Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
2. apr 2012

@jajka1980 v pohode, môžeš mať takú chuť a to je tiež príznak tehotenstva 🙂 joj držím moc palčeky aby to vyšlo 😉

ursula5
2. apr 2012

@jujulinka gratulujem 🙂

vvia
2. apr 2012

@jujulinka jej blahozelam🙂 zistila si to aj skor ako ti zobrali krv?

jujulinka
2. apr 2012

dakujem vam 🙂 no, cez vikend som si robila test a bol pozitivny, tak som verila, ze uz je to iste 🙂
drzim vam vsetkym palce, nech to vyjde.

jajka1980
2. apr 2012

@zuzanka.h 🙂 Super prístup...bojovať treba dalej.. 😉

jajka1980
2. apr 2012

@ursula5 Vdaka za palčeky..potrebujem ich... 😉

katka1177
2. apr 2012

@jajka1980 aj ja velmo drziiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

makovicka53
2. apr 2012

@jajka1980 musime tomu verit

makovicka53
2. apr 2012

@jajka1980 ahojky co sa tyka tehu priznakov tak je vsetko v poriadku ale co ma stve tak som riadne ochorela totalne ma boli hrdlo a priedusky a mam aj zvysenu teplotu...najhorsie ze neviem co si mozem dat na uvolnenie...navyse chodim do prace bleeee...snad sa nic nepokazi....

martina2207
2. apr 2012

ahojky kočky. tak dneska som po ET. podarilo sa ich vložiť až na druhý pokus. doktorka vravela že sa tie moje dvojčatá už teraz bili v striekačke takže mám veľkú šancu že sa chytia. Strašne v to dúfam.

bique
2. apr 2012

@kristina81 suuuper..no vidis, vsetko bude ok, verim tomu 😉 😀 aspon bude po tej neistote, lebo ta je asi najhorsia 😉 😠

bique
2. apr 2012

@vvia co mate vsetky s tym ohss? budte radi, ze ho nemate, ved to je brutal...plno bab ho nemalo a ostali tehu a medzi nimi aj ja, dokonca s dvoma...a ziaden ohss 😉

bique
2. apr 2012

@jujulinka jeje...tak vidiiiiis...ja som to vedelaaaa 😀 😀 😀 gratulujem, drzim palceky, nech to bezi dalej ako ma, pekne priberajte...juchuuuu 😀 ja si beriem nejake tie tehu virusiky, mne sa teda ziiidu 😀

bique
2. apr 2012

@zuzanka.h ☹ ja mi to luto, ale este stale nic nie je stratene, nadej zomiera posledna....pojdes na krv? treba ist v kazdom pripade, lebo je vela takych, co aj normalne krvacaju a tehu prosperuje dalej... 😉 ja som nespinila ani nekrvacala a aj tak nic z toho naposledy nebolo 😒

vvia
2. apr 2012

@bique lebo ja mam ohss a vraj ak zena neostane tehotna tak ustupuje, ale ja netusim ci je to pravda

vvia
2. apr 2012

@bique a mala si nafuknute brucho alebo pocit, alebo nieco pri zransfere? lebo ja sa vobec necitim tehu a dokonca mi aj sfuklo brucho. vcera som skoro nocovala na wcku a dnes je to v norme... velmi sa bojim

zuzanka.h
2. apr 2012

@bique idem na krv po veľkej noci 🙂

bique
2. apr 2012

@jajka1980 @ursula5 ahojte babulky...tak bolenie hlavy poobede preslo, len mne je stale nejak divne na zaludku...ja som myslela, ze to z tej hlavy, ale ocividne nie 😒 dnes mam normalne termin MS, uz vcera som dost citila podbrusko, citim aj dnes, nespinim, nekrvacam, ale to tak bolo aj v januari...no a ta hnusna nadcha nie a nie prejst 😒 a s tym zaludkom to mam tak, ze stale mam pocit, s prepacenim, ze sa mi chce grgat, ale nic, len ma to tlaci v krku, uz som si aj bublinky dala, nech to pretravi ci co, ale ono nic 😒 no dufam, ze hlava uz bolet nebude, lebo bolo to fakt hnusne, aj v noci som sa budila na to, ze mi ide vybuchnut 😝

zumike1
2. apr 2012

@ursula5
@jajka1980 ahojte 🙂 tak pekne tu jedna druhej pistete, podporujete jedna druhu 🙂 krásne 🙂 ja stimulujem 5. den, a od zaciatku ma boli hlava, pri prvej IVF ma bolela len chvilu, a nie vkuse... :( dneska som bola na kontrole, povedala ze zatial sa zacalo tvorit len jedno vajicko, to sa rozbehne este, vsak? lebo jedno je velmi malicko... trosku som zostala :( , ale verim ze ked idem v stredu, uz povie, ze zacinaju aj ostatné... 🙂 drzim vám palce, jajka lez a lez 🙂 uzivaj si 🙂 stou chuto zeleza v ustach... to mala kamaratka na zaciatku tehotenstva/otehotnela sice prirodzene, ale mala to/ 🙂 takze ver, viera robi vela... aj ja sa snazim verit, ze tentokrat to vyjde 🙂 🙂 🙂

bique
2. apr 2012

@vvia nie je to pravda 😉 a nie je pravda, ze ET je uspesny aj ked sa zhorsuje...niektore baby po zhorseni ostali tehu a niektore nie 😠 kazda sme ina, nesleduj to a mysli na to, ze sa to podarilo 😀 😀 😀 drzim silno silno labky 😀

bique
2. apr 2012

@vvia ja som vobec necitila, ze som tehu 😉 ked som urobila zo zvedavosti test a boli tam //, skoro som odpadla, ze neveriiiim 😀 kazda sme ina...ja som mala brutal nafuknute brucho, boleli ma z toho strasne krize, ale to este z tej OPU, ja som to dost zle znasala, strasne ma potom bolelo podbrusko, mala som zimnicu a pila som hektolitre vody, tak to brucho bolo asi z toho... 😖 neboj, bude to ok

vvia
2. apr 2012

@bique no ja som to iste krize neskutocne, nafuknuta a vela vody. ale po vcerajstom ET nic teda minimalne

bique
2. apr 2012

@zuzanka.h tak treba verit 😉 kamoska je v 21tt a do 13tt nevedela, ze je tehu, ani ju to nenapadlo, MS mala tak, ze prve tri mesiace normalne krvacala a k dokimu isla s tym, ze ju strasne bolia prsia, ze nech ju vysetri, lebo ze to nie je normalne a on jej ich prehmatal, ze vsetko je ok, ze to moze byt hormonalneho povodu, tak ze skontroluje este maternicu a vajecniky ultrazvukom a zobral jej krv na hormonalny profil, lebo ona mu samozrejme nadiktovala, ze posledna MS jej skoncila pred tyzdnom...no a ked jej robil ultrazvuk, tak kuka a kuka a on ze, ved vy ste asi v 13tt 😀 😀 😀 a ona, ze si z nej robi srandu, tak jej otocil monitor a tam baboooo 😀 😀 😀 😀 tak to iny sok bol...takze stava sa vsetko 😉

bique
2. apr 2012

@vvia ale ved na ET si bola iba vcera, to sa nestihlo este ani poobzerat, kde sa pekne zakusi 😀 takze este aby sa ti to nezhorsilo, lebo vraj sa to zhorsuje po uhniezdeni....no, nezelam ti ten ohss 😉 iba aby sa babo/baba poriadne zakuskali...nic to neznamena, iba to, ze je to po transfere ok 😉

elapp
2. apr 2012

@bique ahojky, ja som tiez treti den po ET a mozem sa prihlasit na sutaz v grgani. neurobime nejake oblastne kolo Mamina ma talent? 🙂)
ps baby, vsak ste aspon niektora unavena?! ja sa citim, ako keby som dve fury dreva porubala ...

bique
2. apr 2012

@elapp hehe, no stalo by to za to, ten talent 😀 to by bol teda super program 😀 ja som bola strasne unavena, ked som bola tehu, teraz som tiez, ale nie az tak, lebo chodim skoro spinkat, neskoro vstavam a cez den tiez sem tam zdriemnem 😀

elapp
2. apr 2012

@bique bola si unavena tak skoro po ET? ja som bola sice aj ked som zacala stimulovat, ale potom to preslo ... a teraz je to tu spat 🙂

mabumi
2. apr 2012

@makovicka53 ahooooooooj makovicka 🙂 . si po KET? kedy si mala? ja v piatok 😀 . tak zase naraz budeme cakat 😀 ?

vvia
2. apr 2012

@bique jej dakujem mna potesi kazda sprava kt. mi vyvrati moje pochybnost. jaaj uz chcem o nich vediet ako sa maju. dufam ze sa maju dobre. :D

kristina81
2. apr 2012

@bique ak nebude vsetko ok,tak bojujeme dalej. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre