Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jennifeer23
23. nov 2012

@chilinkaxxx velmi držím palce 🙂

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 skus vydrzat a hlavne nemysliet na to najhorsie. Urcite este je sanca, ze krv bude pozit. 🙂 A ako sa citis? pozorujes na sebe nieco? Ja som dnes 7. den po vklade a citim akurat to, ze mam dostat mrsku a straaaasne ma boli hlava ☹

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx este vcera ma pobolievalo podbrusko, dnes uz necítim vobec nic, ani prsia, ani podbrusko :( uz len vyckat na krv do stredy, ale uz pozitívne myslieť neviem :(

chilinkaxxx
23. nov 2012

@jennifeer23 je to tazko viem. mna boli brucho stsle. tak ktovie ci je aj to dobre...uvidime ale ten test ma veeelmi laka. len sa ho bojim ocikat haha. ja mam krv v pondelok.

jennifeer23
23. nov 2012

@chilinkaxxx vies, bola som prvý krát na IVFko, takze som nevedela vydrzat, aspon sa v stredu nezrutim v robote ked zavolam o vysledky. Ked pôjdem na KET, tak uz nebudem testovat, este mame 5 mrazacikov

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 ale neboj, musis si verit. A musis verit aj fazulke, ze je tam, a je jej dobre. Mna tiez napadaju kadejake cudne veci, ale stale si hovorim, ze teraz sa to urcite podarilo 😉 Skus sa niecim zamestnat, aby ti rychlejsie ubehol cas a hlavne aby si prisla na ine myslienky. Uvidis, podari sa 🙂

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx veru, cez víkend sa niečím urcite zamestnam 🙂
Ja uz ani neviem na co sa sustredit, pretože aj ja aj manžel sme v poriadku... Neviem uz na aké vyšetrenia ist, co robiť... :(

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 tak na toto ti neda odpoved asi nikto 😒 My sme tiez relativne v poriadku a vidis, toto je uz nas 3.pokus. Tak isto som rozmyslala co by som pre to este mohla spravit, ale nic ma uz nenapadlo. A zase pchat niekomu za vysetrenia nemalo peniazkov, to podla mna nema zmysel. Viem ze je to tazke pre kazdu z nas a vzdy to boli, ale netreba sa vzdat a ist si za svojim snom. Raz sa to predsa musi podarit 🙂

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx urcite sa to podarí 🙂 do ktorého centra chodis? Urcite znova naberiem pozitivitu, to len dnes rano bolo sklamanie, chvíľku to potrvá a bude dobre. V decembri si dám klud a od januára bojujem ďalej 🙂 aaaa možno v stredu bude prekvapko, uvidíme ;)

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 ja chodim do gyn fiv v BA. Uvidis ze sa podari. Silno drzim pasticky 😉

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx dakujem 🙂 bola som si vyvetrat hlavu v obchodoch, hned som pozitivnejsie naladena ;)

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi tak nevydržala som 😝 čakala som asi 5min a potom buď som bola zmagorená už z tej jednej silnej čiarky, ale zdalo sa mi, že sa objavila veeeľmi slabá čiarka. Žiaľ, nemám dôkaz - začala som uvažovať, či tam tie čiarky nie sú predtlačené, tak som tú vrchnú vrstvu zoškrabala, ale nič tam nebolo, takže už mi fakt zostáva ten pondelok haha 😀

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx hihi no teeeeeeeda, ale ked sa tam nieco objavilo,tak by to aj mohlo byt 🙂)) to som zvedava na teba moc a na seba tiez 🙂 ja este rozmyslam nad jednym testom v sobotu alebo v nedelu,tak uvidime 🙂

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi ešteže tie testy stoja iba 1,59, inak by som asi skrachovala haha. No ja neviem, už som zblbnutá, snívalo sa mi dokonca, že mi povedala dr. že čakám dvojičky dievčatá 😀 tak snáď tam bol mini duch a nie pregnyl-duch.

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx skoda,ze ho uz nemas - mrkli by sme na to 🙂)) ja svoj mam este,hihi

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi no myslím, že by si tam nič neuvidela 🙂 asi to vidím iba ja.

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx no pockaj zavesim tu ten moj...

jennifeer23
23. nov 2012

@evkafi tak ten je krásny 🙂 potichucky gratulujem ;)

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi jej tak to je jasné, koľko ti to meškala ms? ja som mala dostať dnes a nič. Čo to je za značku test? Taký som ešte nevidela haha. No nič, ja počkám do pondelka, nech nemám už infarkt 😀

evkafi
23. nov 2012

@jennifeer23 dakujem 🙂 ale az ked budem pocut, ze je krv pozitivna,tak budem stastna 🙂

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx dik 🙂 je to znacka rapid clear - boli 2ks v baleni a stal 5eur. ms mi meska 3-4 dni, test som si robila vcera poobede... a druhy si chcem urobit zajtra alebo az v nedelu.

chilinkaxxx
23. nov 2012

@evkafi hm, tak ja uvidím v pondelok, to mi bude dúfam ms meškať 4tý deň a snáď sa to podarilo na prvý šup aj nám. Bola si prvýkrát?

jennifeer23
23. nov 2012

@chilinkaxxx ano na IVFko prvý krat, ale 4 neuspesne IUI mame uz za sebou. V pondelok Ťa čakajú uzasne správy 🙂

chilinkaxxx
23. nov 2012

@jennifeer23 necháme sa prekvapiť, keď nič - tak sa opijem na Silvestra 🙂

evkafi
23. nov 2012

@chilinkaxxx ano prvykrat 🙂

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 no vidis,pomoze aj malickost 😉 Ja som tiez bola trosku na nakupe ( zial len potraviny ) ale mne to nepomohlo. Stale ma boli ta kotrba a uz neviem co mam urobit 😒

jennifeer23
23. nov 2012

@jassminx skús si pospať, mne pomáha spánok ked ma boli hlava

jassminx
23. nov 2012

@jennifeer23 mnenepomaha nic, iba ak mala,zazracna,ruzova tabletka 😀 Ale tu teraz nemozem. Nevadi, zajtra bude urcite lepsie.

lucia2505
23. nov 2012

Ahojte kočky...aké ste mali alebo máte príznaky?? Lebo všade čítam, že každú bolí brucho ako na menzes a skoro každá špiní pri uhniezďovaní, ale ja nič také nemám a som 6 deň po et. Brucho ma pobolievalo akurát v noci po vklade a potom už nie.

evkafi
23. nov 2012

@lucia2505 ja som mala tiez take priznaky... v noci som zle spala a som sa budila ako keby mi v bruchu pracovalo stale... v pondelok idem na krv 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre