Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
10. okt 2008

ikuska..nevzdavaj sa...bojuj dalej,.aj ked to zase nevyslo..ale bojuj moja...snad to to vyjde z cerstymi embrijkami..lubkame ta..cmuky

dicinka1
10. okt 2008

ikuska..dakujeme za tabulku..a teraz co s nou bude?kto ju bude doplnat?

ufko
10. okt 2008

ahoj ikuska..

zlata moja, prosim nebud smutna..aj ked viem, ze je to tazke.. prezivas a pocitujes to co ja tento pondelok ☹ ☹ ☹
co napisat..ked viem, ze slova su len slova..a my potrebujeme skutky v podobe maleho uzlicka v naruci..
ale vies co ? neodmlcuj sa.. ja som tiez chcela po pondelku.. ale akosi sa neda.. pisem si dalej mi to hrozne pomaha..aj ked si citam, ako sa to dici, cykitke a asi aj katy 🙂 podarilo..pomaha mi to verit, ze aj nam ostatnym sa to podari...aj Ony si prezili svoje prve sklamania a trapenia..a vidis, teraz su usmiate, stastne a spokojne..
ako bude aj my o par mesiacov 🙂 ja tomu verim.. musi to tak byt..musi existovat spravodlivost 😉

cikyta
10. okt 2008

Ikuska.............oddýchni si,vypni..........a želám ti skoré zregenerovanie a možno neskôr,ked sa dušička zacelý aj vážne uvažovanie o dalšej šanci k bábätku. 😨

julietka
10. okt 2008

ikuska, nevzdavaj to prosim, pojdeme spolu do dalsieho IVF!
Ja mam krv negativnu, sestricka povedala ze tie hodnoty su velmi nizke. Tak ako som predokladala, kedze uz 3 den mam krce a krvacam, aj ked nie ako pri mrche, ale cakam kedy sa to rozbehne.

julietka
10. okt 2008

katy to je super tesim sa ze aspon ty prides s pozitivnou spravicku v pondelok 😵

katy2
10. okt 2008

juli, drzim palce do dalsieho boja 😵
ja sa normalne bojim, ako to vypali, ked aj ikuska mala // a nevyslo to.... 😔

julietka
10. okt 2008

katy ty si mala tiez druhe IVF? a teraz si mala ET alebo KET?

katy2
10. okt 2008

ano 2.IVF a ET

julietka
10. okt 2008

aj vam ostali surodenci nejaky mrazeni? 😉

katy2
10. okt 2008

mame troch terajsich a troch z minuleho IVF.... 🙂

julietka
10. okt 2008

isli ste do dalsieho IVF aj ked ste mali mrazacikov? ste to nechceli riskovat vsak 😵
aspon budete mat viac surodencov. tiez sme mali 3, ale len dvaja prezili rozmrazenie.

katy2
10. okt 2008

ja uz mam vek a potom by mi uz poistovna nepreplatila 😔 a mrazaciky sa nam strasne zle rozmrazovali 😔 😔 😔

ixi
10. okt 2008

katy 😢

katy2
10. okt 2008

ixi, cau 🙂

ixi
10. okt 2008

kde si laska moja 😢

katy2
10. okt 2008

uz som v nasej teme 😝

misik1
autor
10. okt 2008

ufko, tak nema ziadne novinky, ze co a ako dalej, lebo mi volali, ci nemoyem prist skor a nemohla som, tak mam termin v stredu o 12.00...teda tz sa budes skor doki pztat ako pokracovat....
ikuska a julietka ☹ skoda, nejak nam to nejde......

aanetta
10. okt 2008

Ahojte.takze aj ja hlasim negativny vysledok.ale ja som s tym pocitala takze poho 😉

julietka
10. okt 2008

ahoj anetka, tento september je nanic mesiac 😖

julietka
10. okt 2008

anetka ides tiez do 2 IVF, alebo KET?

misik1
autor
10. okt 2008

aanettka....nebuduce nam to uz musi vyjst.....mas este mrazacikov na ket, ci pojdes na novy cyklus?

aanetta
10. okt 2008

mame este 2 mrazacikov.ale idem si dat urobit este hysteroskopiu a na imuno do prahy.a podla toho uvidime.

misik1
autor
10. okt 2008

to presne aj ja planujem..treba nech sa pohnu veci dalej a nie len tak skusat

julietka
10. okt 2008

baby a ako si treba vyziadat to imuno a kolko to vlastne stoji, pretoze poistovna to asi nehradi vsak?

aanetta
10. okt 2008

presne tak misik.lebo myslim ze keby som isla na dalsi KET tak to dopadne rovnako.

aanetta
10. okt 2008

julietka ja idem na imuno do prahy,objednavala som sa sama a stoji to okolo 5 000,-CZK

julietka
10. okt 2008

a musis mat nejake odporucanie od gyndosa, alebo ako to je, ani neviem na ake testy by som sa mala objednat..

dicinka1
10. okt 2008

aanetka..je mi to luto..snad sa to podari na dalsi krat...pojdete do toho viacere naraz...tak sa drzajte vsetky co sa im to teraz nepodarilo..bojujte...ja som po 1 ivf nemala ziadne mrazaciky..o to to bolo horsie,ked sa to nepodarilo,ze musim ist na 2 ivf...co mi ine ostavalo..a ja som to chcela odlozit o oar rockov..a urobila som dobre,ze som sla teraz a nie o 2-3 roky...lebo telo si pamatalo tie hormony...po neuspesnom ivf ..som si mesiac poplakala..vkuse..a potom zacalo snazenie sa prirodzene...aj ked to nevslo...ale dzgala som do seba,bylinkove cajiky,papala som vitaminky..chodila na folikumetriu...a pomaly som sa zacala pripravovat na dalsi cyklus ivf...aj psychicky...zacala som si kupovat drobne veci..a mysliet na to,ze tentoraz mi stastie neprejde pomedzi prsty..ze si ho zachytim..a ze to vyjde..neprestala som dufat..velakrat sa mi stalo,ze mi prebehla myslienka..co ak sa to nepodari..co potom?tak som si zacala planovat veci,ktore by som urobila po neuspesnom 2 ivf...a dopalo to tak,ako som chcela..takze sa nevzdavajte moje.stale o to musite bojovat..a verit,ze sa vam to podari pri dalsom cykle ivf..alebo pri dalsom ket.. 😵 😵 😵 😉

strasne vas lubkam..drzajte sa!cmuk 🤐

katy2
10. okt 2008

aanetka, to mi je luto 😔 😔 😔
to snad nie je mozne, ako to teraz takmer nikomu nevychadza..... 😔 😔
prajem ti vela sil do dalsieho boja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre