Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
4. okt 2008

ufko..ty sa netrap..hcg stupa,neboj..nebud preplasena..mne doky nepovedal,ale som spokojna,lebo viem,ze babetko sa drzi...a nepusti sa..ved uz teraz som skvela maminka 😉

ufko
4. okt 2008

dobre ranko kocky..

dakujem za podporu ! 😉 ja len, ze pri IVF som mala prve hcg 56 a sice to stupalo, ale nie tak ako malo a teda moje obavy su opodstatnene, ale snazim sa mysliet pozitivus a nepripustat si, ze to bude opat rovnake.. ved uvidim v pondelok poobede co povie krvick.

dici tesim sa s tebou velmi, je to krasny pocit, vsak ? 🙂 tes sa a vychutnavaj kazdy den..snad ti nie je velmi zle a uzivas si to 🙂
vika dik, viem, je to indi-vindi, a ja dufam, ze tiez mi to bude stupat tak ako ma 😵 😵 😵
verim malej kocke v brusku 🙂
krasnu sobotu holky, zelam

katy2
4. okt 2008

ahojte! 🙂
uz sa nam to tu pekne stehulkieva...... dici gratulujem teraz zu oficialne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a este raz vsetkym novym zacinajucim tehulkam.... drzte sa.... nebojte sa, hcg uz bude len rast.....
dufam, ze sa k vam coskoro pridam 🤐

dicinka1
4. okt 2008

dakujemE,za oboch..a ja vam prajem krasne vysoke hcg..vsetkym..cmukyy

zulka29
5. okt 2008

babule, tak moja radosť netrvala ani 24 hod. a začala som špiniť a dnes si užívam pravú mrchu
pa, držte sa

katy2
5. okt 2008

zulka 😔 😔 😔 a nejdes na pohotovost? 😔 myslim na teba.....

aanetta
5. okt 2008

zulinka 😔 je mi to strasne luto 😢 skus si zajst na tu pohotovost

julietka
5. okt 2008

zulka nieee, to snad nie je pravda.... ☹
naozaj neskusis ist na tu pohotovost? a kolkaty den cyklu si teraz, myslis ze je to naozajstna mrcha? ☹ 😔

vladimira1
5. okt 2008

zulik bez na pohotovost- mozno sa to da zachranit, to iste sa stralo mojej znamej davali jej infuzie, lieky a v novembri ma termin..........este nici nie je stratene ale popponahlaj sa najlepsie tam kde maju ultrazvuk........v nemocnici.........

julietka
5. okt 2008

zulka bez na Antolsku, rovno na 5 poschodie na gyndu tam maju aj UTZ. Aj ja som tak bola po prvykrat, ked sa mi toto stalo, ale mne to potom aj odislo..no verim ze tvoj pripad to nebude

zulka29
5. okt 2008

Baby, rozum mi hovorí že ísť pohotovosť je blbosť, Utrogestan užívam, proste sa to stáva...nepomôžu mi....Som dáky 32 DC je to mrcha, normálna silná mrcha....

misik1
autor
5. okt 2008

ahojte baby....hlasim sa po kratkej odmlke...v piatok som bola uz uplne mimo, vcera sm kd co robili, aby sme nemysleli a teraz sa sem kuknem....a zulka prosim ta nepis take veci....viem vsetci radia chod na pohotovost, a kazdy to mysli len v dobrom, no jasne, ze velakrat sa radime vlastnym telom a jeho signalmi...tak sa teda zariad podla vlastnych momentalnych pocitov, rob to intuitivne.....stale ale drzim vsetky palce...

vladimira1
5. okt 2008

velmi ma to mrzi ☹ a takto ti aspon vyjadrujem podporu, prajem vela sil

miminap
5. okt 2008

ahojte babule. smiem sa pridat? ja so bola na ET 29.9. v BA Iscare. beriem 1 estrofem a vkladam 3 x dve gulicky utrogestanu. doteraz som nebadala nic mimoriadne. vcra som zacala spinit a odislo zo mna nieco.. nejaky vytok.. trochu krvavy.. som nestastny ale test je zbytocne robit.. mat niekto podobne skusenosti? dnes uz nespinim, zasa sa len roztapa urogestan.. len brusko mam take predmrchove.. 😒 co vy na to?

misik1
autor
5. okt 2008

miminap ja mam len teraz cerstvu prvu skusenost, zial s negativnym koncom,ale jedno je iste, ze v tomto nie je nic iste...ziadne priznaky, spinenia, bolesti nemusia znamenat hned zle ale ani hned dobre....podstatne je len vydrzat 2 tydne do krveho testu a aj to ako vidno prave dnes na zulke este nemusi byt o.k......vazne len vydrzat, ved skus si tu kadeco precitat a uvidis, ake vselijake peripetie kazda zaziva...drzim palce.

julietka
5. okt 2008

baby ozvala sa Takynka, v tehulkach po KET. NOrmalne revem ako male decko ked citam tie riadky co sa jej stalo. To je strasneeeeeee 😢 😢 😢 😢
ked prideme o babatko na zaciatku tt je to strasne, ale uz vo faze ked citi matka pohyby a vsetko ostatne, to si ani nedokatem predstavit!!!

ufko
5. okt 2008

ahojte kocenky..

zulka zlata, tak to je mi luto, ale ja by som hlavu este nevesala 😉 ja to mam v cetre kde chodim dohodnute s dokim, ze keby sa nieco udialo (napr. krvacanie, alebo nieco) tak hned mu mam volat na mobil a on mi povie co a ako..nemas takto aj ty cislo na svojho lekara ? ze by si mu zavolala ? ak nie..isla by som na pohotovost.. mozno si aj uz bola, napis prosim co a ako .. neboj v utorok treba ist na krv - tak ci tak.. niektore baby aj tu na koniku kravacali a boli tehu normalne, tak sa neplas, dobje ? 😉 🙂
misik ako si na tom ? uz je trosku lepsie ??? snad ano a zacinas v tento krasny slnieckovy den dalsiu put za babatkom, nabilo ta to a ides dalej🙂

ja som zatial v pohode, v piatok a vcera som oddychovala, dnes doobeda som aj manzelovi pomahala na nasom domceku a teraz opat zase polezkavam a cakam na zajtra co krvicka 🙂

zulka cakame na spravicky a dufam, ze pozitivne..

misik1
autor
5. okt 2008

ahoj ufko, vies ze lepsie, musi byt...dnes je krasny den, kupila som si krasne slnieckovo zlte zaclony, tak som sa vytesovala ich vesanim aaaaa ako mam pekne jeeej.....zajtra idem teda zrelaxovat na 3 dni do zagrebu, tak tam nazbieram nove sily....ale vecer sa vzdy pripojim a kuknem co nove.....drzte sa baby, a s heslom...nech hcg stupa...

ufko
5. okt 2008

misik..tak sa mi pacis 🙂 toto je najlepsi liek na ubolene srdiecko ! si statocna, to je dobre..
krasny vylet zelam a pekne oddychuj.. za tri dni zazijes krasne okamihy a tie ta urcite posunu dalej..

drz sa pekne, papa

katy2
6. okt 2008

dobre ranko 🙂
dnes som nevydrzala a hoci som led 7.den od ET tak som testla..... a..... // ..... slaba ale je tam..... potichu zacinam dufat, ze zatial to vyzera slubne 🤐

julietka
6. okt 2008

dobre ranko 😉

tak to je skvele katy, to vyzera naozaj slubne. Ja som skusala tiez testnut presne na 7 den, ale ja som po KETku s testom na citlivost 20IU a mam co som nechcela vidiet, ziadna ciarka, ani len naznak 😒

zulka29
6. okt 2008

Katuška, to je super, teším sa a držím ti palčeky 🙂

Ja som skončila naozaj, mám strašne silné krvácanie, idú zo mňa kusy, tak sa s vami lúčim, ale nedalo mi ešte nenapísať. Držte sa 🙂

katy2
6. okt 2008

nesmut, este je fakt skoro.... vcera som este nemala na teste nic... dnes uz je tam... ale mne vkladali az 3 babenka...... skus tak o dva tri dni.... drzim palce....

zulka29
6. okt 2008

Katy, to bolo KETko že?

katy2
6. okt 2008

zulka, ahoj, moja... je mi to luto, co sa s tebou deje... prajem ti strasne vela sily do dalsich dni 😔
ja som mala IVF, transfer cerstvych embryi....

julietka
6. okt 2008

zulka, to je mi strasne moc luto ze to takto dopadlo ☹
verila som ze ti to konecne vyjde..co sa to tu deje na konikovi za posledny tyzden... 😢

zulka29
6. okt 2008

🙂 pa zlatko, drž sa.
Julietka, ja som na 7 deň tiež nemala na teste // a na 9 deň v krvi 68, tak nesmúť zlatko.

julietka
6. okt 2008

katy a akym testikom si testovala?
ja sa este spolieham na to ze mam vselijake priznaky a meska mi aj MS, ale to su take nedoveryhodne priznaky 😔

katy2
6. okt 2008

julietka, mamatest je najspolahlivejsi... ostatnym testom uz neverim, ani ich nekupujem.... radsej obidem pol mesta a kupim mamatest...

julietka
6. okt 2008

zulka moja ale dufam ze sa nevzdas a pojdes dalej! aj napriek smutku co teraz prezivas...musime sa drzat hesla ze RAZ TO VYJDE KAZDEJ!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre