostimon ostal doma 😀 😀 😀 tusim mi ide 😀 NEvies ako je to s opalovanim na zaciatku stimulky? Myslis, ze sa mozme v tychto horuckach opalovat aspon prve dni MS alebo nie?

foryou25
30. jún 2012

@cora41 no vidis super, tak to budeme mat presne na rovnako, kedy mas prvu kontrolu? inak ja chodim do Splnu 🙂 a na kontrolu idem v stredu
s opalovanim neviem, ako, ja som moc neopalujem 🙂

cora41
30. jún 2012

@foryou25 ja chodim do gyncaru v KE a na kontrolu idem v piatok, ja som len vo stvrtok dostala MS, takze v piatok to bude 9 den...A ty si dnes ktory den cyklu?, ja treti 🙂

foryou25
30. jún 2012

@cora41 ja som dnes 21 DC, v splne robia dlhe protokoly, pichaju Dekac alebo dipherline na 2DC alebo az na 18 DC cyklu, mne ho pichli na 3DC, lebo bol vikend, a na 20DC som zacala stimulku 😉

cuculik1
1. júl 2012

Menia sa počas života protilatky proti ovarian, spermiam.... Teda, keď som mala pred 3 rokmi Všetko negatívne, ostáva to tak, alebo je po nejakej dobe potrebné vyšetrenie zopakovať?

cora41
1. júl 2012

@foryou25 to znamena, ze stimulujes vlastne cely mesiac a az na druhy mesiac sa ti robi vklad? Ja mam vzdy taky, ze zacinam stimulovat 2 DC, na 15DC sa robi OPU a potom po 3-5 dnoch ET..takze to je potom kratky, ano?

foryou25
1. júl 2012

@cora41 presne, tak ako pises 🙂

@cuculik1 no tak to by zaujimalo aj mna

kuspitka
2. júl 2012

ahojte .dievcata na 8den ,ked ste boli na pozeranie folikul ,ake velke ste ich mali?

cuculik1
2. júl 2012

@kuspitka ani presne nespominam, ale transfer som mala az na 13 den, povodne mal byt na 11 ale vajicka pomalsie rastli... iui som mala napriklad 14 dc, ale zda sa mi ze na 8 dc som mala vacsinu okolo 10, 12 mmm

javi37
2. júl 2012

@ivka3901 Ahojky, nemala si Ty ísť dnes na tú kontrolu? Ozvi sa, myslíme na Teba.

javi37
2. júl 2012

@cora41 Cori, to je superkrátky 🙂. Ani sa nenazdáš a zase budeš po ET. Budem to s Tebou prežívať, neboj.

cora41
2. júl 2012

@javi37 ahoj moja, ako sa mi mas? Co mas nove? Ako mrcha? Hermi je v Istanbule, dnes som tam bola, lebo mi dal malo Fostimonu, nastastie mali nejake zasoby v ambulancii, tak som pokryta, pokial pride v piatok. Kedy mu budes volat? Das si volno cez leto?

javi37
2. júl 2012

@cora41 Ale nie, počkám na ďalšiu MS a idem na KET. Ja by som bola išla už aj hneď teraz, ale keď tam nie je, tak radšej mesiac počkám. Koncom júla mu zavolám.

cora41
2. júl 2012

@javi37 tak si potom riadne uzi leto a ktovie, ci aj naturalne nieco nevymyslis, ked si clovek da pohov...🙂

ivka3901
2. júl 2012

@javi37 ahoj no boli sme dneska no je to negatívne a mám vysadiť lieky ☹ ani utrogestan mi nepomohol ani prednison 😖 ale teším ma to,že som mala aspom 8,2 hcg a skoro to vyšlo a ma to posilnilo na další pokus,ale toto leto určite nie ani na budúce a pojdeme do BRNA tak možno tam budeme mať šťastie 🙂 a teraz sa teším na dovolenku najprv na stanovačku a potom hor sa do Talianska 🙂

kuspitka
3. júl 2012

@ivka3901 joj moja to mi je luto..

cora41
3. júl 2012

ivka3901 mrzi ma to, no aj ma tesi, ze sa nevzdavas a bojujes dalej. Oddychni si cez leto, nacerpaj novych sil a urcite to pomoze 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre