Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hennka2
18. dec 2015

@meli8412 ... ahaaa, asi mas pravdu, vtedy niektore spinia, ked maju dostat kramy, jasne, asi je to takto, ako pises 🙂 .. a inak mas pravdu, tie pary, ktore si tymto vsetkym nepresli to nikdy nepochopia a vlastne aj ked niekomu prikyvkuju, ze ano, urcite netusia, aky je to narocny proces ako na psychiku, tak aj na telo ... vlastne, ja to radsej ani nikomu, kto si tym nepresiel nehovorim, nema to vyznam ...

ckatka
18. dec 2015

@hennka2
2-2-2 tak mi kazali,... mala som ho vkladat - ale to ma palilo a svrbelo vsetko, tak zapijam... a potom tak o hodinu mam zavraty a som ospala - trva to tak hodinu dve a potom to prejde

julciatko1
18. dec 2015

@hennka2 ja v utorok a utros beriem rovnako ako ty. Dufam, ze sa nas usmeje stastie...

slivuska30
18. dec 2015

@nikus47 no mne dali termin 7.8.2015 🙂

chevalbleu
18. dec 2015

@hennka2 S tym zahniezdenim to nie je tak, ze pri prirodzenom pocati k nemu dojde medzi 6-12.den, pri IVF uber 5 dni, cize 1-7? Ale z vlastnej skusenosti neviem, ja som ziadne spinenie nemala (nastastie, lebo by som zomrela od strachu asi) 😕

nikus47
21. dec 2015

@slivuska30 a do poradne ti dali kedy termín? Ja sa snažím od rána dovolať svojmu gynekológovi a preobjednať sa aspoň o týždeň skôr na 19.1.16 ale vôbec sa mi to nedarí.Ako sa inak máš? Máš nejaké príznaky?Mne absolútne nič nie je,sama neviem či je to dobré alebo zlé.

pitufinka
21. dec 2015

@nikus47 ja som tiež nemala žiadne príznaky okrem toho že menzes neprišiel ;) párkrát som mala pálenie záhy asi v 10tt - ale zistila som ktoré potraviny mi to robia a vylúčila som ich z jedálnička 🙂

nikus47
21. dec 2015

@pitufinka ďakujem,keď človek sa už tak trochu bojí po zlých skúsenostiach.Verím že v tom januári vporadni bude všetko v poriadku, už len vydržať dovtedy nejako v kľude 🙂

dohna
21. dec 2015

@ckatka bude tmavnut neboj aj ja som mala na 7 den po ET len mikroducha a testovala som ako sialena di nejakeho 16dna po ET a potom ked som isla na 1sono 27Et som si robila posledny test som sa bala ci za tych par dni ta ciarka nezmizla;)

aveeva72
21. dec 2015

Ahojte dievčatá, ja som po KET v piatok a teda to čakanie na výsledok je riadny zaberák na psychiku. Ešteže idú Vianoce, tak sa človek všeličím musí zaoberať, ale od piatku som sa poriadne nevyspala. ☹.

ema0408
21. dec 2015

Ja mam taku zvlastnu otazku, ale kde inde sa ju mam opytat, ked nie tu. Zajtra by mi mal zacat 8tt. V piatok som bola na sone a odvtedy som zacala spinit, tak hnedo, vcera sa mi k tomu pridruzila aj cerstvejsia cervena krv, ale furt to nebolo take vyrazne, len trosku uz viac cervenejsie ako hnede...nie je toho zas nejako vela..Dr. Povedala, že mam ist na pohotovost, až ked by mi krv zacala tiect. ...len ja mam pocit, ze to spinenie tak dost vyrazne zapacha...neviete, či to nieco neznamena..alebo ci sa mi len odstranuje nejaka starsia krv, či to moze byt z nahromadeného utrosa..alebo, že by uz potencialne babo nebolo a zacalo nieco hnit? ...trosku sa toho zacinam bat..aj ked v piatok na sone bolo vsetko ok...

katickaaa
21. dec 2015

@ema0408 necakaj a chod. Budes vediet na com si. U mna hnede spinenie znamenalo potrat,vobec som nemala krv a to spinenie len trosku. V 8tt prestalo bit srdiecko...

efkaelfka
21. dec 2015

@ema0408 urcite chod na pohotovost, ja som zacala len malicko spinit v 7tt a bol to hematom, dr. nariadila kludovy rezim, lieky Dicynone. Bud sa vstrebe a bude to ok alebo moze sposobit potrat. Uz vôbec nespinim, tak dufam ze je to ok.

ema0408
21. dec 2015

@katickaaa
@efkaelfka dakujem za nazor...asi este uvidim do zajtra...asi zvolim kludovy rezim pred presuvanim sa na pohotovost...dicynone ja uz beriem od min. Pondelka, ked som pred tym v nedelu zacala riadne krvacat...to som bola aj na pohotovosti, tam mi pichli injekcie proti krvacaniu a v pondelok mi dr. Dala este tento dicynone...sa mi to zastavilo, len tym piatkovym sonom som zacala spinit...aj si hovorim, čo ine mi mozu dat ako dicynone ze mam dalej brat..no uvidim pocas noci...

efkaelfka
21. dec 2015

@ema0408 tak si teda daj Dicynone, ja ho uzivam 3x1 a budem ho az do kontroly 29.12. cize cele balenie vyuzivam. A ak ti to neprejde do zajtra tak radsej chod k doktorke. Drzim palce 🙂

meli8412
21. dec 2015

@ema0408 Este by si mohla aj duphaston, ja som to brala, ja som tiez mala hematom, uz pomalicky mesiac krvacam, ale zatial sa drzime.
Drzim palce!!!!

ema0408
22. dec 2015

@efkaelfka
@meli8412 mam pocit, že dnes mi to ustupilo a uz je toho len velmi malinko..klopem na drevo. Tak dufam, že to bude ok. Kontrolu mam az 4.1....dovtedy este par dni strachu urcite bude...drzim vam dievcata palce, nech vsetko pokracuje, ako ma🙂

chevalbleu
22. dec 2015

Baby, chcem vas vsetky povzbudit, kazdej to raz urcite vyjde! Treba verit. Nam sa zazrak podaril na prvy krat, dokonca dvojnasobny 🙂 Toto je foto zo vcerajsieho sona na 12tt. Krasne Vianoce vsetkym, nech 2016 prinesie vase vytuzene baby.

illinka
22. dec 2015

@chevalbleu jej to su krasne fotecky.. dufam tu bude takych buduci rok len a len pribudat..

mozartka
22. dec 2015

Prijemne prezitie Vianocnych Sviatkov prajem

chevalbleu
22. dec 2015

@mozartka Boze moj, to je zlate! Akoby lezalo na boku a podopieralo si hlavu :D Mne sa zase vcera zdalo, ze jedno sa sparalo v nose hehe

nikus47
23. dec 2015

Ahojte.taka otazocka.ked Vam po ivf na prvom sone potvrdili srdiecko (6+2tt)kedy vam dali najblizsiu kontrolu?a mali ste uz ist k svojmu gynekologovi alebo este do centra?dakujem

pitufinka
23. dec 2015

@nikus47 ahoj ja som aj na krvi aj na prvom utz uz bola u svojej gynekologicky 🙂

pitufinka
23. dec 2015

@chevalbleu
@mozartka babyyy vy máte aké krásne fotky 🙂 ten môj sa nonstop vrti :D takze mam len dve take krajšie 🙂 ale vaše sú naozaj nádherné 🙂))

meli8412
23. dec 2015

@nikus47 Zvycajne uz sa uz potom objednava k svojmu gyn. Ale zalezi aj na car, co ti povedali?Gratulujem!!!!

nikus47
23. dec 2015

@pitufinka a kedy ti dali potom termin?
@meli8412 dakujem.no ze uz k svojmy gyn.co som aj chcela ist a on ze naco tak skoro som dosla a ze stacim az 26.1.vtedy mi dal termin na sono.lenze mne sa to zda neskoro ze dovtedy nic..

meli8412
23. dec 2015

@nikus47 V kolkatom tt budes? Ak v 13tt, tak je to ok.

meli8412
23. dec 2015

@nikus47 A pokial viem, poistovna preplaca pocas tehu 3 uzv, ale samozrejme zalezi na dr,, niektori robia aj viacero, alebo je na tebe, ci si to potom zaplatis alebo nie.

mozartka
23. dec 2015

@chevalbleu no prave pozdravoval rukami, lebo tam bol aj ocino a miminko je uz teraz slusny 🙂 Najprv spinkal ale pocas meranie uz normalne skakal, zato je taky zaber 🙂

mozartka
23. dec 2015

@pitufinka dakujeme, vidim, ze si aj kocik objednavala, mozem prosit link? A fotku o miminka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre